Medyum görüşmem hakkında

Basakkk13

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum biraz araştırma yaptım fakat tatmin olmadığım için yazma gereksinimi duydum hemen konuya geçiyorum medyumlar olan görüşmede birçok şeyi bildi hatta üzerimde büyü olduğunu bunu yapan kişiyi ismiyle kendi söyledi yeni bir araba aldığımı beyaz olduğunu ama kaza gördüğünü söyledi sonra büyüyü bozmak için ve korunma için benden
1-41 arpa tavuk derisi 41 sakız 41 çekirdek 41 zeytin çekirdeği mum fotoğraf kibrit istedi bu malzemelerle yapılan işlemlere baktım sitede fakat tam bilgiye kavuşamadım yardımcı olurmusunz ne tür Bi işlem yapıldığı hakkında
2- sevdiğim insanla benim için kara sakız diye bir işlem yaptığını söyledi benden kırmızı mum resim şeker tuz kibrit istedi bu malzemelerle nasl Bi işlem yaptı acaba ve kesin geleceğini söyledi daha sonra benim saç telime dualar okuyup külü kendi koluna sürdü 96 sayısı çıktı bana 96 gün içinde sana gelecek dedi sizce bu işlemler nedir ne değildir yorumlarınız neler

D

DAİMON

Geçmiş olsn öncelikle.
Bu soruları yaptırmadan önce sorarlar ama sizin ki biraz ters oldu.
Özelde şu şu yapılır diyemeyiz bu malzemelerle ama büyü yapacak yani. Sonuç belli... İstedigin amaç doğrultusunda kendi yöntemleriyle cinleriyle artık kimlerle çalışıyorsa onların taleb ettigi ve kendi bilgisi dahilindeki şeyleri senden istemiş.
Saç tırnak öyle şeylerdir ki ha senin üstüne ha saçının üstüne işlem yapmış aynı yani. Cüzün küll hükmündedir. Cinli minli insanlara saç filan emanet ediyorsunuz ya vallahi kork sen ondan. Sana istedigin yapabilecek kudrette şu an o. Tabi Allah dilemezse yine olmaz ama şartlar olgunlaşınca da bir sürpriz çıkmadıkça olacaktır.
Sürprizlere hazır ol.

Basakkk13

Kayıtlı Üye
Gözümün önünde yaktı saçımı sonrasında koluna sayı yazıldı sunu merak ediyorum sadece bağlama büyüsü tutarmı sizce sürpriz derken nasıl bir süpriz tam anlayamadım

D

DAİMON

Sürpriz derken başına her şey gelebilir bu saatten sonra demek istedim. Büyü yapanda yaptıran da tehdit altındadır her an. Kimler tarafından orasını biliyosundur.
Saçınla büyü yaptırıyorsun. Resmen cinler aleminde seni tanıyorlar. Bi güruh kabile büyücüyle çalışan cinler kimlerse.
Cinlere de güven olmaz, büyücüye de o açıdan sürprizlere açıksın artık...
Başına bir iş gelirse şaşırma.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Benim de merakim bu medyumlari nasil buluyorsunuz anlamiyorum. Anlattigin sey yemin ederim tam bir dabbe filminden kesit gibi. O sayi kolda nasil belirir vs fiziken bir aciklamasi yapabilecek var mi

Basakkk13

Kayıtlı Üye
Peki şunu merak ediyorum umutlanmalımıyım sizce 96 gün içinde sonuç alabilir miyim işlemden

Basakkk13

Kayıtlı Üye
İlizyon olduğunu sanmıyorum çünkü dualar okundu saç telimi kağıda koydu sigara külünü koluna sürdü sayı belirdi kolunda ve bakın olmama ihtimali var mı varsa soyleyin umutlanmıyım dedm kesinlikle yok bekle ve gör dendi

D

DAİMON

Kim vesile olacaksa cin vs. onların yapacagı işi bize soruyorsun, ilahi...
Bekleyeceksin elin mahkum.
96 gün. Büyücüyle aralarında ne gibi bir pazarlık döndüyse senin saçın üzerinden...
Zaten sabırsızlıgınız ve bu ısrarcı istekleriniz değil mi sizi büyücülere tamah ettiren.

Bir büyüde süreyi öne almak için yaptırın isterseniz?

dhardhar

Kayıtlı Üye
İlizyon olduğunu sanmıyorum çünkü dualar okundu saç telimi kağıda koydu sigara külünü koluna sürdü sayı belirdi kolunda ve bakın olmama ihtimali var mı varsa soyleyin umutlanmıyım dedm kesinlikle yok bekle ve gör dendi
Ben senin yerinde olsa ivedi bu isten vazgecer sevgilini kendi haline bieakirdim. Varsa buyun uzeronde duzgun akli selim birine bozdururdum. Kissasa kissas da sanki sen cok zarar goreceksin gibime geliyor.

xax2

Kayıtlı Üye
Oh oh oh tanımadığınız kişilere kendinize ait parçalar vermeye devam edin . Burnunuz külden çıkmasın sonra .

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Size şunu söyleyeyim, ne umutlanın ne de 96 gün bekleyin. Sadece canınız yanacak ve bu bir hissiyatla sınırlı değil. Siz sanıyor musunuz ki varlıklar sizin verdiğiniz parayı önemser? O para işlemi yapanın kendini tatmin etme şeklidir, hiçbir varlık parayla iş yapmaz ancak mutlaka bir bedel alır. Daha açıklayıcı olmak gerekirse manevi bir bedel ödeyeceksiniz, büyücüyle varlıkların arasında yapılan anlaşmaya göre bu bedel değişir. Sizden kendinize ait parçaları da size bayıldığı için istemedi, bunu düşünmeniz gerekirdi. O parçaları yapılan işleme bedel olarak kullanacak. Yani size ait herhangi bir şey elindeyse ya da eline geçti ve gözünüzün önünde de olsa kullandıysa bir bedel ödeyeceğiniz kesindir.
Işıkla...

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Saçmalık bu büyü değil büyüyü öğreten iki tane harut ve marut isminde iki tane melektir.Medyum senden fotograf istemis tam bir sacmalik o donemde fotogeaf yoktu mesela.inanma

Seuta

Kayıtlı Üye
Hayvansal malzeme ve size ait eşyalar büyüye buyuyle karşılık verecek , yaptığımız koruma işlemlerinde bile kendimize ait birseyler kullanırız, eminseniz bu kişiden güveniyorsanız yardimci olmasına izin verin içinizde tereddüt varsa kalben rahatsiz hissediyorsanız vazgeçin Allaha birakin, birinden kurtulayım derken bir diger bataklığa batmayin