Meditasyon yaparken yaşadıklarım...

cyberuid

Kayıtlı Üye
Genellikle geceleri uyumadan önce meditasyon yapıyordum. Evet bu işlerde çok profesyonel değilim. Sadece rahatça uzanıp herhangi bir renk ya da kelimeye odaklanıyordum. Bunun sonucunda vücudumdan enerji çıkışı hafif karıncalanmalar,kas ve damar atmaları oluyor ve beni inanılmaz derecede rahatlatıyordu. Yine bir gece meditasyon yaparken kendimi birden bire farklı bir dünyada buldum. Venedik benzeri bir yerdi. Derin su kanalları vardı. Suyun altından yüzüyordum fakat nefessizlik problemi yaşamıyordum. bunun yanında suyun kokusunu ve tenime verdiği ıslaklığı hissediyordum. Bu kanalda yüzerken ileride kanalın üzerine inşa edilmiş bir köprü ve bina vardı. Binanın arkasından suya bembeyaz ve yoğun bir ışık huzmesi vuruyordu. orada ne olduğunu çok merak ettim ve yüzmeye başladım. Işık çok yoğundu. suyun altından baktığımda hiç bir şey göremiyordum. Sonunda merakım ağır basarak başımı sudan çıkardım. Henüz gözlerimi açmaya fırsat kalmadan Ensemden beynime doğru bir bıçak ya da mızrak gibi bir şey saplandı. Birden gözlerim kendiliğinden açıldı ve nefes nefese yatağın üzerinde doğruldum. Sanırım henüz hazır olmadığım bir yere gittim. Olayı yıllardır merak ediyorum arada aklıma geldiğinde internetten araştırıyorum ama hiç bir şey bulamadım. Bu arada uyandığımda başıma saplanan nesne herneyse acısı yarım saat kadar sürdü ve karıncalanarak azaldı. Bunun dışında arada meditasyon yaparken beynimde şoklanmalar hissediyorum. Yani sanki kafamın içinden anlık enerji geçişleri oluyor. Bu hissi anlatmak çok zor acı desen değil. uyuşma desen değil sanki anlık düşük voltaj elektrik çarpması gibi. Bu konularda bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.

Mithra

Kayıtlı Üye
Dediğiniz olay aynisini Halvette 40 gün adlı kitapta okudum zikir çalismalarinda başina geliyor açiklamasida vardi ama tam hatırlamiyorum sanirim acilan enerji kanallarinizdan yanlisim varsa affola :)

cyberuid

Kayıtlı Üye
cevap için teşekkürler bulabilirsem kitabı okuyup bakarım.

cassiopaea

Kayıtlı Üye
İş
Kasyopya Celseleri
bilmiyorum belki bi beşinci yoğunluk anısı;
su ve yüzme salınım gibi şeyler bana gümüş kordonu çağrıştırdı; VE köprü ve kapı olması giriş bölgesi gibi düşünülürse;
Yani beşinci yoğunluk ruhun dünyaya geldiği ara bölge ya da ruhsal kordonun uzantısının kökü;
Özellikle parlak ışık olması bunu düşündürdü;

ensede öğrenme çakrası olduğu düşünülür ve ben de bi rüyamda enseme bi şey saplandığını bilirim;
ben silüetimsi uçan bi bi şeyin sapladığı bıçakımsı gibi bi şey hissetmiştim;
bi koridor ya da hastane gibi bi yerde;
kaçırılan çocuğumun peşinden gidiyordum;
yanımda bi kaç kişi vardı ve
tuzağa düşürülmüşlük benzeri hissetmiştim ve çok kızmıştım sanrırım;

ama ben bunu öğrenme çakrama yapılan bi müdahale-psişik saldırı ya da bi kaçırma anısı vb. olabilir mi gibi yorumlamıştım;
aslında bende yorumlayamamıştım;

bunun dışındada bi kaç gün süren bedensel ağrılarla uyandığımız rüyalar oldu;

elektriksel şeyler ya da ısınmalar gibi bi takım şeyler (ama bazıları) olumlu yorumlanabilecek şeylerde olabilir;

bu alanda herkesin ortak paylşamadığı çok karmaşık ve kirli bir bilgi yığını var;
örneğin bi tarafta bizi kaçırabilen ve ruhsal-ya da fiziksel çipler bile yerleştirebilen, üzerimize elektromanyetik dalgaalr göndererek kafamızı bulandırabilen uzaylılar ve onların yaptığı bilemediğimiz şeyler; iddia edenelr var;
bi yandanda psişik gelişim etkileri, dna değişimi ve metabolik değişim etkileri ya da yüksek benlikle çalışma gibi ısınımlı gelişimli şeyler, zihinsle değişimler, yen ienerjiler ve yen ibi gerçekliğe adınlanma gibi şeyler anlatanalr var;

az çok benzer şeyler yaşadık ve yaşıyoruz; hatta elektrikten fazlası; kafamızda basınçlı galgalar, matkap giriyormuşçasıba basınç, özellikle epifizi ısınmaları ve yoğun ısınmalar özellikel bi dönem, bi kaç ay sürmüştü ve başka şeyler;
Örneğin elektrik yatağa uzanıyorduk tüm bedenimiz uyuşmuş-elektriklenmiş ve titireyip salınıyormuş gibi oluyordu hatta bi dönem; Hatta dakgalar ışıma gibi şeyler hissediyorduk, Bunarlda ço kanaltılır şeyler değil; Üç dört yıl önce yoğun bi meditasyon döneminde ama o dönem benim yoğun bi değişim dönemi olarak düşünüp olumlu yorumladığım şeylerdi ve açıktı mher şeye;,
kulak çınlamları, ışımalar vb. çok şey, bunlar ve bilmiyorum;

iyi,sıcak,mutlu ve zihinsel olarak açık (yardım alıyor-görüyor) hissediyorsanız-bulanık değilse- iyidir gibi yorumlanmalı belki,