Mavi aura?

Hopemore

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba :)
Geçenlerde bir gün aşırı üzgün ve dalgındım. Yerde oturmuş bilinçsizce sol elime bakarak bir şeyler düşünüyordum. Kafamda bi şeyler tartıyordum. Elime tam bakmıyordum veya parmaklarıma, kenarları da diyebiliriz. Mavi bir ışık gittikçe belirginleşmeye başladı, bütün elimin çevresini saran. Odaklandıkça daha çok şaşı oldum, ama bozmak istemedim uzun uzun baktım gittikçe belirginleşen turkuaz renge. Gözlerim acıyınca bakış açımı değiştirdim ve kayboldu. Bunun aura olmasını çok isterim açıkçası, herzaman görmeyi istemişimdir. Siz ne düşünüyosunuz?

SiriusB

Kayıtlı Üye
Bende bi gece gözlerim kapalıyken mavi ışık bedenli birini görmüştüm elinde mavi renkli ışık vardı giderek bana yaklaştı ve beynimde titreşim oldu. Işık varlıkları göstermiş olabilir. Yıldız tohumu olabilirsin.

Hopemore

Kayıtlı Üye
Bende bi gece gözlerim kapalıyken mavi ışık bedenli birini görmüştüm elinde mavi renkli ışık vardı giderek bana yaklaştı ve beynimde titreşim oldu. Işık varlıkları göstermiş olabilir. Yıldız tohumu olabilirsin.

içinde bulunduğumuz ruh halimize göre auranın farklı renklerde olabileceğini yani renk değiştirebildiğini okumuştum. Belki öyle bir şeydir. Ama yıldız tohumunu hiç duymadım, ismi çekici geliyor keşke öyle bir şey olsaydım :ROFLMAO: