Mars Yantrası

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Mars retrosunun etkilerinden korunmak için ya da horoskopunuzda Mars gezegenin negatif etkisini yaşıyorsanız bu tılsımı kullanabilirsiniz.

altın ve kırmızı renkleri kullanarak kağıt ( herzaman ki gibi kağıt el yapımı, papirüs ya da saman kağıdı olmalı) ya da kumaşa ( doğal ipliklerden yapılan kumaş olmalı) işleyebilirsiniz

demir üzerini de kazıyabilirsiniz.
Mars günü
Mars saatinde yapılacak
Tütsü: karanfil, tarçın,
B2C4D006-42C2-49F9-B2D8-57FFD4415AF7.jpeg

Dracolia

Moderator
Kullandığımız mürekkebin önemi var mıdır bu çalısmada?

Bir de şekli daha yüksek çözünürlükte paylaşabilirseniz memnun olurum.

Son düzenleme:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Kullandığımız mürekkebin önemi var mıdır bu çalısmada?

Bir de şekli daha yüksek çözünürlükte paylaşabilirseniz memnun olurum.

kırmızı ve altın ile yapılıyor. Kırmızı renk veren meyve ve çiçeklerden yapabilirsiniz. Altın için de Altın yaprakları var onları kullanabilirsiniz.

benim tavsiyem Demir üzerinize kazımanız olur. Mars’ın elementi Demir.

Dracolia

Moderator
kırmızı ve altın ile yapılıyor. Kırmızı renk veren meyve ve çiçeklerden yapabilirsiniz. Altın için de Altın yaprakları var onları kullanabilirsiniz.

benim tavsiyem Demir üzerinize kazımanız olur. Mars’ın elementi Demir.
Anlıyorum, peki demir üstüne kazırsak kırmızıya boyamamız gerekmez mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Sonuçta bir şanssızlıktan kaçmak söz konusu. Karşılığında bizden bir şey alınır mı diyorum.

bahsettiğimiz şey Mars’ın verdiği savaş, sizde bu savaş da kendinizi savunuyorsunuz. Zorla bir şey almıyor, Olasılıklar ağınıza Müdahale etmiyorsunuz.

Dracolia

Moderator
Etkisini görmemiz için hep üzerimizde taşımamiz mı gerekli?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Etkisini görmemiz için hep üzerimizde taşımamiz mı gerekli?

eğer Mars retrosu için hazırlıyorsanız yaptıktan sonra Retro zamanı kullanıp daha sonra toprağa gömebilirsiniz. Ya da bir kumaşa sarıp, cam, toprak, ahşap bir kaba koyup saklayabilirsiniz. Bir dahaki retroya kadar.

Mars gezeni horoskobunuz da sorun yapan bir açıda ise sürekli taşıyabilir ya da Eviniz de aksesuar gibi bir yere koyabilir ya da yatağınıza yakın bir yere ( yatak altı, komidin içi vs.) koyabilirsiniz

Dracolia

Moderator
Etkisi ve enerjisi azalınca tekrar Mars günlerinde doldurup yenilendirmek uygun mudur peki?

makssenberg

Kayıtlı Üye
Mars retrosunun etkilerinden korunmak için ya da horoskopunuzda Mars gezegenin negatif etkisini yaşıyorsanız bu tılsımı kullanabilirsiniz.

altın ve kırmızı renkleri kullanarak kağıt ( herzaman ki gibi kağıt el yapımı, papirüs ya da saman kağıdı olmalı) ya da kumaşa ( doğal ipliklerden yapılan kumaş olmalı) işleyebilirsiniz

demir üzerini de kazıyabilirsiniz.
Mars günü
Mars saatinde yapılacak
Tütsü: karanfil, tarçın,
Ekli dosyayı görüntüle 1732
Yükselende marsın kendisi değil de mars/jüpiter karakterinde olan bir yıldız varsa, yükselende bu yıldızın marsiyen tarafının negatif yönlerini devredışı bırakmakta işe yarar mı ve kalıcı mı? Bir de mars günü ve saati ne zaman oluyor, tütsü tam olarak ne yapılacak ve tütsü tek seferlik bir işlem mi?

Alex06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim için çok önemli hayat memat meselesi, bir üstteki sorumun cevabını bilen yok mu
Astroloji haritasında ne nerede anlamı ne niye hayat memat meselesi olsun güzel kardeşim. Konuyu obsesyon haline mi getirdiniz acaba.
Mars günü salı .gezegen saatleri için pekcok uygulama var telefonunuza indirebilirsiniz. Tutsuyu ritüeli yaparken yakiyorsunuz..

makssenberg

Kayıtlı Üye
Astroloji haritasında ne nerede anlamı ne niye hayat memat meselesi olsun güzel kardeşim. Konuyu obsesyon haline mi getirdiniz acaba.
Mars günü salı .gezegen saatleri için pekcok uygulama var telefonunuza indirebilirsiniz. Tutsuyu ritüeli yaparken yakiyorsunuz..
Öteki yorumlar için teşekkürler de, yeterli olmayan astroloji bilginizi kendinize saklamanızı istiyorum en azından bana karşı alexo.

Alex06

Kayıtlı Üye
Öteki yorumlar için teşekkürler de, yeterli olmayan astroloji bilginizi kendinize saklamanızı istiyorum en azından bana karşı alexo.
Rica ederim. Yazmayı unutmuşum hangi gün hangi gezegen ile ilişkili gezegen saatleri nasıl belirlenir ile başlamanızı tavsiye ederim. Hem astrolojinin hem majinin temelini oluşturur. Forum içinde yeterli bilgi mevcut. Enerjiniz bol olsun.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Rica ederim. Yazmayı unutmuşum hangi gün hangi gezegen ile ilişkili gezegen saatleri nasıl belirlenir ile başlamanızı tavsiye ederim. Hem astrolojinin hem majinin temelini oluşturur. Forum içinde yeterli bilgi mevcut. Enerjiniz bol olsun.
Gezegen saatleri majinin konusu dostum astrolojik olay olsa da astrolojide bir işlevi yok. Sabit yıldızlar astrolojinin oldukça başlangıç seviyesindeki bir konusudur ve kaderde çok kritiktir.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Bunun pluto için olanı ve merkür retrosu için olanı var mıdır?