Mars Majisi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
7,108
Tepkime puanı
5,020
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
MARS (Merih) BÜYÜSÜ
BİR KARARLILIK BÜYÜSÜ

Bu büyünün amacı size güç, kararlılık ve irade kazandırmaktır. Mars (Merih) büyüsü, çabanızı bir yola koyup, onu seçtiğiniz hedefe yöneltmenize olanak tanıyacaktır. İstediğiniz şey ne olursa olsun—eğer gerçekleşmesi olasıysa— bu büyü sayesinde ona ulaşabileceksiniz. Bu, edinmek kadar vazgeçmekte de geçerlidir. Kimi tanıdığım kişiler, bunu bir beceri kazanmak için kullandılar; kimi de sigarayı, uyuşturucuyu ya da umarsız romantik bir duyguyu bırakmak için! Çok güçlü bir büyü olabileceği için, ona dikkatlice yaklaşmalısınız.

Büyünün ölümcüllüğü hakkında daha önce söylediğim her şey, burada özellikle geçerlidir. Bir başkasının üzerinde, dolaysız bir güç kazanmak için bu büyünün kullanılması çok çekici gelebilir. Bunun bir çılgınlık olduğunu, burada bir kez daha vurgulamak isti yorum. Sonunda acı çekecek kişi siz olacaksınız. Bu tür bir büyü de, başka bir kişinin adını kullanmak ya da onun görüntüsünü ha yal etmekle beklediğiniz etkinin tam tersi çıkacak; hedeflediğiniz kişi sahip olduğundan daha fazla güç ve değer kazanacaktır. Böylece, kendi gücünüzü kanıtlayacağınız yerde, onun gücünü kabullenmiş olacaksınız.
Üzerinde bu derece durduğum için üzgünüm, ama bu çok güçlü bir büyüdür.

İrdelemek istediğim başka bir husus daha var: Kararlılığınızı bilgelikle dengeleyin. Yeni kazandığınız gücü ve öz güveni, sakın size layık olmayan bir hedefe aktarmayın. Tasarladığınız eylemlerin anlamı konusunda kuşkunuz varsa, Anlayışınızı Artırma Büyüsünü yapın: bu, açık bir karara varmanıza yardımcı olacaktır.


BÜYÜ İÇİN DOĞRU ZAMAN
Bu büyü, Mars (Merih)’ın doğasına uygundur. Mağrur kızıl gezegenle bağlantılı olan hırs, kararlılık ve zaptedilmez güç, niteliklerini çağırır ve getirip sihirbazın içinde canlandırır. Mars( Merih), Akrep ve Koç burçlarını yönetir. Ay, bu iki burçta bulunduğu zaman, Marsın gerilediği zamanlar dışında büyü uygulanabilir.

Büyüye hazırlanırken
‘Atılgan olan kazanır!’ ya da ‘İstersem yapabilirim!’ gibi deyimlerin dayandıkları kavramlar son derece sağlamdır. Bunlar, irade ve güç için dürtü görevini yapabilir. Bundan dolayıdır ki, böyle bir deyimi seçmenizi öneriyorum. Halen varolan bir deyim (yukarıda ki iki örnek gibi) ya da kendi bulduğunuz kısa bir cümle olabilir. Duyduğunuzda, size saçma ve gelişigüzel gibi gelse bile, onu olası bir avantaj sayın. Bu tür cümleler, acemilikten olacak, bellekte daha kolay yer edinirler.

Deyiminiz konusunda karar verin (‘Kesinlikle yapacağım’ ya da ‘Hiçbir şey beni durduramaz’ ya da.,, her neyse!) ve onu kendinize tekrarlayın. Şimdi kendinizi daha öz güvenli ve güçlü hissedeceksiniz, Artık, yapmanız istenebilecek en zor şeyi hayal edin (Hiç bir zaman yapmayı istemeyeceğiniz bir şeyi, haklı olarak, seçmekten kaçının). Azıcık korktuğunuz ya da yapamayacağınızı düşündüğünüz bir şey olsun. Bu hayali meydan okumayı aştığınızı varsayarak, ayrıntılarını bolca düşünün. Sıkışınca ya da panikleyince, yumruklarınızı sıkın ve deyiminizi yineleyin. Sonra da hayalinizde, hedefinize doğru ilerlemeyi sürdürün; bu eylemi, başarılı sonuca kadar izleyin.
Hayalde yürekli olmakla, gerçek yaşamdaki yüreklilik arasında büyük fark olduğunu söyleyebilirsiniz. Aslında, her ikisi birbirine bağlıdır. Bir sorunu ya da ürkütücü bir durumu öngörüp, onu aklınızda çözümlerseniz, yaşantınızda benzer bir durumla karşılaştığınızda daha rahat hareket edersiniz.

Rahat olun, size düşündüğünüz en zor görevi üstlenmenizi söylemeyeceğim. Dışarıya çıkıp sizi korkutan tüm küçük şeyleri bulmanızı ve sistemli bir biçimde teker teker üstesinden gelmenizi de istemeyeceğim. Böylesi yüreklilik değil, kabadayılıktır. Birçok kişi bilir ki, zaten onlar aramadığı halde yaşam karşılarına türlü güçlükler çıkaracaktır. Aynı fikirde değilseniz, demektir ki bu büyünün yaratacağı niteliklere şimdiden sahipsiniz, onu uygulamanız gerekmez!
Size şunu öneriyorum: Birkaç günlük ya da haftalık süre için de, aklınızda korku uyandıran birçok şeyi ya da durumu düşünerek bu uygulamayı tekrarlayın. Doğallıkla, yaşamınızda yer alan ve görünüşte, sizi tehdit eden ya da sinirlendiren durumlara da dikkat etmelisiniz. Bu durumlarla karşılaştığınızda nasıl çözümleyeceğinizi tasarlayın. Kendinizi bilinçli olarak zorlayıp soruna dolaysız bir yaklaşım uygulayın. Karşınıza çıkan her fırsatta, biraz daha yürekli ve macerasever olun. Düşük düzeydeki küçük başarılarınızı, sürekli ölçümleyerek kendinize güveninizi artıracaksınız. Bu bağlamda, kendinize çabucak üstün bir hedef seçebildiğiniz gibi, başka bir olasılıkla da gerileyebilirsiniz.

Zor bir uğraşla, bir ‘meydan okuma’ ile karşılaştığınızda, sürekli deyiminizi anımsayın ya da tekrarlayın. Bu alışkanlık, zamanla sizin için daha bir anlam kazanacak; bir güç ve kararlılık kaynağıyla içsel bağlantınızı simgeleyecektir.
Sonuçta, fiziksel uygunluğunuz için bir şeyler yapabilirseniz, bu büyü için girişeceğiniz hazırlıklarda size yardımcı olacaktır. Bedeniniz güçlü ve sağlıklı olduğu anda duyumsayacağınız güç , sizi hayrete düşürecektir. Her gün koşmaya, ağırlık kaldırmaya, aerobik yapmaya ya da bir başka fiziksel çalışmaya alışın. Bunlara günde birkaç dakika bile ayırırsanız, fiziksel gücünüz artar ve aklın madde üzerindeki etkinliği konusunda geçerli çok şey öğrenirsiniz.

Birçok hayali savaşı kazandıktan, günlük yaşam alanında en azından birazcık ilerleme kaydettikten sonra, yeni edindiğiniz fiziksel güçle bu büyüyü yapmaya hazır olursunuz.
Son Hazırlıklar
Bu büyü, oldukça gürültülü olabilir; hatta avaz avaz bağırmanız için sizi zorlayabilir. Bu nedenle büyüyü, kulak misafiri olabilecek meraklıların bulunmadığı bir yerde yapmalısınız. Böylece komşuları da huzursuz etmemiş olursunuz! Eğer bu olası değilse, bu kez söyleyeceklerinizi alçak, ama çok güçlü bir ses tonuyla söylemeniz gerekir.

Artık, büyüsel ve sihirsel bir ayinin temel biçimlerini öğrendiniz; olağan malzemesinden başka: Mars (Merih) tütsüsüne, Marsa uygun bir öz yağa, Sivri uçlu temiz bir iğneye gereksiniminiz olacak.

İğne, isteğinize bağlı olan, ayinin bir bölümü için gereklidir. Geleneksel olarak iğne, parmağınızın ucundan ufacık bir kan damlası çıkarmak için kullanılır. Kan damlasını sonradan alnınıza sürerseniz, bu çok güçlü, simgesel bir kararlılık hareketidir (Şimdiden, bu nedenle rahatsızlık duyuyorsanız zaten anlamışsınızdır); ama büyünün başarılı olması için çok gerekli değildir. Kendi kanınızı akıtmak fikri, size iğrenç geliyorsa, bu uygulamayı yapar gibi hareket etmeniz yeterlidir.

Tüm büyülerde olduğu gibi uygulamanın önce bir provasını yapmanız ve her şeyi açık açık aklınızda tutmanız size yardımcı olacaktır. İlkin açıklamaları dikkatlice okuyun; isterseniz not da tutun.

Büyüde Mars (Merih)’in ruhu çağırılmaktadır. Öteki büyülerde de yaptığım gibi, teknik terimleri tanımlamak üzere biraz zaman harcamam gerekiyor. Mars (Merih), şişedeki cin gibi, bazı sözler ve kokularla çağrılmayı bekleyen, bir bulutun üzerinde sallanan tanrı değildir. Mars (Merih), dilerseniz vurgulamayı ve denetlemeyi istediğiniz ruhunuzun bir parçasıdır.


BÜYÜ AYİNİ
o Çalışma masanızı örtü, mumlar, şamdanlar, tütsü, buhurdan ve iğne ile donatarak hazırlayın.
o Büyü öncesinde banyo alın (Küvetin suyunu doldururken bir damlacık Mars
yağı katın.

o Sihirsel giysinizi giyin ve mumları yakın.
o Mistik bir beş köşeli yıldız çizin ve çevrenizde bir sihirsel çember oluşturun.
o Tütsüyü yakın ve gevşeyin. Artık, Mars (Merih)’ın ruhunu çağırmaya hazırsınız.
o Yavaşça derin soluk alın. Dingin ve gevşemiş bir halde, tüm odayı parlak kırmızı bir ışığın doldurduğunu hayal edin. Kendinizi hazır hissedince aşağıdakileri sakin, açık bir sesle söyleyin:

MARS’ IN RUHU İÇİMDEDİR.
MARS’ IN RUHU ÇEVREMDEDİR.
GÜCÜ HİSSEDİYORUM.
KUDRETİ HİSSEDİYORUM
BEN GÜCÜM
BEN KUDRETİM.

o Hareketsiz ve dingin durun. Gördüğünüz kızıl Işığın bedeninize dolduğunu hayal edin. Çok güçlü elektrik akımı vücudunuzdan geçiyormuş gibi kendinizi dopdolu hissedin. Bu, içimizdeki Mars’ın, kendi bilinçli aklınıza giren ruhudur.
o Birkaç saniye sonra, iğneyi alarak tütsü dumanının içinden geçirin.

Dilerseniz iğneyi başparmağınızın ucuna (hangi eliniz olursa olsun) saplayabilir, bir parçacık kan akıtabilirsiniz. Bunu yapamazsanız, iğneyi başparmağınızın ucu üzerinde tutun ve bedeninize giren ufacık bir enerji damlasıyla parmak ucunuzdan çıkan kendi yaşam enerjinizin bir damlacığını hayal edin.
İğneyi masaya bırakın.

o Şimdi parmak ucunuzu alnınızın ortasına bastırın; eğer kan çıkmışsa onu alnınıza sürün. Eğer hareketiniz yalnızca simgesel ise, yaşam enerjinizin ufacık damlasının, ‘üçüncü göz’ünüzden, bilinçli aklınızın merkezine geri döndüğünü hayal edin. Kollarınızı iki yanınızda tutarak bir an gevşeyin.

o Kendinizi tam kararlılıkla dolu, canlı bir ‘elektrik santrali’ gibi hayal edin. Artık, yapamayacağınız şey yoktur.Deyiminizi kullanmanın zamanı geldi.

Deyimi önce kendinize söyleyin.
Şimdi daha yüksek sesle tekrarlayın. Koşullar izin verirse: yapabildiğiniz kadar avaz avaz bağırın.Bu olası değilse, güçlü bir biçimde fısıldayın.
o Bir kez daha gevşeyin ve derin soluk alın. Büyü tamamlanmıştır.
Soluk aldığınızda, daha önce gördüğünüz kızıl ışığın içinize çektiğinizi varsayın.
o Oturun, gevşeyin ve yaşamınız boyunca duyumsamış olduğunuz tüm gerginliğin altınızdaki döşemeye aktığını hayal edin.

o Sihirsel çemberi iptal edin, mumları söndürün ve perdeleri ya da ışığı açın. Bundan böyle, hedefinize ulaşmak için, güç ve kudreti bulacaksınız. İçinizde bulunan geniş bir yüreklilik ve kararlılık rezerviyle ilişki kurdunuz; artık bunu, her istediğiniz zaman kullanabileceksiniz.

Yaptığınızı düşünmenize gerek kalmadı; gevşeme ve ayin sonrası dinlencelere kendinizi verme zamanı geldi. Olağan çay keyfi, kitap okuma ve TV izlemeden başka, belki eşofmanlarınızı giyip uzun ve enerjik bir koşu yapmayı istersiniz. Böylece, duyumsadığınız enerji ve heyecan fazlalığını da atabilirsiniz. Böyle büyük bir büyüden sonra, ferahlayabilmek çok önemlidir.

************************************************************
[color=red:16q6rxhp]
Not: bu uygulama su karakuşundur aslında bir çok batı büyü ekollerinin uygulamalarının birleşmesidir. yani uydurmadır . ben dolandırıcı olarak tanımlıyorum kendisini örnek olsun ve haberiniz olsun diye siteme ekledim

Urumhamatahayil
 

brb

Kayıtlı Üye
Katılım
24 Ocak 2018
Mesajlar
69
Tepkime puanı
2
Uygulamada kendimi hayal etmeliyim hep diimi?
 
Üst