Majiye çok benzeyen ama yasak, günah olmayan bir öğreti tavsiye edebilir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biard

Kayıtlı Üye
merhaba. Bu anlattığınız şeyi maji ile yapabilir misiniz bilmem. Çünkü maji yapabilmek uzun zaman alır. Yetenek var mı bilmiyoruz bile daha. Ama daha kolay bir yol var. Şifa enerjileri. Mesela şans reikisine uyumlanıp 21 günlük arınma çalışmasından sonra askerlere şans enerjisi verip performanslarını arttırabilirsiniz. Ya da gma ile askerleri arındırabilirsiniz. Onları düşüncelerinizle imajinatif olarak korumaya alabilirsiniz. Dfiklerimi düşünürseniz sevinirim. Teşekkürler.

fragriavesca

Kayıtlı Üye
Müslüman kişiler genelde havass çalışmalarına yöneliyor büyü olmadıgını düsünerek ama takdir edersiniz ki iradeye etkileyen hersey büyüdür.

Kesinlikle, ben de aynı şeyi söyleyecektim. Sevgili Merlin, anladığım kadarı ile siz de spatyomzedesiniz.

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Kesinlikle, ben de aynı şeyi söyleyecektim. Sevgili Merlin, anladığım kadarı ile siz de spatyomzedesiniz.

Kusura bakmayın ama anlayamadım spatyomzede derken neyi kastediyorsunuz ben mi spatyomun anlamını yanlış biliyorum yoksa siz mi konuyu yanlış anladınız?tabii benimde sizi yanlış anlama ihtimalim var.

turuncudeniz

Kayıtlı Üye
bu arkadaş birçok parapsikoloji forumunda aynı soruyu sormakta, bu şekilde superman olabileceğini sanmaktadır. henüz majinin ne olduğunu anlama çabasına bile girmemiş bu arkadaşa yazdığınız cevaplar bile zaman israfı.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
bu arkadaş birçok parapsikoloji forumunda aynı soruyu sormakta, bu şekilde superman olabileceğini sanmaktadır. henüz majinin ne olduğunu anlama çabasına bile girmemiş bu arkadaşa yazdığınız cevaplar bile zaman israfı.

Neden böyle bir tavir takiniyorsunuz?? Aslinda arkadasimizin cok icli ve iyi kalpli olmasi kötü bir seymi??Onun düsünmesi dahi yeter,keske dünyayi düzeltmek icin bir cözüm olsada hepimiz yapsak.Ve hangi siteye girdigi ve bu konuda yardim sormasi sahsen beni ilgilendirmiyor,sizi niye ilgilendiriyor??Bence o arkadasimiz bir seyler yapmaya calisiyor demektir,ne kadar güzel bir sey.Peki sizin amaciniz ne olabilir??yoksa böyle sitelere girerek,karizmanizi ve - derecenizimi yükseltmek,dogrusu ben size + degil ontane- veriyorum,benim gözümdede karizmaniz 0,hayirli olsun:nopity::biggrinjester:

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
İyi akşamlar sevgili Gizlimabet ailesi. Ben Merlın. Sitenize az önce üye oldum. Burayı çok beğendiğimi söyleyebilirim. Umarım burada çok güzel bilgiler edinir ve burada geçirdiğim vakitten keyif alırım. Hepinizi sevgiyle selamlıyor, kucaklıyorum. Şimdi asıl konuya giriş yapayım müsaadenizle: Ben maji ile ilgileniyorum. Ancak maji benim bağlı bulunduğum İslam dini tarafından yasaklanmış durumda. Ben de mecburen majiye çok benzeyen ama İslam dini tarafından yasak edilmemiş, onunla uğraşınca günaha girmeyeceğim bir öğreti arayışına düştüm. Ve bu arayışımı sonlandırmak için buradayım. İnşallah sizlerin değerli yardımlarıyla bu arayışı sonlandırmak niyetindeyim. Bana majiye çok benzeyen ama yasak olmayan, günah olmayan bir öğreti tavsiye edebilir misiniz? Yardım edin lütfen, ocağınıza düştüm. Değerli yardımlarınızdan ötürü şimdiden çok teşekkür eder, hepinizi ellerinizden öperim. Sevgiler, iyi forumlar...

Inancınızda esma-ül hüsna diye bir şey var. 99 ad. Içinden beğendiğiniz bir adı seçin. Işinize gelecek bir şeyi. Sonra da onu niyetlenerek okuyun. Bitince de islam tanrısı allah'a bırakın. Genellikle hayırlı görürse gerçek kılıyormuş. Hayırsızsa da kabul etmezmiş... Umarım yardımı dokunur. Ayrıca dalga geçmesem bile insanlara fazla yakarışta bulunurcasına kullanılan kelimeleri fazla yersiz kullanmışsınız. Burada herkes bildiğini söyler, söylemek de görev gibidir. Yalvarmanıza -bence- hiç gerek yok. Iyi dileklerimle.

turuncudeniz

Kayıtlı Üye
Neden böyle bir tavir takiniyorsunuz?? Aslinda arkadasimizin cok icli ve iyi kalpli olmasi kötü bir seymi??Onun düsünmesi dahi yeter,keske dünyayi düzeltmek icin bir cözüm olsada hepimiz yapsak.Ve hangi siteye girdigi ve bu konuda yardim sormasi sahsen beni ilgilendirmiyor,sizi niye ilgilendiriyor??Bence o arkadasimiz bir seyler yapmaya calisiyor demektir,ne kadar güzel bir sey.Peki sizin amaciniz ne olabilir??yoksa böyle sitelere girerek,karizmanizi ve - derecenizimi yükseltmek,dogrusu ben size + degil ontane- veriyorum,benim gözümdede karizmaniz 0,hayirli olsun:nopity::biggrinjester:

ay lütfen çok rica ediyorum karizmamı geri verin tüm hayatım mahvoldu =( ağlamaktan gözlerim şişti lütfen artı verin lütfen =(

bu arkadaşı ben sizden 10 kat daha fazla tanıyorum. ve bi bilgi verdim.
azıcık olsun bişey yapmaya istekli olan insan araştırır, oysa bu arkadaş gram araştırmamakta, en basit en gereksiz şeyleri başkalarına sormakta bu şekilde de saygısızlık yapmakta.
başka bişey demiyorum.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Gerekli tavsiyelerin tümü üyelerimiz tarafından verildiği için konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...