Majisyen Cato Şifa MAJİLERİ

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
7,100
Tepkime puanı
4,989
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Büyücü Cato Şifa Büyüleri

Büyücü cato hiristiyanlığa gecmemiş(dilaver dini) roma döneminde yaşamış yasaklı bir büyücüdür

Cato nun anlattıgı kırık çıkık tadavisinde kullanılan bir büyü şöyledir :

" Her hangi bir çıkık aşşagıdaki şekilde tedavi edilebilir : Dört ya da beş ayak uzunlugunda bir kamış alın ve ortasından ayırın, bunu kalçanıza tutmaları için iki adama verin. Kamışın iki yanı bir araya gelene kadar şu sözleri söylemeye başlayın : motas vacte daries dardares astatariesdissunapitur Üzerine bir bıçak sallayın ve kamışların bir yanı digerine degecek şekilde karşı karşıya geldiginde , elinizle tutun ve sagdan sola kesin . Eger kamış parçaları çıkık ve kırıga uyarsa, çıkık iyileşecektir. Yine de her gün aynı büyülü sözleri söyleyin ve bir çıkık durumu oldugunda şu şekilde söyleyin : haut haut haut istasis tarsis ardannabou dannaustya "buda başka bir örnek:

" sirkeyle ıslatılmış erkek saçı köpek ısırıklarına iyi gelir. Bu Bu saç şarap ve zeytinyagı ile ıslatılırsa baştaki yaraları tedavi eder. Yanmış saç habis bir uru tedavi eder. İlk kez dişi çıkan bir çocugun dişi, yere temas etmemesi koşuluyla, bir bilezigin içine yerleştirilirse ve bu bilezik hiç çıkarmadan bir kadının bileginde taşınırsa, mahrem yerlerdeki agrıları giderir.
 

kartal

Kayıtlı Üye
Katılım
21 Ağu 2008
Mesajlar
27
Tepkime puanı
0
Yaş
2023
sirkeyle ıslatılmış erkek saçı köpek ısırıklarına iyi gelir.Bu saç şarap ve zeytinyagı ile ıslatılırsa baştaki yaraları tedavi eder. Yanmış saç habis bir uru tedavi eder.bunlar için de büyülü sözler gerekiyo mu
 

crowley

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
223
Tepkime puanı
27
Yaş
41
İş
kulluk
gerekiyomuş gibi geliyo ama bilemiyorum uruma sormak lazım :)
 
Üst