Majikal yağ iksirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jisuxella

Kayıtlı Üye
Majikal yağ iksirim nasıl ;) yorumlarınızı merak ettim.
İsteyene ozelden atabilirim büyük annemin tarifidir.

Koşulsuz sevgiler.

Ekli dosyalar

• IMG_20190223_003651.jpg
    IMG_20190223_003651.jpg
    417.2 KB · Görüntüleme: 107
  • IMG_20190223_003708.jpg
    IMG_20190223_003708.jpg
    167 KB · Görüntüleme: 102

Jisuxella

Kayıtlı Üye
Ne işe yarıyor bunlar dostum?
Bu kutsama yağı , iksiri. Enerji vererek kutsadığım bitkilerden hazırladığım bir iksir. Kendinizi kutsamanız için. Hangi anlamda derseniz. Ne isterseniz, aşk,mutluluk,sağlık vs gibi. Mesela ben yaptıktan sonra o gün boyunca çok mutluydum , iksiri mi çıkarıp kalp çakrama götürerek bir kaç söz söylüyorum. Ve modum değişiyor. Henüz demleniyorlar,ama olmak üzereler. Cazibe ve ilgi mi istiyorsunuz hazir olduktan sonra venusden yardim isteyin ve 2 damla surun boynunuza. O gün herkes size bakacak gibi. İçinde enochian dilinde olumlamalar ve tilsimli sozler var. Çember açılarak tam 1 saat suren bir islem çok uzun konu buraya kadar aciklayabildim

wildsnake

Kayıtlı Üye
Bu turlu yaglar,iksirler internet uzerinden satiliyor,deneyimleyen kisiler varmi?

Brightly

Kayıtlı Üye
İçinde neler var ? Burada söyleyemezsen özelden de yazabilirsin istersen merak ettim içinde ne olduğunu.

DemirBey

Kayıtlı Üye
Merhabalar eğer mümkünse bana da özelden atabilir misin içeriği merak ettim :)

mavi64

Kayıtlı Üye
hahahaha venus mars ay güneş bak zeytin yağda aynı işe yarıyor

Seraphine

Kayıtlı Üye
Belli bir zamanı olması gerekiyor mu yapmak için? Ay halleri, belli bir gün veya tarih?

Çemberde yaptığınızdan bahsetmişsiniz, farklı bir enerji aktarımı gerçekleştiriyor musunuz çember içerisinde? Yoksa sadece enerji odaklamak amaçlı mı?

Söyleyebileceğiz belli bir enokyan anahtar numarası var mı? Yani bu uygulamada kullandığınız parçadan bshediyorum.

Ve çok önemli değil belki ama sadece kutsama yağı demek daha doğru olur belki. İksir ile bağdaşan bir yanı yok sonuçta :)

Jisuxella

Kayıtlı Üye
Numaralar ve sözler tabiki var, çember içerisinde yapilmasinin sebebi kotu enerjilerden korunmak için tabiki enerji yuklemeleri de yapiyorum. Ben iksir de diyorum çünku kutsamak istediğiniz ve ya korumak istediğiniz, kişiye eşyaya sürebilirsiniz. Her türlü majide kullanabilirsiniz, black hariç, çünkü ona göre enerji kanalları açıldı ve aktarıldı. Güneş ve ay zamanlarında yapildi ayri ayrı tabiki, yemeğinizin daha mı lezzetli olmasini istiyosunuz 1 damla damlatın, partnerinizi etkilemek mi istiyosunuz bileklerinizin içine sürün yada onun kullandigi bir seye 1 damla damlatin, aşk, sevgi ,huzur mutluluk şans vs gibi enerjileri arttirmak için kullanilan bir baz. Bu sebeple ben iksirde diyorum yağda. Wicca değilim. Youtubeden gördüğüm wicca canlardan tarif yapmıyorum. Babaannem 102 yaşında öldü. Onun tarifidir .

Solarium

Kayıtlı Üye
Tarifi banada atarmısınız mesaj olarak. Teşekkürler

mutluinsan

Kayıtlı Üye
Numaralar ve sözler tabiki var, çember içerisinde yapilmasinin sebebi kotu enerjilerden korunmak için tabiki enerji yuklemeleri de yapiyorum. Ben iksir de diyorum çünku kutsamak istediğiniz ve ya korumak istediğiniz, kişiye eşyaya sürebilirsiniz. Her türlü majide kullanabilirsiniz, black hariç, çünkü ona göre enerji kanalları açıldı ve aktarıldı. Güneş ve ay zamanlarında yapildi ayri ayrı tabiki, yemeğinizin daha mı lezzetli olmasini istiyosunuz 1 damla damlatın, partnerinizi etkilemek mi istiyosunuz bileklerinizin içine sürün yada onun kullandigi bir seye 1 damla damlatin, aşk, sevgi ,huzur mutluluk şans vs gibi enerjileri arttirmak için kullanilan bir baz. Bu sebeple ben iksirde diyorum yağda. Wicca değilim. Youtubeden gördüğüm wicca canlardan tarif yapmıyorum. Babaannem 102 yaşında öldü. Onun tarifidir .
Merhaba .Bana gönderebilir misiniz?

Jisuxella

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar özelden attım eksik var ise bana yazın lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...