Maji zararlari ve belirtileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
mrb.ayak yanması takip ediliyormuş hissi rüyamda gördüğüm bazı kötü şeyler var.aynen arkadaşların dediği gibi bende yaşadığım şeylerle bağlantı kurarak bunun psikolojik durumumdan kaynaklı olduğunu düşündüm.çok severek evlenmiştim ama eşim evlendikten sonra birden bire ani bir dönüş yaptı ve küçük büyük herşeyde saldırmaya başladı.acaba büyümü var diyerek güvendiğim birine gittim ve gerçekten büyünü varlığından bahsetti.bizde açtırdık ama hiçbir değişiklik olmadı.ve en sonunda ayrıldık.hatırlıyorumda uyumaya çalıştığımada beni boğduklarını hissederdim.şimdi bu belirti yok ama kendini bazen tanıyammama durumu var sizce büyü olabilirmi.:oops:
Kime baktırdınız bunlar önemli tabi ama büyü olabilir gibi görünüyor.

Bloody_mary

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Paylaşım için teşekkürler.Yapılan veya yaptırılan büyülerin insanların başına açacağı şeyler ne kadar kötü.Benim çok nefret ettiğim kişiler var ve bu yazılanları yaşamayı hakediyolar ama gene de yapamıyorum,vicdanım el vermiyor.

gülden

Kayıtlı Üye
kara büyü kötü de bence başkasına zarar vermeyen büyülerden pek bişey zarar gelmez ak büyüler flan

escada35

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar en çok merak ettiğim konu şu;
bilen birileri olursa yanıtlarlar ise çok sevinirim.
Yapılan büyü zamanla etkisini yitirir mi? yani 3-4 sene içinde?
bende bundan bir kaç yıl önce ayrıldığım bir insanın yaptırmış olabileceğinden şüpheleniyordum evlerinin çevresinde bunu yapabilecek bir hoca oldugundan bahsetmişti ozamanlar.. bana resimden vs yaptırmış olabileceğini düşündüm hep çünkü o aralar aynı dediğiniz gibi işlerim yarım kalıp olacak derken olmuyordu hep engeller çıkıyordu, ve hayatıma giren insanı itiyordum kısa bir süre içinde ya da tam tersi ben istemiyordum bitkinlik, uyku hali gibi şeyler söz konusuydu ama bu sanki eskiye göre bende biraz daha hafifledi yavaş yavaş etkisini kaybediyor belkide ama kafamdaki acabalar halen silinmiyor büyü yapıldımı bana yoksabunu artık öğrenmek istiyorum.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Arkadaşlar en çok merak ettiğim konu şu;
bilen birileri olursa yanıtlarlar ise çok sevinirim.
Yapılan büyü zamanla etkisini yitirir mi? yani 3-4 sene içinde?
bende bundan bir kaç yıl önce ayrıldığım bir insanın yaptırmış olabileceğinden şüpheleniyordum evlerinin çevresinde bunu yapabilecek bir hoca oldugundan bahsetmişti ozamanlar.. bana resimden vs yaptırmış olabileceğini düşündüm hep çünkü o aralar aynı dediğiniz gibi işlerim yarım kalıp olacak derken olmuyordu hep engeller çıkıyordu, ve hayatıma giren insanı itiyordum kısa bir süre içinde ya da tam tersi ben istemiyordum bitkinlik, uyku hali gibi şeyler söz konusuydu ama bu sanki eskiye göre bende biraz daha hafifledi yavaş yavaş etkisini kaybediyor belkide ama kafamdaki acabalar halen silinmiyor büyü yapıldımı bana yoksabunu artık öğrenmek istiyorum.
Büyüler eger bazı özel kuvvetlerle kuvvetlendirilmişse majisyen tarafından 3-4 yıldanda uzun sürer.. Genelleme yapılamaz her işlem ayrıdır, her majisyen aynı güçte degildir.. Bazı büyüler 1 yıl sürerken bazıları 10 yıl kadar sürebilir...
Kırmızı mürekkep kullanılan Şerr uygulamaları daha uzun ömürlüdür.. Siyah mürekkep kullanılan Şerr uygulamaları ise 1-2 yıllıktır...
Hayr uygulamalarında ise tamamen kategorisine göre degişir...

termagant

Kayıtlı Üye
Sayın Kortejyan,
bende size birşey sormak istiyorum izninizle;
daha önce hiç büyü yapmamışsak, sadece celp,sevgi,saygı,olumluluk vb konularda sevdiğimiz bir insana tamamen iyi niyet ile bir çalışma yapsak kötü birşey olurmu? Sitedeki birçok yorumu okudum, kimi yanlış oldu diyor, kimi olmadı,kimi ters tepti..İnsan ikilemde kalıyor.
Ya da bu işi direk bilen kişilere mi bırakmalı?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
İyi çalışmalar.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sayın Kortejyan,
bende size birşey sormak istiyorum izninizle;
daha önce hiç büyü yapmamışsak, sadece celp,sevgi,saygı,olumluluk vb konularda sevdiğimiz bir insana tamamen iyi niyet ile bir çalışma yapsak kötü birşey olurmu? Sitedeki birçok yorumu okudum, kimi yanlış oldu diyor, kimi olmadı,kimi ters tepti..İnsan ikilemde kalıyor.
Ya da bu işi direk bilen kişilere mi bırakmalı?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
İyi çalışmalar.
Şimdi işin aslını sorarsanız celb gibi uygulamalar irade etkilemedir bu hoşmudur derseniz elbette ki hoş degildir ama insan duygularının esiridir daima, duygularımızdır bizi hayata baglayan ayakta tutan, umutlarımızdır yaşama sevinci veren... bu sebeple aglamaktansa bu uygulamaları yapmak kişi için daha iyidir.. Ters tepti olmadı tutmadı gibi yazılarla ikilemde kalmanıza gerek yok, bunu gerek Urum gerek Yule gerekse ben her zaman dedik büyü önemli degil büyüyü yapan önemli olandır, manevi itibarını kaleminin gücünü yüreginin enerjisini vermek altın kurallardır, çalışma saati günü, uygun malzeme seçimi, uygun okumalar kasemler önemli ayrıntılardır belkide göz ardı edilen başta gelen konu ise varlıklara hükmetmek onları görevlendirebilmektir eger kişiler bunlara haiz degilse onun yaptıgı uygulamadan pozitif sonuç almak çok ama çok zordur... Bu sebeple işlemler tecrübeli majisyenler tarafından yapılmalıdır... selam ve dua ile

termagant

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim Korteyjan..
Kafamdaki birçok soru işaretine içtenlikle cevap verdin..İllaki yeniliyor isek duygularımıza bunu işin ehli olanlara bırakmak şüphesiz en doğrusu..Bizler de sanırım kendi içimizde, gerçekten isteyerek, temiz duru bir sevgi ve içtenlikle dua ederek dileğimizin olmasına yardımcı olabiliriz.
Verdiğin bilgiler için tekrar tekrar teşekkür ederim, iyi çalışmalar,
Sevgiyle kal..

SEREN77

Kayıtlı Üye
Bu anlatılan belirtiler bende de mevcut bununla ilgili ne yapmam gerektiğini yardımcı olursanız cok sevinirim.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bu anlatılan belirtiler bende de mevcut bununla ilgili ne yapmam gerektiğini yardımcı olursanız cok sevinirim.
Belirtiler çok kuvvetli ise yinede kesinkez büyü var dememek gerekir, eger sizde büyü yok ise ve büyü varmış gibi üzülürseniz bu yönde enerji yayarsanız büyülenmekten daha kötü duruma düşersiniz, bu sebeple her zaman emin olmak adına davranmalısınız, iyi bir bakım yaptırmalısınız, bakım sonucunda yine büyü görülecekse o zaman büyü tesirini yok edecek yada minimum düzeye indirecek çalışmalar yapabilir yada yaptırabilirsiniz....

YasinLY

Kayıtlı Üye
Ben bu rüyaların bazılarını sıklıkla görüyorum büyü olabilir ama bunu nasıl iptal ederiz, engelleyebiliriz ?

SEREN77

Kayıtlı Üye
Ama ben sadece o blirtiler tuttuğu için değil;hayatımdaki olumsuzluk ve olanlardan dedim ikili ilşkiler baslanıyor evliliğe gelince bir anda yok oluyor;daha baska seyler;daha önce bakılan fallarda hep kısmetin bağlı dendi ama ben inanmak istemedim;nasıl bakım yaptırcağımı ve caresinide anlatırsanız cok sevinirim tşk.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ama ben sadece o blirtiler tuttuğu için değil;hayatımdaki olumsuzluk ve olanlardan dedim ikili ilşkiler baslanıyor evliliğe gelince bir anda yok oluyor;daha baska seyler;daha önce bakılan fallarda hep kısmetin bağlı dendi ama ben inanmak istemedim;nasıl bakım yaptırcağımı ve caresinide anlatırsanız cok sevinirim tşk.
Çevrenizde ilmine güvendiginiz birisi varsa bakım yaptırabilirsiniz yada siteden Yule'ye özel mesaj atabilirsiniz... Daha sonra majikal bir işlem görülürse ya yine çevrenizden birisi tarafından yada bana yazarsınız şahsım tarafından var olan büyü kaldırılır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...