Maji yapacaklar için uyarı!!!!

hazarfen

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Size br uyarıda bulunmak istiyorum maji çalışması yaparken yapıcağınız çalışmaların sonuçlarını çok iyi düşünmenizi öneriyorum. Çok yönlü bakmalı ve çalışmanızın etkilerinin ne gibi sonuçlar yapıcağını çok iyi düşünmelisiniz. Özellikle aşk çalışmalrı için dikkatli olmalısınız. Çünkü sevdiğiniz kişi sizin yüzünüzden o an aklında olan bir kişiye aşık olabilir. Bu yüzden dikkatli olun. Sevgiyle kalın.

canmert196

Kayıtlı Üye
niyet ne yonde ise sonuc o yonde beklenir buyu sekteye ugramaz cunku buyu icin o kisi yillarca egitimini almistir zaten x kisinin yapcagi buyuden hayir gelmez

AJA

Elit Üye
Konuyla ilgisi yok ama bir büyünün tutma yani tesir etme süresi en fazla kaç gündür ya da kaç ay ?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Yapılan işleme göre tutma dediğiniz kısım veya diğer tabiriyle tesir etme süresi değişir. Örnek verirsek eğer kendi kanınızla yaptığınız uygulama süresizdir ve pişman olup bozmak isteseniz dahi bozamazsınız.

canmert196

Kayıtlı Üye
en umulmadik anda olabiliyor genelde ve aklinizdan ciktiginda ama bu yaptiklarim cok basit duzelde seyler :) sansa da olmus olabilir elbet bende boyle oldu aklimda tutugum surece hemencecik olmuyor

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Zaten kurallardan ve yapılması gerekenlerden birisi de uygulamayı yapıp aklınızdan çıkarmanızdır. Bu şekilde etkisini daha çabuk görürsünüz. Çünkü düşünmediğinizde zaten tutar veya tutmaz şüphesi aklınıza gelmeyecektir.

thales

Kayıtlı Üye
Düşünmeden nasıl inanılabilir uygulamaya.?
Enerji sadece yapılırken mi yüklenir ondan sonra mı unutmak gerekiyor.. Vefk içinde aynı şeyleri söylenebilir mi Sn Mefetseger.?
Vefk' yapıldıktan sonra okumalar var, olmayanıda var. Nasıl unutulabilinir ki..

AJA

Elit Üye
Yapılan işleme göre tutma dediğiniz kısım veya diğer tabiriyle tesir etme süresi değişir. Örnek verirsek eğer kendi kanınızla yaptığınız uygulama süresizdir ve pişman olup bozmak isteseniz dahi bozamazsınız.
Sorum aslında şu şekilde ; herhangi birinin yapmış olduğu büyü en geç yani maksimum ne zaman tesir eder.Atıyorum yapılmış ve aradan 6 ay geçmiş ve sonuç hüsran ? hala tesir etme sözkonusu olabilir mi ssvegili Mefetseger?

canmert196

Kayıtlı Üye
Sorum aslında şu şekilde ; herhangi birinin yapmış olduğu büyü en geç yani maksimum ne zaman tesir eder.Atıyorum yapılmış ve aradan 6 ay geçmiş ve sonuç hüsran ? hala tesir etme sözkonusu olabilir mi ssvegili Mefetseger?

buyunun tesir etme suresi yapan kisinin enerjisine baglidir diyede biliyorum.ve en uygun zamanda tesir ini gozle gosterir en uygun zamana kadar bekler :)

vefklerde aktarim soz konusu diye dusunuyorum ama bu benim oznel yargim enerjimiz vefk yapilcak kagida aktariliyor ve orda depolaniyor bu enerji birikiyor ve cok guclu oluyor he birde varliktan enerjiyi eklerseniz dahada etkili vefk yapildigi bitti zaman(tam anlamiyla ) aktif oluyor diye dusunuyorum

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Düşünmeden nasıl inanılabilir uygulamaya.?
Enerji sadece yapılırken mi yüklenir ondan sonra mı unutmak gerekiyor.. Vefk içinde aynı şeyleri söylenebilir mi Sn Mefetseger.?
Vefk' yapıldıktan sonra okumalar var, olmayanıda var. Nasıl unutulabilinir ki..

Burada söylemek istediğim uygulamanın yapılışı sırasında gerekli enerji yüklemesi zaten yapılmaktadır. Sizin işlem bitiminde tekrar tekrar tutar veya tutmaz diye düşünmeniz zaten hatalı olacaktır. Bu yüzden de zihninizdeki soru işaretleri bitmeli, işlemin yapıldığı unutulmalıdır.

Yapan kişinin enerjisine ve ne kadar iyi bir majisyen olduğuna göre değişir. Kimisinin işlem bittiği an tesir etmeye başlarken kimisi daha uzun sürebilir veya herhangi bir hatadan dolayı hiç tutmayabilir. Veya aşağıda yazıldığı gibi tesir etmek için en uygun zamanı bekler.

buyunun tesir etme suresi yapan kisinin enerjisine baglidir diyede biliyorum.ve en uygun zamanda tesir ini gozle gosterir en uygun zamana kadar bekler :)

vefklerde aktarim soz konusu diye dusunuyorum ama bu benim oznel yargim enerjimiz vefk yapilcak kagida aktariliyor ve orda depolaniyor bu enerji birikiyor ve cok guclu oluyor he birde varliktan enerjiyi eklerseniz dahada etkili vefk yapildigi bitti zaman(tam anlamiyla ) aktif oluyor diye dusunuyorum

Vefkler hususunda ise bu nokta doğrudur. Yine burada da belirli sayıda okuma yapıldığı ve tüm maji uygulamalarında olduğu gibi kişinin enerjisi söz konusudur.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Konuyla ilgisi yok ama bir büyünün tutma yani tesir etme süresi en fazla kaç gündür ya da kaç ay ?

Büyüler, enerjinizin şiddetine ve (will) istek gücünüze göre güç kazanır ve bir o kadar da hızlı olur. Belli bir süre verilmesi neredeyse imkansızdır.