Lütfen yardım edin..

O.microlepidotus

Kayıtlı Üye
Çok kötü olaylar yaşadım çalıştığım yerde iftiraya uğradım, cinsel taciz ve ailemden birinin kalp krizi geçirmesi de dahil.Bu konularla ilgili bilgim yok fakat artık dayanamıyorum.bir topluluğu dağıtmak ve negatif enerji için bir uygulama istiyorum sizlerden.Lütfen yardım edin.Herkes mutlu mesut hayatına devam ediyor ben hala psikolojik travmalarla boğuşuyorum..

Alex06

Kayıtlı Üye
Çok kötü olaylar yaşadım çalıştığım yerde iftiraya uğradım, cinsel taciz ve ailemden birinin kalp krizi geçirmesi de dahil.Bu konularla ilgili bilgim yok fakat artık dayanamıyorum.bir topluluğu dağıtmak ve negatif enerji için bir uygulama istiyorum sizlerden.Lütfen yardım edin.Herkes mutlu mesut hayatına devam ediyor ben hala psikolojik travmalarla boğuşuyorum..
Geçmiş olsun. İnsanız başımıza herşey geliyor. Yalnız değilsiniz herkes üç aşağı beş yukarı benzer olayları yaşıyor. Umarım en kısa sürede yaşadığınız olumsuz duygularla başa çıkarsınız.
Arınma ve korunma ile başlayın hem forumda hem de internette araştırın. Aklınıza yatan dini inancıniza en uygun en uygun bulduğunuzu yapın.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Anamız babamız bizi iyi yetiştiriyor sonra serengeti çayırlarına bırakıyor. Her kötü şey beton etkisi yapıyor ve bizi yıkıyor. Diğerleri en baştan kötü yetiştirildiği için alışık oluyor. Yaptıkları da normal geliyor.
Bol bol beddua edin. İçinizden geldiğince ağlaya ağlaya zehrinizi akıtın. Nefretiniz kusun. Bunu zihninizi rahatlatmak için yapacaksınız. 1 gün olabilir 1 hafta olabilir. Daha uzatmayın. Sonra unutun, (tabi demekle olmuyor.) Umursamamak için lanet olası ilaçlara gerek var. Gideceksiniz o desteği alacaksınız. Çünkü hassas bir ruhun kendi başına iyileşmesi çok zaman alır ve daha fazla hastalıklara neden olur. Ama psikoterapi ve ilaçla inanın bu süre hiç ummadığınız kadar kısa günlere düşecektir. Bu şekilde umursamamayı destekli bir şekilde yaptıktan sonra 1 ile 2 yıl arasında siz tamamen unutmaya başladığınızda karma onların hakkından gelecek. Her zaman böyle olur. Siz acınızı sonlandırmazsanız ceza çekmezler. Siz ne zaman umursamazsanız alışılmış enerji dengesi değişir ya size sataşmaya çalışırlar ya da pişman olmaya. Hayat malesef böyle, acı var ve gerçekten sistem bozuk ve yine gerçekten çözüm sizsiniz.

O.microlepidotus

Kayıtlı Üye
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim ama bütün bunları yaşadıktan sonra sağlıklı düşünmem inanın mümkün değil.Gücüm yetmediği için de sizlerden yardım istiyorum.Zararlı kişiler bunlar ve belki de ben en hafifiyim zarar verdikleri..Keşke unutabilmem mümkün olsa ama çok denedim olmuyor.Tekrar rica ediyorum sizlerden lütfen bana yapabilrceğim birşey önerin.Deneyimsizim ve sizlere ihtiyacım var inanın ben de sizlere dua ederim.Kız kardeşiniz anneniz asla yaşamasın benim yaşadıklarımı...

Alex06

Kayıtlı Üye
Tekrar rica ediyorum sizlerden lütfen bana yapabilrceğim birşey önerin.Deneyimsizim ve sizlere ihtiyacım var ....
Deneyimsiz biri için benim onerebilecegim birşey yok. Ayakta durmadan kosamazsiniz ki. Önce ayakta duracaksiniz yani bu iş nasıl yapılır okuyun sonra ufak ufak deneyin. Öyle sihirli birşey yok.
Forumda doğu majisi batı majisi pekcok başlık var birşey belirleyip onu sorun, bilen arkadaşlar yardımcı olsunlar.

Psikolojik destek alın bence basit bir antidepresan olabilir psikoterapi olabilir. Biraz rahatlayın sonra yapmanız gerekenleri yaparsınız.

Aisling

Kayıtlı Üye
Eğer size haksızlık eden birileri varsa bir adaletsizlik olduğunu düşünüyorsanız o kişilerin hezimetleri için ya kahhar zikredip duanızı ya da bedduanizi yapabilirsiniz.