Lütfen rüyam için yardimci olun

kedimbanu

Kayıtlı Üye
Rüyamda kocaman devasa bir iş makinesi kepçe gördüm yerlerde topraklar taze toprak makine kazıyordu yani basmda evden büyük toprak dolu kamyon vardı saskinlikla çevreyi izliyordum bebek arabası ile bir erkek çocuk bebek değil çocuk geldi o devasa makinenin kepçesine girdi çocuk nasıl girdiyse çok telaslandik çocuğu kurtardık ve sabah uyandım yeni biriyle tanışmak doğru mu ve doğru yolda mıyım göster bana diye niyet etmistim

sin valor

Kayıtlı Üye
Rüyamda kocaman devasa bir iş makinesi kepçe gördüm yerlerde topraklar taze toprak makine kazıyordu yani basmda evden büyük toprak dolu kamyon vardı saskinlikla çevreyi izliyordum (...)devasa makinenin kepçesine girdi çocuk nasıl girdiyse çok telaslandik(...)
Ah ah ah. Bu rüyayı ne zaman gördünüz bilmiyorum ama. Rüyanız maalesef kişisel bi rüya değil. Böyle bi rezonans yayılımı var. Bu yayılıma maruz kalan terminallerden biri olmuşsunuz. Sizin ev kadar devasa büyüklükte gördüğünüz iş makinaları vs. olaylar çoğu terminallere aynı biçimde yakın zamanda gönderildi. Bulunduğunuz bölge şuanlık önemli olabilir dikkat edin manyetik alanlarda bir kırılma olduğunu düşünüyorum, hatlar değiştiriliyor... ister istemez sizide etkileyebilir bulunduğunuz bölge itibariyle