Lunarkinezi (Detaylı)

Raybenn

Kayıtlı Üye
Negatif enerjinin hiçbir formu faydalı olamaz. Kullanan kişinin birinci elden enerji sistemini kirletir ve belli yırtıklar yaratır. Yönlendirildiği kişi için konuşmak bile istemiyorum zaten, verilen görev darbeli bir şekilde gerçekleşebilir. Ben bu yöntemin negatif enerjiyi yönlendirmek için yeterli olduğunu düşünmüyorum ancak asıl sorun insanların bu yola yönelmesi. İki ucu keskin bir bıçak kullanmak, sanıldığından daha fazla sorumluuk getirir. Ki bunu yapabilecek düzeye erişenler sonuçları bildiği için yanaşmak bile istemezler. Sizlerinde ailesi ve sevdiği insanlar bulunuyor. Bir başkası ufak sebeplerle intikam almak istese ve böyle bir yöntem kullansa, oluşan sonuçlar size nasıl hissettirirdi? İntikam, güç, kavga ve negatiflik dünyeviliğin yoğun etkileridir. Evrende ağır sonuçları bulunur ve verdiğinizi düşündüğünüz zarardan daha fazlası ile cezalandırılırsınız.

Kara büyü uygulayıcılarının hayatları genelde yalnız geçer mesela. Çünkü bir süre yaydıkları enerji kendi ailelerine ve sevdiklerine zarar vermeye başlar. Ve bu kişilerin hayatları, ölümleri de gerçekten dramatik noktalara ulaşabiliyor. Tabii negatif enerjinin bu kadar 'masum' boyutu ile uğraşmak böyle ağır sonuçlar getirmeyecektir ama vermek istediğiniz zarardan daha fazlasını göreceğinizden emin olabilirsiniz. Yükseliş bu tür şeyleri desteklemiyor ve yıkım bu kişiler için daha güçlü geliyor.

Kara sanatlar ve negatif enerjilerle çalışırken enerjiyi bedenimize dahi sokmuyoruz çünkü etkileri hoş olmuyor.
Ayrıca enerjinin imajinasyonu çok önemli en etkili negatif enerji rengi gridir(ölümü temsil eder).
Temin edilmeside kolaydır ama her önüne gelende bu işi beceremez...
Sol el zordur

Raybenn

Kayıtlı Üye
Dünyamızda Harry potter gerçekse orta çağ da büyü kitapları yakılmış sadece varlıklardan öğrenmek isteyebilir. Dünyamızı Harry potter yapacak saklı şeyler olabilir. Nasıl aşk istiyorsun büyü yapıyorsun gerçek oluyor. Biz buna imgesel büyüler diyelim. Sözlü büyüler de vardır kitaplar yakılınca biz kaybettik sözlü büyüleri. Belki de sözlü büyüler daha fazla deneyim istediği için Cadılar kendini koruyamıyor kolay yem oluyor sonra idam ediliyor. Unutmayın ki büyüyle her şey yapılabilir. Sadece bu 2 meleğin mucizesi Harut ve Marut onlar da idam edildi.

Lütfen saçmalamayın Harut ve Marut a herkes inanmıyor.
Ve napcağınızı iyi bilirseniz kendi büyülerinizi oluşturmak çok kolay.
Misal 5 kişi olun 1 ay boyunca o büyüyü ve duayı besleyin bakalım neler oluyor :)

LyNC

Kayıtlı Üye
İş
Yöneticilik
Lütfen saçmalamayın Harut ve Marut a herkes inanmıyor.
Ve napcağınızı iyi bilirseniz kendi büyülerinizi oluşturmak çok kolay.
Misal 5 kişi olun 1 ay boyunca o büyüyü ve duayı besleyin bakalım neler oluyor :)

Herkes her şeye inanmak zorunda değil zaten az önce psişik savaş kelimesini kullandı birisi mesela bende ona inanmıyorum. Büyülere gelince oluşturamazsınız sadece eskiden olan büyüleri kullanabilirsiniz. Büyüler bu dünyanın hileleridir bana göre.

Raybenn

Kayıtlı Üye
Herkes her şeye inanmak zorunda değil zaten az önce psişik savaş kelimesini kullandı birisi mesela bende ona inanmıyorum. Büyülere gelince oluşturamazsınız sadece eskiden olan büyüleri kullanabilirsiniz. Büyüler bu dünyanın hileleridir bana göre.

Malesef dostum öyle bir dünya yok.Çünkü imgeleyerek bir şey yapamazdık büyü hile falan değil enerjiyi yükseltip,programlayıp,yönlendirmektir.
Lütfen derslerimize çalışalım :)

LyNC

Kayıtlı Üye
İş
Yöneticilik
Malesef dostum öyle bir dünya yok.Çünkü imgeleyerek bir şey yapamazdık büyü hile falan değil enerjiyi yükseltip,programlayıp,yönlendirmektir.
Lütfen derslerimize çalışalım :)

Dersleri ben veriyorum bu hayatta ama bence senin her şeyi tekrardan öğrenmen lazım.

Raybenn

Kayıtlı Üye
Dersleri ben veriyorum bu hayatta ama bence senin her şeyi tekrardan öğrenmen lazım.

Senin sorunun şu :D özgür bakış açısıyla bakamıyosunuz at gözlükleriniz kendi doğrularınız hariç hiç birşeyi görümüyor acemliğinize veriyorum.
Kaynaklarınızda sağlam değil sanırım
Müslümansanız kenzül havas falan veriyim çok doğru ve harika bir kitaptır qwehqwh

Creative34

Kayıtlı Üye
Dünyamızda Harry potter gerçekse orta çağ da büyü kitapları yakılmış sadece varlıklardan öğrenmek isteyebilir. Dünyamızı Harry potter yapacak saklı şeyler olabilir. Nasıl aşk istiyorsun büyü yapıyorsun gerçek oluyor. Biz buna imgesel büyüler diyelim. Sözlü büyüler de vardır kitaplar yakılınca biz kaybettik sözlü büyüleri. Belki de sözlü büyüler daha fazla deneyim istediği için Cadılar kendini koruyamıyor kolay yem oluyor sonra idam ediliyor. Unutmayın ki büyüyle her şey yapılabilir. Sadece bu 2 meleğin mucizesi Harut ve Marut onlar da idam edildi.
O eskidendi Ortaçağda cadı avı ama iş başkaymış kim kimden nefret ediyorsa ihbar birde kiliselerin günahı çok hermetik bilgiler o kiliselerin kutsal kitapların büyüsünü bozacaktı tam 400 yıl böyle devam etmiş bakmışlar çok zeka düzeyleri düşüyor sanayi inkılapı rönesans kendilerine gelmişler büyü bir aşktır yükseliş olmadan olmaZ normal enerji olayları ayrı bişey wiccan doğayla birleşir hiç bir otoriteye boyun eğmez ben mesela din olay kutsal kitap dinden hoşlanmıyorum komün değilim kitlesel şeylere İnanç için kurban kesmek ne bilim Cihat yapmak cadı avcılığı karşıyım ve hep karşı olacağım insanlığa bu öğretiler çok zarar verdi çok yüksek matematikle oluşmuş bu Evren’i bunu yapan yüksek zekayı dinleri oluşturmuş kavimler halkların malzemesi sığınışı yapamayız yukarıdaki çok yüksek zeka belki bize gülüyordur yaratıcı zeka çok büyük evren zekayla oluştu

Creative34

Kayıtlı Üye
Aynen öyle eski büyüler eski dualar neden güçlü sanıyoruz :)
Mesela sen saçma bir kaç kelime söyle ve bunu binlerce yüzbinlerce insan söylendiğinde bedensiz varlıklardan korunduğumuza inansın işe yaramaya başlar :)
Dünyada bizden başka formlar var dini hurafeler cin dedikleriniz yüksek ışık boyutları ruhlar dünyadan gitmiyor işte onlar astral varlıklar bir gün bizde bedensiz astral varlık olacağız gerçi ben asıl yaratıcı yanına gitmeyi tercih ederim

Raybenn

Kayıtlı Üye
Dünyada bizden başka formlar var dini hurafeler cin dedikleriniz yüksek ışık boyutları ruhlar dünyadan gitmiyor işte onlar astral varlıklar bir gün bizde bedensiz astral varlık olacağız gerçi ben asıl yaratıcı yanına gitmeyi tercih ederim

Aynı fikirdeyiz ve öldükten sonra bazılarımızın özgür bazılarımızın tutsak olacağına inanıyorum ama bu karısık bir mesele :D

Creative34

Kayıtlı Üye
Aynı fikirdeyiz ve öldükten sonra bazılarımızın özgür bazılarımızın tutsak olacağına inanıyorum ama bu karısık bir mesele :D
İnsanlar ölümü çok masalsı dini hurafeler yoğuruyor biz ölünce astral yükseliyoruz eğer dünyayla bağını bırakmıyorsa astral geziyor ben odamı sık sık tütsüler yaratana odamda hissedersem onları ışığa götürmesi için dua ederim astral ruhlar her yerde her an

LyNC

Kayıtlı Üye
İş
Yöneticilik
Senin sorunun şu :D özgür bakış açısıyla bakamıyosunuz at gözlükleriniz kendi doğrularınız hariç hiç birşeyi görümüyor acemliğinize veriyorum.
Müslümansanız kenzül havas falan veriyim çok doğru ve harika bir kitaptır qwehqwh

Müslüman değilim sizin gülmenizden anlıyorum yaşınız maksimum 16 ama olsun küçüklüğünüze veriyorum ben sizler gibi bir dine bir insana bağlanmam inanmam. Belli bir kalıba sığmam bence isterseniz gelin gerçek hayatı gösterebilirim derslerle ;)

Creative34

Kayıtlı Üye
o zaman kenzül Havaş paylaşın görelim lütfen konuyu sulandırmayın

Creative34

Kayıtlı Üye
Aynen öyle eski büyüler eski dualar neden güçlü sanıyoruz :)
Mesela sen saçma bir kaç kelime söyle ve bunu binlerce yüzbinlerce insan söylendiğinde bedensiz varlıklardan korunduğumuza inansın işe yaramaya başlar :)
Aslında o mantradır teknik adı birşeyde katılıyorum şimdi İslami kesim kızacak dileğiyle çelişen Arapça duaya enerji niyet yüklüyor keramet duada var sanıyor halbuki niyet enerjisi

Raybenn

Kayıtlı Üye
Dostum tam aklımdan geçeni yazmışssın aynen öyle tamamen kendini teslim edip niyet etmesi ile alakalı.
Büyülerde niyet çok önemlidir.