Lucid den Astral'e... (Yardım)

Bigerdem

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, öncelikle lucid rüya için 3-4 aydır rüya günlüğü tutuyorum. Rüyamda her yerde zombiler var... Bir gariplik olduğunu seziyorum ve yukarıdan bakmak için uçuyorum ve o anda ''uctuğuma göre rüyadayım'' diyorum ve hooop çekiliyorum... Yatağımdayım ve çınlamalar titremeler beyaz ekran her şey tamam ama göz kapaklarım titrediği için hemen gözlerimi açtım...

Bir kez daha boyle bir olay oldu ama bu sefer astrale çıkmada daha işeri gitmiş gibiydim... Yatakta gözlerim kapalıyken birden odamın kapısından odamı gördüm kısacık bir süre izledim ve heyecanlanıp konsantrem bozuldu görüntü gitti

Sorum şu: Bu işi yarıda bırakmayıp devam edebilseydim astrale çıkar mıydım?
Bir de Astral projeksiyonu yapabilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim...

Amazontanrıça

Kayıtlı Üye
Tabiki yarıda bırakmayıp devam etsen astarala çıkardın,daha doğrusu odanı izlediğine göre astrala çıkmışsın fakat uzun sürdürememişsin bu da deneyim ve tecrüble ile olacak bir olay.Ne kadar çok deneyim o kadar çok astral seyehate çıkma diyelim

Bigerdem

Kayıtlı Üye
Tabiki yarıda bırakmayıp devam etsen astarala çıkardın,daha doğrusu odanı izlediğine göre astrala çıkmışsın fakat uzun sürdürememişsin bu da deneyim ve tecrüble ile olacak bir olay.Ne kadar çok deneyim o kadar çok astral seyehate çıkma diyelim

Teşekkürler :)