Lilith 2

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Serimiz bitti :D :D
Gözlerimi karanlık bir odada açtım.Başım birisin kucağındaydı beni görünce parmağını dudağıma götürerek kısık sesle
"şşşşşş"dedi.Tahta kapının aralıklarından ışıklar geliyordu.Karın bölgemde hissettiğim acı ile elimi karnıma attığımda elim sıvı bir şeye temas etti.Elimi burnuma götürdüm ve kokladım.Kan kokusuydu.Doğrulmaya çalıştım.Yere bağdaş kurup oturdum.Gözlerim karanlığa alışmıştı kişileri seçmeye çalıştım ben dahil 5 kişiydik.Kıvep tahta kapının aralıklarından bakıyordu.Yüzündeki korku insanın içini ürpertiyordu.Yare-i Yarim adeta küçük taş odada volta atıyordu sözler mırıldanıyordu bunun dua olduğunu anlamam uzun sürmedi,Lviv Angles'in gözlerinden yaşlar geliyordu ağızında artık maakineleşmiş bir şekilde dua ediyordu.Pembe Kuvars her zaman yanında taşıdığı melek kartlarına bakıyordu telaşlıydı.Kıvep'in yanına gittim ve kulağına eğilerek
"Kimden saklanıyoruz?"dedim.Kıvep korkudan yerinden sıçradı ve sakinleşmeye çalışırken "Lilith ve ordusundan."dedi.Kıvep'e
"Duyuruların yapıldığı yere gidip şeytan çıkarma ayinini yapamaz mıyız?"dedim.Kıvep alaycı bir şekilde
"Karnında ki yaranın nereden geldiğini sanıyorsun(!)"dediğinde çenemi kapattım.Pembe Kuvars
"Aron yanında kutsal su var mı?"dediğinde
"Sırtçantamda kaldı.Oda şuan odamda."dediğimde lanet okudu.Merak ile
"Şuan neredeyiz?"dedim.Yare-i Yarim
"Odanı soruyorsan aramızda 2 kat o 2 kattada en az 1000 asker var."dedi.
"Şuan hangi odadayız?"dedi Lviv.Pembe Kuvars
"Mürekepler odasındayız."dedi.Kızgınlık ile karışık bir tonda
"Hiç demonlardan korunman için semboş çizmeyi düşünmediniz mi?"dediğimde Kıvep
"Oyle bir sembol hatırlamıyoruz bay bilmiş."dedi.
"Ben biliyorum bayan önyargılı."dedilten sonra doğal olan bir mürekkebi elime aldım ve koluma sembolü çizmeye başladım.Sembol bittiğinde kolumdan mavi renkte bir ışık çıktı.Pembe Kuvars'ı çağırdım.Pembe Kuvars'ın koluna bir tılsım çizmeye başlamıştım.Pembe Kuvars
"Ne yapıyorsun!"diyordu. Tılsım bittiğinde yazılanlar beyaz renk aldı ve ışık saçmaya başladı.Beyaz güzel giyinimli bir adam ortaya çıktı ve
"Ben Tanrının meleği Micheal.Pembe Kuvars bedenine girmeme izin veriyor musun her anını hatırlayacaksın?"dediğinde Pembe Kuvars
"Evet!"dediğinde adamın bedeni toz gibi oldu ve Pembe Kuvars'ın ağzına girmeye başladı.Pembe Kuvars'ın gözlerinden bembeyaz çok parlak ışıklar çıkmaya başladı.Öyle parlaktıki gözümüzü kapamak zorunda kalmıştık.Pembe Kuvars'ın gölgesinde bir çift kanat vardı.Pembe Kuvars kapıyı açtı ve Pembe Kuvars'ı gören şeytanlar Pembe Kuvars'a doğru koşmaya başladı.Pembe Kuvars,Godsadsmoke'nin alnına dokunduğu an şeytan içinden çıktı.Diğer şeytanlar kaçmıştı.Tek biri dışında Albus.Pembe Kuvars'ın üstüne doğru koştu.Alnına tam dokunacağı an elini ters çevirdi ve
"Benim kim olduğumu biliyor musun kanatlı sıçan ben Azazel'im.Eski günlerimizi hatırlıyor musun!"dediğinde.Pembe Kuvars
"Ahh kardeşim seni ne kadar az özlemişim!!"dedi ve ters çevirerek yere yapıştıdı.Albus yumruk atarak tekrar üste çıktığı an Kıvep mürekkeplerdeki suyu yöneterek havaya kaldırdı ve kolumdaki şekile bakarak aynısını yaptı ve Azazel'in üstüne attı.Albus çığlık atmaya başladı.Koşarak odama çıkmaya başladım.Odama girdiğimde benimle giren şeytanlara baktım ve
"Bunun olacağını biliyordum bunun için bunu iyiki kurmuşum."dediğimde düğmeye bastım ve tüm şatoda şeytan çıkarma ayinin sözleri duyulmaya başladı.Odamdaki şeytanlar çığlık atmaya başlamıştı.Kutsal suyu üzerime koşan şeytanın üstüne attığımda şeytan içinde çıktı.Kim olduğuna baktığımda HazaR olduğunu anladım.Lviv koşarak geldi ve bir şeytanın boğazına bıçağı sapladı.Çoğu şeytan çıkmıştı bedenlerinden.Lilith ise şatodaki gizli tünellerde yaşıyor ve intikam bekliyordu.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Hehe :D Başlarda korkaktım ama sonunda bir atak yapmışım :)

[XTR] Similar Threads