Lilith 1

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Genç cadı mumları teker teker yaktı.Bedeni hala çok gençti ama ruhu tanrılardan bile yaşlıydı.Çocuğun gözleri dalmıştı ki kolundaki sertçe dokunuş ile kendine geldi.HazaR kızgın ve alçak bir ses tonu ile
"Yakalanmamızı mı istiyorsun!" dediğinde Bulut_atlası kibriti söndürdü ve şeytanı çağırmaya başladı
"Efendi Lilith senin ruhunu çağırıyoruz!" dedi ve kara bir horozun boğazını kesti ve kaseye akıttı.
"אני קורא לך לילית!"dediğinde ateşler birden yükseldi.Şamdanlar havaya kalktı ve dönmeye başladı yere düştüklerinde ortaya bir ateşten çember çıktı.Kasedeki kan yükseldi ve ateşin ortasına gitmeye başladı.İnsan şekli aldığında Lilith kahverengi saçları göğüsünü kapatacak şekilde ortaya çıktı ve
"Ne istiyorsunuz?Şan,şöhret,para?"dediğinde HazaR öne çıktı ve
"Haplopelma Lividum istiyorum!"dedi.Lilith güldü ve
"Karşılığı?"dedi.HazaR içinde bulunduğu Gizlimabet Şatosunu gösterdi ve soğukkanlılık ile
"İçindeki ruhlar."dedi.Bulut_atlası
"Bende para istiyorum ve karşılık olarak bende ruhları veriyorum."dedi.Lilith,HazaR'a parmağı ile gel işareti yaptı.HazaR başını hayır anlamında sağladı ve
"Bir şeytana asla güvenme."dedi.Lilith kahkaha attı ve elini sola doğru savurdu.HazaR sola doğru uçtu ve kafasını duvara çarptı.Bulut_atlası korkmuş bir şekilde
"Canavar!"dedi.Lilith Bulu_atlası'nın yakasından tutup kaldırdı ve
"Tüm canavarlar insanlardır!"dedi ve onu fırlattı.HazaR'a
"Demek tarantula istiyorsun ha?"dedi ve parmağını şıklattı.HazaR tarantula olmuştu.Lilith,HazaR'ın üstüne basmak için ayağını kaldırdığında Chillout,Lilith'in saçlarından tutarak 180 derece çevirdi ve yere fırlattığında
"Kendine uygun birini seçsene seni lanetli !é$1%pu!" dedi.Keira,HazaR'ın üstüne bir toz fırlattı ve HazaR tekrardan insan formuna döndü.Lilith Chillout'un elini ısırdı ve eli ile iktirdi.AronArcher seslerden rahatsız olup uyanmıştı ve mahzene indiğinde gördüğü görüntü karşısında şok olmuştu.Chillout,Lilith'in kafasından tutmuş duvara vurduruyordu ve
"Elimi nasıl ısırırsın!"diyordu.Lilith
"Şey-ah tani ordum ahh gel ah sin!"diye bağırdığından duvarda bir portal açıldı ve tam şeytanın orduları dumanlar halinde geçmek üzereyken AronArcher portalın önünde beyaz bir duvar oluşturmuştu.AronArcher demon trap çizin demişti.Bulut_atlası spray ile demon trap çizmeye başlamıştı.AronArcher'ın enerjisi bitmek üzereydi ki Kha-Rin-Do
"Kha-Rin-Do yardım etmeyi sever."dedi ve duvara yardım etti.Bulut_atlası bitirdiğinde duvarı yapmayı bıraktılar.Şeytanlar kapana kısılıyordu.Lilith kapanı bozmak için adım attığında HazaR ayağından çekerek senle daha işimiz bitmedi dedi. ve yumruğu yüzüne çaktı.Lilith tavan boyasını aşağı çekti ve kapan bozuldu.Şeytanlar her birinin bedenine giriyordu.Sadece 5 kişinin ki hariç...

Bende yazayım dedim görüşlerinizi bekliyorum :Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim::):):biggrinjester::nopity::nopity:

Emrys23

Kayıtlı Üye
Emeğine sağlık :) Okurken gözümün önüne izlediğim iki süper diziden kareler geldi :D Tek solukta okuyuverdim :) Devamı gelir umarım...

AronArcher

Banlı Kullanıcı
O 5 kişi kim? Çok beğendim ara vermeden yaz bence hikayeler çoğaldı hepsindede yer mabet ve iyi kötü çatışması var ara uzayınca kim ne yazmıştı bu hangisinin devamıydı diye kafa karışıyor hadi başarılar aron çok beğendim harry potter tarzında hatta sırlar odası tadında.
4 kişi zaten belli 5.sini bulmaya çalışıyorum :D

[XTR] Similar Threads