Letaifler

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Letaifler ve cakralar üzerinede konuşmak istiyorum.Açilmasi ve açılmasıyla başlayan saldrilar,daha sonra temizlenmesi yükselmesi hakkında bilgisi olan arkadaşlari bilgi ve düşüncelerini duymak isterim.

Kendimde olan durumdan bahsetmek istiyorum.Bekli yardımınız dokunur.Letaiflerimde olan acilmalar yüzünden vücudumda çok ağrılar oluyor.Kelime tehvid başlayıp neyf ispat çekiyordum bir süredir.Bilinç durumumda yükselme oldu.Vesvese hali tamamen kesildi.Ama yine de vücudumda ağrılar oluyor.

Ayrıca kelime tehvid çekerken nefsimin kuş gibi vücudum da gezdiğini hissediyorum.Yani bişey hareket ediyor zikir çekerken vücutdumda .
Bu durumlar hakkında bilgisi olan varsa yorumlarinizi bekliyorum.

Denizc

Kayıtlı Üye
Letaiflerin calismasi ve temizlenmesi icin bir murside baglanmak gerekmiyor muydu?

Denizc

Kayıtlı Üye
Daha önceden bağlıydim.Ama şuan değil.Yasadim olaylar ve tecrübeler sayesinde başka şeyler meydana geldi.Şeyhimi artık Yaratıcı olarak görüyorum.
Bagli olsaydiniz manevi durumuzu ve ilerlemenizi daha iyi tahlil edebilirdi. Abim uzun suredir bagli verdigi zikirlerin cekilip cekilmedigini bile biliyor. Bence ruhsal ilerlemenin maddi vucuda yansimalarida var. Ruhsal hastaliklarin da vucudumuzda hastaliklara sebep olmasi gibi. Ben bir keresinde is yerinde ustumun bana yaptigi haksizliga sinirlenip ya kahhar zikrini cekmistim keske kisisel fikirlerim ugrunda bunu yapmasaydim, evet hakliydim ugradigim bir haksizlik vardi ama pismanim. Zikri cekerken sol bacagim inanilmaz agridi uyusukluk oldu. Zikri birakinca agri gecti.

Bu arada merak ettigim birsey letaiflarin hepsi ic8n bir zikir mi? yoksa belli biri icin mi zikir cekiyorsunuz?

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Bagli olsaydiniz manevi durumuzu ve ilerlemenizi daha iyi tahlil edebilirdi. Abim uzun suredir bagli verdigi zikirlerin cekilip cekilmedigini bile biliyor. Bence ruhsal ilerlemenin maddi vucuda yansimalarida var. Ruhsal hastaliklarin da vucudumuzda hastaliklara sebep olmasi gibi. Ben bir keresinde is yerinde ustumun bana yaptigi haksizliga sinirlenip ya kahhar zikrini cekmistim keske kisisel fikirlerim ugrunda bunu yapmasaydim, evet hakliydim ugradigim bir haksizlik vardi ama pismanim. Zikri cekerken sol bacagim inanilmaz agridi uyusukluk oldu. Zikri birakinca agri gecti.

Bu arada merak ettigim birsey letaiflarin hepsi ic8n bir zikir mi? yoksa belli biri icin mi zikir cekiyorsunuz?
Ben önceleri Allah zikir çekiyordum bir yere bağlı ilken.Daha sonra kelime tehvid ve Esma Hüsna ile devam ettim.Havass ile ilgili olduğum için esma Hüsna çok kullanıyorum.Etkilide oluyor çok fazla.Belki o yüzden ağrılar oluyor olabilir.Vucut enerjim zikire göre değişiyor.Bu enerji diğer insanlar üzerinde bir etki yaratıyor.Leatifleri temizlemek için neyfi ispata başlamistim etkilide oldu bilinç duzeyimde başka şeylerel.Ama yol uzun ve kombinasyonlu o yüzden ilhama keşfe göre hareket ediyorum.Mesrebime uygun bir mürşide yok.Kisitlanmayi sevmiyorum.Kisitlanma.sadece takva düzeyinde kabul ediyorum.O yüzden peygamberin protipleri örnek alıyorum.En büyük Mürşid bana Kur'an Kerim...

Denizc

Kayıtlı Üye
Ben önceleri Allah zikir çekiyordum bir yere bağlı ilken.Daha sonra kelime tehvid ve Esma Hüsna ile devam ettim.Havass ile ilgili olduğum için esma Hüsna çok kullanıyorum.Etkilide oluyor çok fazla.Belki o yüzden ağrılar oluyor olabilir.Vucut enerjim zikire göre değişiyor.Bu enerji diğer insanlar üzerinde bir etki yaratıyor.Leatifleri temizlemek için neyfi ispata başlamistim etkilide oldu bilinç duzeyimde başka şeylerel.Ama yol uzun ve kombinasyonlu o yüzden ilhama keşfe göre hareket ediyorum.Mesrebime uygun bir mürşide yok.Kisitlanmayi sevmiyorum.Kisitlanma.sadece takva düzeyinde kabul ediyorum.O yüzden peygamberin protipleri örnek alıyorum.En büyük Mürşid bana Kur'an Kerim...
Kisitlanmak bazen iyidir insana haddinin hududlarini hatirlatir.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Havas derken vefk mi?
Vefk yazdığım oldu.Pek ama uğraşmıyorum.Daha çok Kur'an Kerim ayetleri tekrar etme,Esma Hüsna.Ayrica Kur'an Kerim harflerindeki kanallar.Okudukça ilham geliyor.Sorularima hayatımda karşılık alıyorum.Bence Kur'an Kerim ayetleri ile yeryüzünde elde edilemeyecek bir şey yok.İnsanlar aramiyorlar bulamıyorlar.Acikcasi çok bereket görüyorum Kur'an Kerim den
Havas derken vefk mi?

Havas derken vefk mi?

Havas derken vefk mi?