Küçükken Gördüğüm Rüyalar

omarros

Kayıtlı Üye
Selam kardeşlerim.
Sizlere danışmak istediğim bir konu var.
Küçükken hep garip rüyalar görürdüm garip olaylar yaşardım.
Örneğin gece yarısı karanlık bi sokakta yürüyorum ve bi sokaktan geçicem ama 3 tanr siyah yılan beni geçirmiyo sonrada kovalamaya başlıyolar ve uyanıyorum.

Başka bi rüyam evime giderken bir tane köpek yanımda arkadaşımla bana havlıyo sonra ben orda kalıyorum ve bana saldırıyo baya canım acıyo kan falan çıkıyor.

Bide şey olurdu evde annemle otururken çirkin bi adam elinde sopa gibi bileyle beni döverdi ve bunların acısını hissederdim.

Bide sanki biri adımı söylerdi bende uyanırdım bu birkere oldu bidaha olmadı.

Şimdi bunların neden olduğunu merak ediyorum aradan uzun zaman geçti.
Şimdiden yardımcı olucaklara teşekkürler.

Ü

Üye silindi 58480

ruya ruya diye diye zihinsel bir hashtag cagirma zikri yapmis olduk ve insanlarda gizli farkindalik olustu, artik ruyalarini daha cok hatirliyorlar ?

olumlama yaparken bile boyle etki olusmaz : )P))

demek hersey influencer tribine girince tezahur ediyor.

evet aydinlanmami yeri gelir tastan bile cikaririm ??

omarros

Kayıtlı Üye
ruya ruya diye diye zihinsel bir hashtag cagirma zikri yapmis olduk ve insanlarda gizli farkindalik olustu, artik ruyalarini daha cok hatirliyorlar ?

olumlama yaparken bile boyle etki olusmaz : )P))

demek hersey influencer tribine girince tezahur ediyor.

evet aydinlanmami yeri gelir tastan bile cikaririm ??
sana orta parmağımı gösteriyorum güle güle

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Acaba milletce ne zaman doğru düzgün konuşmayı öğreneceğiz, merak ediyorum.

Öğrencilerimde sabahtan akşama kadar birbirlerine küfür ediyorlar.

Koridordan öğretmenler odasına inene kadar duydugum fakat duymazdan geldigim yüzlercesi. ?‍♀️

"Ağzınızı toplayın, dilinize sahip çıkın, biraz saygı, saygı!, yakışıyor mu?, ayıp değil mi?, yaşınızdan başınızdan utanın, bugün ona yarın sana, kötü söz sahibinindir, sana iade ediyoruz, haddini bil vs vs vs.............."

Birde küfür ayrı hareket çekmekte ayrı. Dili dursa orası burası durmuyor.

Nereye kaçalım arkadaşlar, derdinizden?

Bi bitmediniz.

Ü

Üye silindi 58480

Imtihan dunyasinin 2 boyutlu poligonlari onlar : ))
saturnun ara sira tersten ogretmenlik yapmak icin karsimiza cikardigi sasirtmacali sorular ?
matematikte toplama isleminin saglamasini yapmak icin nasil cikarma islemi yaparak ayni degerleri buluyorsak, bazen bazi insanlari da degisik arkafonlardan tartarak baslangic degerlerini iyi gorebilmek gerekir.

Evren gozlemciye gore sekil alir :
Yani hangi esman kuvvetliyse evren o esma formunda sana uzanir :

Mesela Rahman esman kuvvetlidir bunun gibisine icten ice acirsin. Cabbar esman agir basar, bunu doversin. Alim esman agir basar diplomasi reflexin one cikar. Fettah esman vardir kalbinin zaafini gorursun ve tesir edersin. Darr esman vardir senin icin bi kisi soluk alan bir virustur. Hepsi de hakikatin yansimasini tam tecrube ile sana verir.

Evren gozlemciye gore elektirik yuklenir. Gozlemci de yonetici konumdaki esmasina gore. Esmasi da zikrine gore.

Bence bu tarz insanlara bakip bakip Allaha sukretmek gerek.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Anladım ki, öğrenemeyeceğiz.

@omarros sen @dennise isimli üyeyi yanlış anladın. Adamın senle dalga geçtiği yoktu. Mabet te ortamı bilmedigin için betona çakıldın. Küfür saçmalığına giriştin. Özür dile. Neden peki, biliyor musun?
Mabette ki tek rüya yorumcumuzdu o bizim. ?
Şimdi hem soruna cevap veren olmayacak hemde konu çamurlaştı.

Ü

Üye silindi 58480

bana güle güle diyo girceği yer senin dübürün

hemen bir analiz yapayim hazir ruyalarini da yazmisken :

yasin kucuk.

baski altinda tutulan birisin sosyal hayatinda. o yuzden de koklu davranis kaliplari gelistiremiyorsun . tahrik ederek, tahrik olan kisinin de kontrolden cikarak ters akima girmesi ile olusan kisa sureli caresizlik frekansi ile besleniyorsun bu yuzden.
onune bu konmus cunku. senden de boyle beslenmisler etrafindakiler.

esginsellige meylin de var : ) bir erkegi domine etmek icin soyledigin soz senin aslinda gizliden ve suur altindan ortme geregi duymadigin yonunu de yansitiyor. suur alti bosalmasi iste.

haliyle de etrafinda olup bitenleri saldiri olarak algilamaya meyillisin. senin gibi insanlar sana zaten saldiriyorlardir. konfor alanin da korunaksiz. kimse sana orada bile huzur vermiyor iste.

senin gibi insanlar sosyal medyalarinda bile once hayali dusman yaratirlar sonra da o dusmani yene yene kahramanlik dayatirlar : )))
``felanca felanca diyenler, hani noldu...``, diye baslarlar lafa ve yarasi olanlari gocudura gocundura enerji kahvaltilarini feysten bir guzel yaparlar :D

yani sen yarasi olanlari gocundura gocundura beslenen birisin. yaralisin cunku. kanatmislar seni. evrende baska bir cikar yol birakmamislar sana. kendin ile celismemek icin kendini batirmayi bile tercih edersin. egon cok zayif ama kapasiten egondan da dar oldugu icin kibrin seni toplumdan dislanacak hallere tasisa da kendine soz geciremiyorsun artik. zayifsin.

daha 1. dakikadan hangi enerji kanalindan beslendigini belli ettin cunku. senin derdin ogrenmek degilmis. kirilma cok cabuk oldu sende. bilinc tutulmasindan kacamadin.