Krizokol Taşı

özözöz

Kayıtlı Üye
Merhaba, bugün dolaşırken bir dükkana girdim ve krizokol taşı ile tanıştım. Daha önce görmüş olabilirim ama dikkatimi hiç çekmemişti. Kolye halinde yapılmış bir dizgi aldım. Aldığım yerde ki satış elemanı taşın iletişimi kuvvetlendirdiğini ve kalp gözü için yararlı olduğundan bahsetti. Şuan kolyem toprakta gömülü yarın alacağım ve boynumdan çıkarmamak gibi bir planım var :) Zira araştırdığımda edinmem gereken bir taş olduğunu ve artık zamanı geldiği için beni kendine çektiğini farkettim. Taşı özelliklerini biraz aktarmak isterim size. Krizokol esasında zor bulunan bir taş genellikle USA,İsrail,İngiltere de çıkarılıyor. Taş 3. gözün sembolü. Taşıyana zeka kıvraklığı, motivasyon iletişim gücü sağlıyor. Sinirsel halden kurtulmak için birebir. Paniği ortadan kaldırıyor. Gebeler için çok faydalı bebeğin sağlıklı gelişiminde yardımcı. İnsanın önceden başına gelmiş yıkıcı olayların ortadan kalmasında yardımcı. Troidi olanlar için çok faydalı. Şuanda sayamadığım bir çok ruhsal ve bedensek yararı var. Uyumlu olduğu burçlar Boğa, İkizler, Yengeç. Benim burcumla da uyumlu. Tamamen bilinçsiz aldığım ama hemen benimsediğim bir taş oldu. Umarım forumda çok daha fazla insan için yardımcı olabilir. Ben çok fayda göreceğime inanıyorum. Birazcık inanç kapılarını aralamak yeterli diye düşünüyorum. Sevgi ve Işıkla...

Ekli dosyayı görüntüle 4838Ekli dosyayı görüntüle 4839