kötülük kutsama

stargirl

Kayıtlı Üye
İş
Thinking what the hell..
Her geçen gün yavaş yavaş ilerliyoruz..Yepyeni enerjileri tanıyoruz..Elimizden geldiğince bu enerjilerle iyilik yapıyoruz ve kaderimizde yazılı olduğunca iyilik alıyoruz..Ama biz iyilik yaptıkça gelen kötülükler..Peki onlar ne?

O kötülükler..İşte onlar bize verilen inanılmaz fırsatlar..Hiç tanık olmadığımız enerjileri serbest bırakmamıza yardım edecek olan..Karanlık kapılarının ardında en parlak ve saf ışığı barındıran kapılar..Peki kötülükten nasıl enerji çıkarabiliriz..Çok basittir..

KUTSAMAK

Nasıl kutsamak?..Bu kutsamaktan kasıt nedir?..Nasıl yapılır?..Ne işe yarar?

Buradaki insanlar Reiki'ye ilk adımlarını attıklarında neler yaşadılar bilmiyorum..Ama ben ilk adımlarımı attığımda ters giden hayatımda düzelmeler başladı..Ama sonra..Bu enerjilerin getirdiği sorumluluklar ve sınavlar başladı..Bazı terslikler..Umutsuzluklar..Mutsuzluklar..Hiçbirine de karşı tam olarak gelemedim..Çünki ne yapacağımı bilemiyordum..Ama şimdi ne yapmam gerektiğini biliyorum..Çünki artık her deneyim farklı bir sonuca yönlendiriyor..Her deneyim farklı bir enerjiyi açığa çıkartıyor..Her deneyim en beklenmedik anlarda gelerek o an için çözümler getiriyor..Bende bu deneyimlerden sonucumu çıkarttım..

Kötü bir şey yaşadığımda yada başkaları tarafından kötülendiğimde bunu yapanları sadece kutsuyorum..Işıkla ve sevgiyle..Artık bana yapılan kötülükler bile yeni enerjiler getiriyor..Kutsamak için kısacık bir konuşma bu kutsamadan sonra inanılmaz bir enerji çıkmasını sağlıyor..

"Sevgiyle ve Işıkla kötülüğü kutsuyorum
ALINTI 'flood'a tesekkürler...

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Yanlız bu yazıyı turgayreiki adlı bir sitede ilk yazmış olan kişi benim :) O yöntem de bir kitaptan görüp siteye aktardığım bir şeydi ama kitabı hatırlamıyorum. :D Yanlış anlamayın sadece yazının kaynağını belirtmek için söylüyorum bunu, herhangi bir çıkar amacım yok. Reiki ile ilk tanıştığım yıllarda aktardığım bir yazıydı bu.