kötü yaşanmış olayları unutturma büyüsü

nuast

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar,

ailevi sorunlar içerisindeyiz ve babama hiçbirşekilde o olayı unutturamıyoruz. devamlı anneme bu konuyu açıyor. tamamen kötü şeyleri unutturabileceğimiz bir büyü,tılsım yada dil bağlamak gibi bi formül varmı? öncelik unutmasından yanayız. şimdiden teşekkür ederim.

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Bu Tarz bir büyü hiç bilmiyorum ama dua olabilr eğer müslümansanız araştırayım ?

nuast

Kayıtlı Üye
elhamdürillah ama ne olursa olsun razıyım dua , büyü

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Büyü Yapanda yaptıranda bizden değildir ! Hz. Muhammed
(neden bu sitedein o zaman diyen olursada büyüden korunma ve dua amaçlı yardımcı olmak için )

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Evde huzur için dua evde huzur duasi olması için dua duası evdeki dualar
Evinizde tüm aile bireyleri ile huzurlu yaşamak istiyorsanız vereceğim duayı ve zikirleri uygulayın ALLAH ın izniyle bi süre içinde kendinizde farkı göreceksiniz hergün 11 KEVSER SURESİ ve okuyun aşağıdaki zikirleride devamlı içinizden çekin ,,,,,,

KEVSER SURESİ
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHIYM
İnna a,taynakel kevser fe salli li
rabbike venhar İnne şanieke hüvel ebter.

Günlük çekeceğiniz zikir bu çok güçlü bi zikir
ESTAĞFİRULLAH ENNEHU KANE GAFFARA

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Merhaba ben de daha önce İnşirah suresinin sıkıntılı hallerde okunmasının yardımcı olduğunu duymuştum ve okumuştum. Ki yanlış hatırlamyorsam -hatırlyorsam lütfen düzeltin- surenin içinde 'Biz senin göğsünü açıp genişletmedik mi?' diye br ayet de vardır. Ben okumuştum ve ferahlama rahatlama hissetmiştim. Bir de bazen sıkıntılı olduğunu düşündüğüm yakınlarımın ruhu için okuyorum ve yüzlerini gözümün önüne getirip okuduktan sonra sanki karşımdaymış gibi hayalimdeki yüzlerine okuyorum.

nuast

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederi hepinize ama babama unutturmam lazim .bu duayida hep okuyacağim inşallah yardimci olur ama unutmasi gerek.

rebaka

Kayıtlı Üye
unutturma büyüsüne benimde ihtiyacım var ama ailevi değil bazı insanların yanlarına gittiğim zaman onların kötülük düşünmemeleri için.

cherish

Kayıtlı Üye
O insanlarla çalışma imkanınız yoksa Esma-ül Hüsnadan yardım alabilirsiniz.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Eğer müslüman iseniz dualarınızı eksik etmeyin. Gümüş'ün dediği gibi hipnoz işe yarayabilir ama bilinç altının en derinine indiyse hipnozla silinse bile o konu bir daha açılırsa belki yeniden hatırlayabilir. Bence duanızı eksik etmeyin ve babanızın o konuyu açmaması için onla daha çok vakit geçirin ve aklına getirmemesi için farklı düşünceler sokun aklına yani düşündürücü sorular. İnşallah işinize yarar. Sevgi ve ışıkla..