Korunmak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Uzuuuuuun bir aradan sonra ben geldiim :) Neyse.
Benim çok çok çok sevdiğim, beni de artık sevmediğini bildiğim birisi var. Bayadır seviyorum onu ama daha sonradan bir takım sorunlar yaşadık ve ayrıldık. Ben de dünden koydum kafama, sarımsak büyüsü yapıcam. Ama yorumları filan okuyunca aklımda bi soru işareti kaldı. Neyse fazla uzatmicam. Ben daha önce hiç büyü yapmadım, bu yüzden o büyüyü yaparsam sonuçlar daha kötü olabilir ve bedensiz varlıklar tarafından saldırıya uğrayabilirim. Nasıl korunabilirim ?

meleki

Kayıtlı Üye
bence buyu ile uğraşmayın en buyuk buyu karşınızdaki insanla uyumlu olmanız birbiriniz için hayırlı değilsiniz belkide ama trecih sizin buyu açıkça benim nezlimde bencillik ve kibir bunlar ise şeytanın en sevdiği günahlar..

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
bence buyu ile uğraşmayın en buyuk buyu karşınızdaki insanla uyumlu olmanız birbiriniz için hayırlı değilsiniz belkide ama trecih sizin buyu açıkça benim nezlimde bencillik ve kibir bunlar ise şeytanın en sevdiği günahlar..

Ben her şeyi göze aldım ve kararlıyım.

ibis73

Kayıtlı Üye
Korunmayi bilmem büyÜ ile ilgili birsey yapmadim yanliz yapilan büyü ters tepebilir ben örnegini yasadim. varlik saldirisindan haric büyüyle birlikte kendinize musibet cekebilirsiniz . bu musibet basiniza kötü seyler yolacabilir . cevremde duydugum bir kac örnegi vereyim mesaladevamli bu islerle ugrasan birisi kanser oldu . kendisi söylüyor . bir bayanin yakini trafik kazasi yapti abisi ve yegenleri trafik kazasinda vefat etti . bunu bayan kendi bakimi ile ögrenmis. istemeden aliskanlik yapabilirbirisi damadi ile kizinin arasini yapmak icin baslamis bir defa demis simdi devamli bu islerle mesgul.
bu yaziyi yazdim diye kizma . ben sadece duyduklarimi yazdim . karar senin.

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Korunmayi bilmem büyÜ ile ilgili birsey yapmadim yanliz yapilan büyü ters tepebilir ben örnegini yasadim. varlik saldirisindan haric büyüyle birlikte kendinize musibet cekebilirsiniz . bu musibet basiniza kötü seyler yolacabilir . cevremde duydugum bir kac örnegi vereyim mesaladevamli bu islerle ugrasan birisi kanser oldu . kendisi söylüyor . bir bayanin yakini trafik kazasi yapti abisi ve yegenleri trafik kazasinda vefat etti . bunu bayan kendi bakimi ile ögrenmis. istemeden aliskanlik yapabilirbirisi damadi ile kizinin arasini yapmak icin baslamis bir defa demis simdi devamli bu islerle mesgul.
bu yaziyi yazdim diye kizma . ben sadece duyduklarimi yazdim . karar senin.

Belki de büyüyü yapmadan önce korunmamıştır?

canmert196

Kayıtlı Üye
maji yapmak o kadar basit olsa keske ama degil korunmaniz bir ise yarar mi bence yaramaz bile.Buyu yaparsan bedelini odemek zorundasin bu bi kesin bir esya alirkende boyle parayi verirsin alirsin onun bedeli odur.Yapicagin islemin tutmicaktir o islemler arsivliktir ustune birde kendi enerji alanin yeticek mi vb zamanini hesaplicaksin bunlar hepsi is ve gerekli bilgin yok bilgini edin oyle yap veya bir majisyene git

eklemeyi unuttum yetkilendirilmeden yapilmaz yetkinizi alir egitiminizi alir oyle yaparsiniz siz bugun bir manav a insaat plani yaptirabilir misiniz egitimi yok o hesap.

ibis73

Kayıtlı Üye
bahsedigim insanlar tercübeli . Trafik kazasi yapanin kizi anlatiyor annesinin evinde cesit cesit büyü malzemesi varmis.Koruma belki bilmiyorumvarliklari engelleyebilir pekiyi büyünün getirecegi bela ve musibetleri ne yapacaksiniz.sakin kizmayin islam inancina göre söylüyorum takdir yapanin. derler ya herkesin mezari ayri , büyü yapani bütün varliklar lanetler bastigin toprak yedigin yemek , cünkü herseyin bir enerjisi var ayrica islam inancinda iki seyi n affi yok kul hakki ve büyünün.

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
maji yapmak o kadar basit olsa keske ama degil korunmaniz bir ise yarar mi bence yaramaz bile.Buyu yaparsan bedelini odemek zorundasin bu bi kesin bir esya alirkende boyle parayi verirsin alirsin onun bedeli odur.Yapicagin islemin tutmicaktir o islemler arsivliktir ustune birde kendi enerji alanin yeticek mi vb zamanini hesaplicaksin bunlar hepsi is ve gerekli bilgin yok bilgini edin oyle yap veya bir majisyene git

Arkadaşım ben öğrenciyim, bi majisyene gitsem benden ne kadar para ister biliyor musun sen ? Ayrıca yaşadığım yerde bildiğim hiç kimse yok.
Gerekli olan ne ise yaparım.

canmert196

Kayıtlı Üye
Arkadaşım ben öğrenciyim, bi majisyene gitsem benden ne kadar para ister biliyor musun sen ? Ayrıca yaşadığım yerde bildiğim hiç kimse yok.
Gerekli olan ne ise yaparım.

Anladigim kadariyla suan basiniza silah dayadilar ve bu uygulama olcak bir sekilde yapilcak diyorlar? bu islemin yapilmasi zorunlu degi.Gerekli ne ise yaparam diyorsunuz ama yapabilcek seviyede olmadiginiz cok belli titresim seviyeniz bir islem icin uygun hissetmiyorum.Yapsaniz tutmicagini ve sadece kendi auranizi kirleticektir baska bir isinize yaramaz. buyuyu tariften cok yapan kisi onemlidir o enerjisini verir.Sitedeki bir cok buyu arsivliktir cok eski zamanlarda ustalar kullanmis ve bitmistir.Eger yapicaksaniz ilk kendi buyunuzu yapmalisinizki isleyici duzgun olsun bunun icin bir ustadan yetki almalisiniz tabiki once onun gozetiminde egitimler vb bircok sey uygulamayi yapmadan once sadece kendinizi mi korucaginizi saniyosun kendinizi varsa ev arkadasinizi ve butun alani ki onlarada zarar gelmesin ve bedelini her halikarda oduceksiniz bunun korumayla ilgisi yok.Enerji seviyeniz koruma icin bile kisisel gorusum yeterli seviyede degildir.bakim yapmadim ama fikrim bu yondedir

codzombi

Kayıtlı Üye
Büyü de korunma yok maalesef .
Büyü yapılınca enerji çıkış noktası oluşturulur , ki bu sırf egonu tatmin etmek için. Bu büyünün geri dönüş ü kesindir , ne ekersen onu biçersin . O büyü sana geri dönecek yani. Varlık falan musallat durumu yok , ancak dediğim gibi geri dönecek, kötülük yaparsan kötülük bulursun iyilik yaparsan iyilik bulursun =) Tabi büyü yaparken kendi inancına göre korunma çemberleri açabilirsin , çünkü büyü yaptıgın sırada başka varlıkların dikkatını çekebilirsin .

meleki

Kayıtlı Üye
bu çok buyuk haksızlık gerçekten benim sevmediğim ama beni seven sadece kendi istiyor diye kendine bağlayacak çokk buyuk hata.sizin sevmediğiniz biride size bunu yaparsa şaşırmıyın.evrende herşey geri döner allah yardımcınız olsun büyü olayından vazgeçirecek bir sebeb önünüze koysun

AJA

Elit Üye
Korunarak yapsanız bile büyük ihtimalle tutmayacaktır.Yapılacak büyüyü söylememelisiniz ayrıca,yani yapıcam yaptım yapıyorum yok :) Hiç deneyiminiz de yok ,inanın büyü uygulamak o sanılan kadar kolay değil..
Kolay gelsin.

Keira

Moderator
1. Herkes öyle kolayca büyü yapabilseydi dünya ne halde olurdu. Çocuk oyuncağımı sanıyorsunuz siz bunu?
2. Hadi diyelim olmaz ya kazara büyünüz tuttu. Sizi sevmeyen bir insanın iradesiyle nasıl oynarsınız sadece egonuz tatmin edilsin sizi sevsin diye.. Sevmediğiniz istemediğiniz bir insan size aynısını yapsa hoşunuza gider mi?
3. Her büyüde 3 katı kuralı vardır. Yani iyi ya da kötü yaptıklarınızın 3 katı size geri döner ki bu durumda 3 kat yasasından iyi bir şey beklemeyin çünkü sizin yaptığınız düpedüz bir insanın hayatıyla kararlarıyla oynamak olur. Cezasını çekersiniz.

Yukarıdakiler sadece bilgi amaçlıydı. Büyü konusunda tecrübesi ve bilgisi olmayan bir insanın yaptığı uygulamalar tutmaz. O yüzden ne yaparsanız yapın yerinizde sayacaksınız. Yapacağınız en doğru şey ne kadar zor olsa da o kişiyi unutmak..

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
1. Herkes öyle kolayca büyü yapabilseydi dünya ne halde olurdu. Çocuk oyuncağımı sanıyorsunuz siz bunu?
2. Hadi diyelim olmaz ya kazara büyünüz tuttu. Sizi sevmeyen bir insanın iradesiyle nasıl oynarsınız sadece egonuz tatmin edilsin sizi sevsin diye.. Sevmediğiniz istemediğiniz bir insan size aynısını yapsa hoşunuza gider mi?
3. Her büyüde 3 katı kuralı vardır. Yani iyi ya da kötü yaptıklarınızın 3 katı size geri döner ki bu durumda 3 kat yasasından iyi bir şey beklemeyin çünkü sizin yaptığınız düpedüz bir insanın hayatıyla kararlarıyla oynamak olur. Cezasını çekersiniz.

Yukarıdakiler sadece bilgi amaçlıydı. Büyü konusunda tecrübesi ve bilgisi olmayan bir insanın yaptığı uygulamalar tutmaz. O yüzden ne yaparsanız yapın yerinizde sayacaksınız. Yapacağınız en doğru şey ne kadar zor olsa da o kişiyi unutmak..

Zor değil, imkansız..

Keira

Moderator
İmkansız diye bir şey yoktur, siz sadece egonuzu tatmin etmek sizi istemeyen bir insanın sahte sevgisini istiyorsunuz. Yazdıklarımdan sadece unutun kısmına mı takılıp cevap verdiniz. Düşünün bakalım birlikte olduğunuz insan aslında sizi sevmiyor, sadece sizin yaptığınız bir şey yüzünden sahte bir sevgiyle size bağlı. Bu sizi mutlu edecek mi? Ya da kendinizi kötü hissetmeyecek misiniz? Aslında sizi sevmediğini bilmek, sizin yaptığınız şeyler yüzünden birlikte olduğunuzu bilmek sizi incitmeyecek mi? Kendinizi nasıl mutlu hissedebilirsiniz merak ediyorum..

repece

Kayıtlı Üye
Büyü yaptırana yaptırdığı büyü 3 katıyla geri döndeydi dünyada çok kişi kendiliğinden helak olurdu.

Büyü yaptıran kişinin hastalanması veya kaza geçirmesi ise ya kaderidir yada büyü yaptırdığı kişilerin başkaları vasıtasıyla karşılık göndermesidir.

Umarım büyü konusunda tecrübeli ve bilgi sahibi arkadaşlar size korunmakonusunda yardımcı olurlar.

H€RA

Kayıtlı Üye
Boşuna yorulmuşsunuz arkadaşlar, arkadaş kafasına koymuş, tek düşündüğü sarımsak büyüsü yapmak,şu anda sizin anlattıklarınızı idrak edebilecek durumda değil bence maalesef. Verdiği cevaplardan dolayı böyle söyledim, çok güzel yorumlarda bulunmuşsunuz. bırakın yapsın sonuçlarınıda görsün...
Ayrıca size ne gibi bir korunma anlatabilirlerki? Zaten çoğu varlıklarıyla korunuyor. Ayetel kürsi ile çember açıp korunamazsınız; wiccaların, paganların ritüelleriylede olmaz.Ben aslında wicca değilim, pagan değilim ama maji için sizin korunma yöntemlerinizi kullanacağım gibi bir komiklikte olmaz, pentagram çemberi açacak halinizde yok... Zaten biri çıkıp bir korunma yöntemi anlatsa bile onuda yapamazsınız muhtemelen, sadece yaptığınızı sanarsınız...
Artık yaparsanızda, yaşadıklarınızı siteye yazarsınız, ben yaptım benden sonrakiler iyi araştırıp öğrenmeden yapmayın ders olsun size diye paylaşırsınız belki yaşadıklarınız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...