Korkutmak için

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Haz 2008
Mesajlar
2,596
Tepkime puanı
168
Konum
somewhere outthere
İş
dış ticaret uzmanı
Alacagını alamayanlar, kendisine zarar verenden kurtulamayanlar, yada gerçekten herhangibir sebepten ötürü Birisine korku salmak isteyenler için birkaç hususunu eksik verdigim uygulamadır..
Bilgi amaçlıdır.. Şahsi uygulamadır..

7 adet dardagan tohumu alınır herbirisi üzerine 73 kez ........ cümlesi okunur, okunan tohumlar tek tek bal mumu ile kaplanır birbirine temas ettirilmez.. Daha sonra temiz bir kagıt üzerine

kişinin ismi ve anne ismi eklenerek

أَوْ كَصَيِّبٍ مِنَ السَّمَاءِ فِيهِ ظُلُمَاتٌ وَرَعْدٌ وَبَرْقٌ يَجْعَلُونَ أَصَابِعَهُمْ فِي ءَاذَانِهِمْ مِنَ الصَّوَاعِقِ حَذَرَ الْمَوْتِ وَاللَّهُ مُحِيطٌ بِالْكَافِرِينَ

yukarıda ki yazı yazılır.. daha sonra bu kagıt balmumu ile kaplanan tüm tohumlar ile birlikte sarılarak hafif bir ateş üzerine atılır (küllerin toplanması gerekmektedir bu sebeple yakılacak zemin ona göre ayarlanmalıdır)
ateş yanarken ''sıkan azap veren Allah'ım filan kişinin bana yaptıgı şu sebepten dolayı ............ hakkına görevlilerini vekil kıl, ona uyarı ver korku sal'' diye dua edilir...
Ateşten sonra küller toplanarak o kişinin evi önüne gömülür.. yada resmi varsa ona sürülür.... resimle birlikte derin bir kuyuya atılır..
İşlemin yapılma gün ve saati Salı ve pazar günleri güneş tam tepedeykendir...
Kaynak: Kontejyan
 

esinder

Kayıtlı Üye
Katılım
9 Haz 2009
Mesajlar
28
Tepkime puanı
3
yazıyorsunuz tam vermıyorsunuz.tam ısteyenlere ozel mesaj atıyor musun pekı? CVP BEKLIYORUM
 

dmkol

Kayıtlı Üye
Katılım
24 Kas 2008
Mesajlar
4,907
Tepkime puanı
529
İş
Web Master
yazıyorsunuz tam vermıyorsunuz.tam ısteyenlere ozel mesaj atıyor musun pekı? CVP BEKLIYORUM
Bir an müfettiş tarafından sorgulandığımı hissettim. ''CEVEP BEKLİYORUM'' :) Sn. Esinder, sabah bir girdim ki siteye bütün Top 20 sizin mesajınızla dolu. Hmm dedim ilgili, bilgili veya meraklı bir üye, güzel. Mesajları açtım ki ne göreyim, 10 Alarm gücünde uyarılar, ti'ye almalar. Sabah 05.00 sularında pek asabisiniz anladığım kadarıyla. Şimdi size buradan bütün mesajlarınıza cevap verelim de, forum boşuna kalabalıklaşmasın.
Sn. Kontejyan bir başka yazıda (orada da alarm çalıştırmışsınız :) )
sizin gibi bu konuda merak eden bir üyemize demiş ki:
''Eksik dua bir etki yapmaz, neyi nasıl paylaşmamız gerektigini biliyoruz ona göre paylaşıyoruz, ayrıca ögrenme degil ögretme makamındayız... Bu tür uygulamaları elbette ki eksik vermek durumundayım, tam almak isteyenler zaten bi şekilde bana ulaşır niyetini arz eder uygun görürsem gerisi veririm.. ''
Diğer uyarılarınızı da yanıtlayalım efendim.
Çarpılırsınız, psikolojiniz kaldırmaz vs. vs. demişsiniz. Haklısınız ama her konunun altına bunları yazmanızın bir manası yok sanırım. Zira sitedeki üyeleri bilinçlendiriyoruz onlar da anlayışı düşük kişiler değiller. En azından ben üyelerimi öyle görüyorum. Yani neyin nasıl etki edeceğini, yan etkilerini bilirler. Bilmeyen de öğreniyor ama azarlayarak veya korkutarak değil, güzelce idrak ediyor.
Demişsiniz ki mabet yöneticileri bizi kurtarır mı, onların eksik verdiği şeyleri uygularsak.
Hayır, neden kurtarsın? Başka işi mi yok yöneticilerin? Ciddi bir konuda başka bir şekilde gelirsiniz o başka. Oraya yazılmıştır muhakkak, bu eksiktir diye. Algısı düşük biri kalkıp hala kurcalarsa uyarımıza rağmen, bunun sorumluluğu neden bizde olsun ki? Yani eğer siz eksik gördüğünüz birşeyi bir de uyarmışsak, kalkıp hala kurcaladıktan sonra birşey olduğunda gelip bizden hesap soramazsınız.
Bu sitede sizin gibi sürekli şikayet edenler, bir türlü tatmin edemediğimiz (kaldı ki böyle bir amacımız da yok) üyelerimizi anlayamıyorum.
Biz sadece genel bilgilendirme amacındayız. Şu şu vardır, bilginize. Belli konularda belli kişileri eğitiriz ayrıca ama bu çerçeve dışında sanki buna mecburmuşuz gibi muamele görmek de can sıkıyor. Çok öğrenmek istiyorsanız her şeyi, verirsiniz günlük 5000 TL özel eğitmenler tutarsınız, 7/24 yanınızda size her konuda eğitim verirler.
Tekrar tekrar herkese söylüyorum ki, bu sitede yöneticilik yapanlar veya paylaşım yapan üyeler, size hizmet etmek için burada bulunmuyorlar. Sadece genel bilgilendirme yapmak için buradalar. Ayrıca bazı özel istekleri karşıladığımız da oluyor. Bunların bazılarının ücreti olur bazıları olmaz. Bir birimize yardım ederiz, karşılığı da varsa veririz. Bu sitede yıllardır, binler geldi geçti ki, nicesinden kuruş alınmadan türlü felaketleri önlendi, nicesine inanılmaz işler yapıldı karşılığı alındı. Rica ederim bazı şeyleri mecburmuşuz gibi sunmayın. Bir de bir zahmet neyi, kime, nasıl sunacağımıza karışmayın.
 

Cem

Kayıtlı Üye
Katılım
31 Eki 2010
Mesajlar
257
Tepkime puanı
27
Ben Kursun üzerinde bir çalışma yaptım Ya ....... ismi ile kurşuna yazarken çok farklı şeyler hissettim okurken kendimi daire içine almamıştım çok zorlandım 3 gün hasta olacak gibi gezdim vapura binip indiğimde halen sallanıyormuş hissi şu an o levhayı bulunduğum yere getiremiyorum müthiş baş ağrısı yapıyor yüksek bir yere koydum dua çok önemli ne şekilde ettiğin şayet bu tutumdan vazgeçmesse gibi okumak lazım yoksa sonucu kötü olabilir.
 

yule

Yönetici
Katılım
4 Haz 2008
Mesajlar
3,141
Tepkime puanı
1,560
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Daha önceleri birçok mesajda belirttiğimiz gibi yapılan uygulamaların birçok gereklilikleri vardır. Bir koruma çemberi bir koruma muskası ya da enerjileri ile kendinizi koruma altına almalısınız ve ya etrafınıza tuz dökerek bir koruma çemberi yapabilirsiniz. Eğer olumsuz bir etki ile karşılaştıysanız yaptığınız çalışmanın tutmadığını gösterir bu da uygulamanın bozulmasını gerektirir. Artı olarak görünüşe göre kanal açmışsıonız ve varlık çekmişsiniz gibi görünüyor varlık kovması da yapılması gerekmektedir. Bilmiyorum söylediklerimizi sadece öylesine mi yazıyoruz zannediyorsunuz. Koruma yapmadan işlem yapmayınız!!!
 

sarmaşık

Kayıtlı Üye
Katılım
30 Eki 2010
Mesajlar
139
Tepkime puanı
26
Konum
şimdilik kocaeli...
chillout, umarım bu uyarınız genelde de anlaşılır....belli idrakta olmayan kişilerin burda kimseye vakit kaybettirmesinin de bir anlamı yok....ayrıca her detayı vermemeniz de ne doğru...düşünüyorum da bazı üyeler daha temelde basit birçok şeyi algılayamazken buradaki uygulamaları yapmaya kalkıyorlar....çok ürkütücü....yaptığınız işin ciddiyetinde olmanızdan dolayı teşekkür ederim....kolay gelsin...
 

Cem

Kayıtlı Üye
Katılım
31 Eki 2010
Mesajlar
257
Tepkime puanı
27
Tahassun duası ile çembere almam gerektiğini yeni öğrendim ama bir sorun olduğunda gelen varlığı geri göndermek zarar görmemek için yapmam gerekeni bilmiyorum muska veya enerji nasıl temin edilir yardımcı olursan beni çok mutlu edersin saygılar
 

yule

Yönetici
Katılım
4 Haz 2008
Mesajlar
3,141
Tepkime puanı
1,560
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Tahassun duası ile çembere almam gerektiğini yeni öğrendim ama bir sorun olduğunda gelen varlığı geri göndermek zarar görmemek için yapmam gerekeni bilmiyorum muska veya enerji nasıl temin edilir yardımcı olursan beni çok mutlu edersin saygılar

Temizlik ve varlık kovması yapılması gerekiyor. Ayrıca bir enerji temin edilemez. Bu size temizlik ve kovma yapacak kişinin yönetmi ile ilgilidir enerji ve ya muska verilip verilmemesi.
 

abuu

Kayıtlı Üye
Katılım
27 Ağu 2010
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
sayın majisyen bu bilgilerin yer aldığı önerebileceğiniz kaynaklar varmı gerek site olarak gerek kaynak kitap olarak ilginize şimdiden teşekkür ederim


ışıkla ve sevgiyle kalın
 

Cem

Kayıtlı Üye
Katılım
31 Eki 2010
Mesajlar
257
Tepkime puanı
27
Konu İle ilgili tüm kaynakları verseler yapabilecekmisin dostum kaynaktan başka şeylerde lazım
 

elserabi2005

Kayıtlı Üye
Katılım
24 Eyl 2010
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Ocak ayında babam vefat etti.Ogünden bu yana amcamın bize yapmadığı kötülük kalmadı.Elimizde avucumuzda ne varsa hepsini aldı, eşe dosta gücünü kullanarak bizi düşman etti,annemin sinirsel olarak hastalanmasına neden oldu.Şuan babamın olan mal ile sefa içinde yaşarken ben maddi sıkıntı ile beraber manevi acıyı yaşıyorum.Sizden rica ediyorum bu korku salma için cümleleri tam verirmisiniz.
 

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Katılım
18 Ara 2010
Mesajlar
72
Tepkime puanı
11
Bunu sana tam olarak veriyorum Amcan haksızsa gerektiği gibi kullan.

Insallah haketmeyin birisine yapmazsin.Cebbâr ismi serifinin özelliklerinden
biriside insanlara haksız yere zulum eden zalimleri cezalandırmak içindir. Zalim veya hırsızı
cezalandırmak istersen; Bir Arabi ayın son Çarsamba gecesi, gece
yarısı kalkıp güzelce bir abdest al. Birinci rekatta Fatiha ile Nun
suresini, ikinci rekatta Fatiha ile Hakka suresini okuyarak iki rekat
namaz kıl. Namazdan sonra kıbleye karsı ayakta durarak 824 defa
Cebbâr ismi serifini oku. Her 100 de 1 defa sunu oku.

Yâ Cebbâru Yâ Kadîru huz fülânen ezzâlimi.

Bu sekilde üç gece devam edersin. Üç gün sonra dillerin tarif
edemedigi türlü belaları Allah c.c. ın o zalime verdigini görürsün.
 

narsistkedi

Kayıtlı Üye
Katılım
21 Şub 2017
Mesajlar
41
Tepkime puanı
0
Merhaba bn siteye yeni üye oldum ve mesaj gönderemiyorum yardıma ihtiyacm var bilgili birisi bna yardm edebilir mi durumum çok acil..

Konuyu paylaşan kişi eğer bna yardm ederse diye yazmak istedm özellikle
 
4

43887

Konuyu paylaşan üye 2010 yılında yazmış mesajı. Aktif değil. Benzer sorunuz varsa burada paylaşım yapınız. Farklı konu ve sorularınız için tekrar deneyiniz. Eğer mesaj gönderemiyorsanız büyük ihtimalle onaydan geçmemiştir. İyi forumlar.
 
Üst