Korkularımın etkilerinden kurtulmak için ne yapabilirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hazarfen

Kayıtlı Üye
İçsel düşüncelerimiz bilincimizde seslendirmediğimiz ama susup bilinç altına attığımız korkularımız evrensel enerjileri tetikleyip korktuğumuz şeylerin başımaza gelmesine sebep olabiliyor. Temizliyemediğimiz korkularımızın etkilerinden kurtulmak için ne yapabiliriz? Ya da mantıklı bir şekilde kurtulamadığımız korkularımızdan nasıl kurtulabiliriz nasıl arınabiliriz?

IstBoy

Kayıtlı Üye
isterseniz size kullandığım arınma ritüelini tarif edebilirim.Bende oldukça işe yarıyor.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
özel mesaj kutunuzda :)

Arınma ritüelini verirken hangi dine ait olup olmadığını da yazsaydınız keşke... Dine göre farklılık olabiliyor..Bir Wiccan Tanrı ve Tanrıyaça bir şeyler yaparak arınıyor.Bir Müslüman Namaz kılarak o tür ibadetler yaparak arınıyor kişiye bilmeden başka bir dinin ritüelini yaptırmayın.

IstBoy

Kayıtlı Üye
zaten kişinin dinini sordum özel mesajda sayın shamanistic :) ona göre düzenleyeceğim ritüeli.

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
En pratik ve kendimce en kesin yöntem uygulamam olan ve size önerebileceğim; Korkuyu dış etkenlere(korktuğunuz şey her ne ise) karşı savunma mekanizması olarak kullanmamanız tam tersine onun bir duygu, bir his olduğunu kabullenmeniz ve anı o duygunun farkında olarak yaşamanızdır.O durumu bir duygu olarak kabüllendiğimiz taktirde korkumuz hiçbir zaman galip gelmeyecektir.Tamamen benim düşüncem ver uygulayarak başarılı olduğum bir durumdur fakat korkularınızın oranını şiddetini veya ruh halinizi bilmediğimden ancak bu kadar yardımcı olabilirim.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın bejue, her hangi bir ritüel önerecekseniz forumdan paylaşmalısınız, özelden değil. Size göre doğru bir uygulama başkasına zarar verebilir, üyelerimizin güvenliği ve yanlış yönlendirilmemeleri açısından forumdan paylaşmalısınız ki, gerektiğinde konu hakkında bilgi sahibi yöneticiler ve üyeler müdahale edebilsin.
Forum kurallarını tekrar okuyunuz!

IstBoy

Kayıtlı Üye
zararlı bir uygulama olacağını düşünmüyorum zaten sayın embriyo .Tamamen pozitif enerjiye dayalı , zarar vermesi imkansız bir ritüel.Ayrıca forum kurallarını yeni üye olduğumda okumuştum ama belki değişmiştir tekrar açıp okurum hatırlatmanız için teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...