Kitap Önerisi

Devilwithin

Kayıtlı Üye
Parapsikoloji konularını ele alan önerebileceğiniz kitap var mı? Teşekkür ederim:)

nomansland

Kayıtlı Üye
Çağlar boyu uçan daireler
Ökült Araştırmalar
Maji ve Parapsikoloji
Kadim Cadılık Öğretisi
Gizli Öğreti
Günlük Yaşamda Pratik Ökültizm
Hepsini meraktan edindim, daha unuttuğum çok kitap var.. Edinirsen sakın ard arda okuma çok değişik kafa yapıyor ?
Peygamber Enok'un Kitabı ve Galaktik Konsey gibi kitaplarda var bende, ama çok değişik bakış açıları var ve kafayı uçurmaya çok müsait. Aynı zamanda uzaylı vaka ve olaylarına ilgin varsa Kozmik Dokunuş ve Galaktik Diplomasi kitaplarını da tavsiye ederim. Bu iki kitap bittikten sonra uzun uzun göğü izlemeye başlamıştım :)

S

Sehane

Şu an ne kadar bilginiz olduğunu bilmiyorum ama Tanrılar Okulu çoğu başlayan kişi için ufuk açıcı bir etki yaratıyor. En azından bugüne kadar çevremden gördüğüm bu oldu. :)

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Tanrıların Arabaları, İlahi Nizam ve Kâinat. günümüz Türkçesi olan okunabilir.

Tanrıların Arabaları dünya dışı yaşam formlarının insan yaşamına müdahalede bulunarak onları yönettiklerini anlatan bir kitap...

İlahi Nizam ve kainat ise; Bedri Ruhselman'ın ruh çağırma çelselerinden ona yazdırıldığı söylenen bir "kanal" mesajı... Kaldı ki günümüz türkçesine çevrilmiş hali bile akıcı değil ve gözleri kör edebilir :) Bilgi kitabının bundan esinlendiği söyleniyor... İkisinde de sağlıklı mesajlar hissedemedim.

hocam naaptın adamı parapsikolojiden soğutucan :D

f3rnwh

Kayıtlı Üye
@berksurucu Dostum kitap özetleri ve değerli yorumun için gönülden teşekkür ederim. ? Yalnız benim de inandığım birşey varsa herkesin çıkarımı bir olmasa gerek. Akıcı ve körlük tabirini nedendir bilmem yadırgadım. ( İnan bana laf yetiştirmeyi de hiç sevmem.:) Okuduğunuzu varsayarak sonuçta beni kör eden seni aydınlatabilir.Tekamül farkı demekten öteye gitmek istemiyorum. Arkadaşımız için ilk aklıma gelen kitaplar bunlardı..
Senin içinse 'Usta ve Margarita' yı öneriyorum.. Hızlı davranmadıysan eminim seveceksin. ? Aynı şekil de senden de bir önerim bekliyorum dostluğumuz pekişsin. ?

berksurucu

Banlı Kullanıcı
@berksurucu Dostum kitap özetleri ve değerli yorumun için gönülden teşekkür ederim. ? Yalnız benim de inandığım birşey varsa herkesin çıkarımı bir olmasa gerek. Akıcı ve körlük tabirini nedendir bilmem yadırgadım. ( İnan bana laf yetiştirmeyi de hiç sevmem.:) Okuduğunuzu varsayarak sonuçta beni kör eden seni aydınlatabilir.Tekamül farkı demekten öteye gitmek istemiyorum. Arkadaşımız için ilk aklıma gelen kitaplar bunlardı..
Senin içinse 'Usta ve Margarita' yı öneriyorum.. Hızlı davranmadıysan eminim seveceksin. ? Aynı şekil de senden de bir önerim bekliyorum dostluğumuz pekişsin. ?

Söylediklerinde tamamen haklısın.

Belkide beni sarmadı... Malesef parapsikolojik pek kitap okuyamadım. Ama dünya dışı yaşam formları hakkında hatırı sayılır yayın okudum.
Dostluğumuz pekişsin tabi... ?

f3rnwh

Kayıtlı Üye
Muhabbetimiz hasıl olsun haklılığın ne getirisi olur ki ? Dünya dışı yaşam konusunda pek bir bilgiye sahip değilim açıkçası.
İnsan olmanın erdemini arıyorum feyizlenmek için buradayım :)