Kısmetin Açılması ve Zafer için Dua

aris

Kayıtlı Üye
Katılım
3 Tem 2008
Mesajlar
660
Tepkime puanı
143
İnna fetahna leke fethen mübina 1233 kez okunur.


kaynak: Gizli İlimler Hazinesi Yazan: Mustafa İloğlu
 

ruhum

Kayıtlı Üye
Katılım
29 Eyl 2008
Mesajlar
63
Tepkime puanı
3
1233 sayısı Fetih suresi 1.ayetin ebced değeri mi?
 

serpi

Kayıtlı Üye
Katılım
16 Eki 2008
Mesajlar
20
Tepkime puanı
1
bende okuycam bu duayı iş kısmetim açılsın diye.teşekkürler
 

leyla

Kayıtlı Üye
Katılım
23 Kas 2008
Mesajlar
50
Tepkime puanı
1
gerçekten çok teşekkür ederim faydasını gördüm denenmesi gerekir
 

renza

Kayıtlı Üye
Katılım
8 Kas 2008
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
selam aris bu duanın okunması için belirli bir gün yada saati varmı paylaşım için teşekkürler
 
Ü

Üye silindi 56746

1233 sayısının nereden geldiği hakkında bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.
 

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Katılım
4 Tem 2018
Mesajlar
426
Tepkime puanı
1,721
Bence rakama takılma @yay kesin bir dille niyet etmek her şeyin başı. Niyetin devamlılığı içinde gereken sayı 21 'dir.

Alıntı : İrade bir yere kadardır. Dakikada 7-10 arası düşünceyi bilinçli zihin analizden geçirirken, bilinçaltı 2-3 milyon düşünce parçacığı ile birden ilgilenir. Olumlu veya olumsuz olması şeklinde değerlendirme yapmaksızın konu ile ilgili dosyayı çalıştıracaktır. Bilinçaltımız hem olumlu hem olumsuz alışkanlıklarımızı, hayata dair deneyimlerimizi ve inandıklarımızı kaydetme görevini üstlenir. Bunu da yaparken kalıcı sinir ağı -otoyolu- oluşturur. Bu sinir ağını oluşturma süresi ise 21 gündür. 20 gün boyunca tekrarlanan olaylar 21. günde alışkanlığa dönüşür ve artık o şeyi yapmak için düşünmemize gerek yoktur.

Alışkanlık haline gelen her niyet, süreklilik doğurur. Bugün çekeceğin 1233 zikir, yarın zor gelir. Niyeti otomatik pilota alıp devam etmek çok daha sağlıklı. Böylelikle gün içinde fırsat buldukça ve şartlanma hissi olmadan dilediğin kadar okuyabilirsin.

1233'ü sayacağım diye zihnini karıştırıp, asabiyetle imame yolmak olmaz, e nohuta da yazık .. :)
 
Ü

Üye silindi 58480

Kısmetinizin açılması için Kısmetinizin en kapalı olduğu anda dua etmelisiniz.

Bu, Kuranda bize göz kırpılmıș çok büyük bir sırdır.Hz. Süleyman dünyanın en zengini olmak istiyor. Ama bunu dünyanın en aciz haline düştüğü zaman istiyor.

Taht odasına giriyor ve kendisini tahtta suikaste uğramış olarak buluyor.
(ölüm ötesi deneyimler yaşayanları hatırlayın, kendi cesetlerini astralden görürler)

Sonra bunun bir canlı deneyim olduğunu farkeder farketmez kendi cesedine bakarak Allahı hatırlıyor ve bunun dünya imtihanının bir parçası olduğunu anlıyor.


Ve dünyanın bütün zenginliğinin kendisine verilmesini istiyor Allahtan.

Bana, benden sonra kimseye nasip olmayacak bir mülkü bağışla. Bunu da veren sensin.

Diyor yani : bunu da veren sensin derken hem bu suikast deneyimini hem de sonsuz saltanat iktidarını aynı anda kabuk ediyor ve icselleștiriyor. Bu ruhsal bunalımı da veren sensin, duamda istediğim şeyi de veren sensin diyor.

Dualar en zayıf olunan anlardaki kozmik sıçrama psisigi ile yapılır ve bu yolla da bilinç altı eșiklerinin hepsi tek seferde geçilmiş olur.

En zayıf hale düşmeden yeniden motive olamazsınız. İntikam motivasyonu bile dayanacak güç kalmayınca gelir.

Zelil olmadan vezir olunmaz. Konfor alanı içinde yapılan dualar tutmaz.
 

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Katılım
28 Eyl 2019
Mesajlar
587
Tepkime puanı
987
Konum
DAİMON
Eşyada gizli ilâhî sırlar ve gayeler bulunur. Buna kısaca hikmet denir.
Neden 1233?
Bu sorunun muhatabı biz değiliz.

Biz yalnızca vadedilen ödüle talibiz.
Cevapsız bir soru yoktur ama her insanın her boyutta yaratılanların hikmetini bilmesine hacette yoktur.
Haci bektaş ı Veli'nin; "Derya ne kadar engin olursa olsun, herkes kendi kabi kadar su alır." sözünü hatırlayalım.

Bir sorunun sebebi hikmetini sorguladıgımız halde bilgisine malik olamıyorsak burada inanç devreye girmelidir ve şeksiz şüphesiz kabulle birlikte şartları olgunlaştıran dileğine Allah ın izniyle kavuşur.

Elbette kimse buna inanmak durumunda değil. Rakamlar, inanmak isteyenler içindir yani talip olanlar için.
Ve sayısız okumaların da faydası mümkündür. Çünkü Kuran okumak hiçbir surette malayani değildir.
Nihai noktada kazanacağınız bir şey illaki olur. Bu istediğiniz şey olmayabilir ama zararlı çıkmayacagınızdan emin olabilirsiniz.


***

Ben adet veriliyorsa riayet edilmesinden yanayım. Bu başlıktan bagımsız olarak konuşuyorum tabiki.

Çok kişinin merak ettiği soruya da cevap vermiş olayım. 1233 rakamı bu ayeti kerime nin ebcedi değil.
 
Ü

Üye silindi 58480

Bir şeyi 1 kere söylemek ile 3 kere söylemek aynı değildir.


Annem küçükken deniiiisss eve gel diye bağırırdı. Ben eve gelmezdim. 2. Ye yine bagirirdi. Gelmezdim. 3. Ye bağırdığında cinnet geçirmesin diye sırf onun iyiliği için eve gelirdim.

Sonra anladım ki her tekrar bir önceki çivinin üzerine vurulan darbe gibi daha derinden gelen bir kuvvet ile daha özden bir telkin yapıyor.

Mesela insanlar en çok ya Fettah esasında carpilirlar. Bu aynı zamanda benim esmam. 3 kere söyleyin, ama herbirini bir öncekinden daha damıtılmıș olarak söyleyin. Korkmaya başlıyorsunuz. Çünkü perde sizi açılmakla tehdit ediyor. Bunu hissediyorsunuz.

Sayılı zikir ișe yarar ama her tekrar, çocuğunu eve çağıran annenin herseferinde üstüne koyarak konsantre olması gibi yapılmalıdır. İşte ona beyin dayanmaz. Beyin bir anda cinlerin perdesini yırtmış olarak ele geçirilir çünkü.

İman gücünde saklı olan o tılsım, 10 Einstein beynine eşittir. Çünkü imanın sırları ve kozmik eșikleri tahtaya dökülecek olsa 10 tane Einsteinin beyni yanar.

Sayılı zikir de böyledir. İman denen hazır paket deneyiminin altındaki kodlari kırıp tanrıyı kendine boyun egdirme eğilimi gösterir. Halbuki tanrı kendi kodlarini saklı tutar. Tarih boyunca tanrıyı sözde aşan insanlar sürekli başladıkları yere dönerek helak olmuşlardır. Şeytan katmanını da aşarak tanrıya ulaşmanın matematiğini tanrı yaratmamıștır. Çünkü beyni illa kısa devre yapacak bir organ olark yaratarak daha en baştan ilahliginin gizlerini bizi aciz yaratarak ortaya koymuştur.
 
Ü

Üye silindi 58480

2. Boyutta üçgen olan bir görüntü, 3. Boyutta piramit olabilir. Hatta 4. Boyutta tretra piramit bile olabilir. Ya da hiç bilmediğimiz bir cisim olabilir kısaca.

2. Boyuta göre üçgenin çevresini hesaplamak 677 birim ise, 3.boyuttaki aslı ile piramit olan o cizmin gerçek alan ölçüsü 1233 birim olabilir.

Üçgene bakıp, piramit hesabı yapmak aslında sizin aklınızın üst boyut geometrisine de erdiğini gösterir. O halde üst boyutun sakinesinin rutinine girersiniz. Izdusumsel olarak eşyanın boyutlar arası matematiği ile tılsım yapabilirsiniz. Matematik ilmini bir arabulucu simya gereci olarak kullanabilirsiniz.

Matematik kendi başına bir anahtardır. Evren matematiğe rahatlıkla uyarlanabilir. Anahtarın tirtiklari bile matematik denklemidir. Kilide tam oturursa algaritma reaksiyon verir ve açılım olur.

Kelimeler sihirlidir. Ama sihirbaz buna bilinç ile hayat vermeli ve de onu denkleme koyarak ona ilave değer de vermelidir.

1233 kere takrar yapmak ise yaramaz. En az 1000 tanesi boşa gider çünkü. O tekrarları yapmaya beyin gücü dayanmalidir. O da anca biri canınızı yakarsa olur. Ölmeden önce öldürmeye karar vermiş olmak gibi candan ve özden çıkmalıdır.
 
Üst