Kendini sevdirmek

Gizossla

Kayıtlı Üye
Merhaba bir süredir enerjimin tuttuğuna inandığım biriyle görüşüyorum. Ben aslan burcuyum görüştüğüm kişi yengeç erkeği. İlk başta bana çok olumlu pozitif ve gelecek planlarıyla yaklaşmıştı ilk buluşmamızdan sonra da oldukça sıcakkanlı ve beni çok beğendiğini ifade etmişti. Ama daha sonra bi soğukluk girdi araya sürekli yazan çocuk artık yazmamaya başladı başkalarıyla da flört ettiğini düşünüyorum biraz ilgisiz davranıyor. Sebebi ne olabilir ? Ben gerçekten çok etkilendim ve söylediklerine de inandım açıkçası çünkü kötü bir ilişki deneyimim oldu uzun suredir de hayatıma yeni birisini alamıyordum tam bu kişi evet dediğimde hüsranla sonuçlanmasından cok korkuyorum. Suan sınav dönemindeyim ve beni kötü etkilemesini istemiyorum bu durumun sizce neden böyle olmuş olabilir duygularımı açıkça ifade ettiğimi düşünüyorum o da bi soğukluk olmadığını söyledi ama davranışları farklı. Ne yapacağımı bilmiyorum

asterix

Kayıtlı Üye
Yengeçlar alınmasın ama yengeç burcu olan kişiler duygusal olarak sorunlu,gözlemlerim bu yönde,yani duygusal olarak takıntılı olma eğilimindeler,aileye bağlı falan oluyorlar am idare etmek zor.

Gizossla

Kayıtlı Üye
Yengeçlar alınmasın ama yengeç burcu olan kişiler duygusal olarak sorunlu,gözlemlerim bu yönde,yani duygusal olarak takıntılı olma eğilimindeler,aileye bağlı falan oluyorlar am idare etmek zor.
Duygusal olarak dengesiz gibi birgün evlilik planları yaparken diğer gün cok ilgisiz yani bu ne demek algılayamıyorum bende pek üzerine düşmüyorum

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Su grubu burçlarda var bu gibi özellikler dengesizlik, tutarsızlık, alınganlık. Evlilik düşünüyorsanız daha tutarlı güvenebileceğiniz birisi daha uygun olmaz mı.. Tabi sadece güneş burcu değil ay ve yükselen burçları da etkiler, en iyi sonucu doğum haritasının tamamını yorumlayarak alabilirsiniz.
Başkalarıyla da görüşüyorsa çok da düşünmeye değer mi ona da kendiniz karar verin.

Gizossla

Kayıtlı Üye
Su grubu burçlarda var bu gibi özellikler dengesizlik, tutarsızlık, alınganlık. Evlilik düşünüyorsanız daha tutarlı güvenebileceğiniz birisi daha uygun olmaz mı.. Tabi sadece güneş burcu değil ay ve yükselen burçları da etkiler, en iyi sonucu doğum haritasının tamamını yorumlayarak alabilirsiniz.
Başkalarıyla da görüşüyorsa çok da düşünmeye değer mi ona da kendiniz karar verin.
Tam olarak emin değilim ama bu soğukluğun başka bir sebebi olduğunu sanmıyorum açıkçası. Yükselen burcunu bilmiyorum enerjimi ve dikkatimi sadece o kişiye yönlendirmek istemiyorum fakat tamamen kestirip atmakta istemiyorum şaşırdım kaldım açıkçası bilemiyorum evet dengesiz bir yönü olduğu kesin

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Kadınlar hisseder, size öyle geliyorsa doğrudur vardır başka görüştükleri, birden fazla kişiyle görüşüyorsa size neden gelecek planlarıyla geliyor, bana güvenilmez geldi açıkcası, bir erkek için işinizi gücünüzü ertelemeye değmez kimki o erkek abiniz mi, kocanız mı, babanız mı ne gerek var..
İlgilenmeye devam ederse tedbirli şekilde yaklaşın.. karşılık verecekseniz de fazla kendinizi kaptırmadan.. tabi sizin hayatınız kendinizi tanıyıp ne isteyip ne istemediğinize karar verip ona göre davranın.

Gizossla

Kayıtlı Üye
Kadınlar hisseder, size öyle geliyorsa doğrudur vardır başka görüştükleri, birden fazla kişiyle görüşüyorsa size neden gelecek planlarıyla geliyor, bana güvenilmez geldi açıkcası, bir erkek için işinizi gücünüzü ertelemeye değmez kimki o erkek abiniz mi, kocanız mı, babanız mı ne gerek var..
İlgilenmeye devam ederse tedbirli şekilde yaklaşın.. karşılık verecekseniz de fazla kendinizi kaptırmadan.. tabi sizin hayatınız kendinizi tanıyıp ne isteyip ne istemediğinize karar verip ona göre davranın.
Teşekkür ederim düşünceleriniz için fakat bugün zaten kendi söyledi ciddi bir ilişki istemediğine karar vermiş başta evlilik planlarıyla gelen birisi şimdi bunu söylüyor. Beni üzmek istemiyormuş cidden darbe üstüne darbe gibi hayatım dışardan bakıldığında gayet uyumlu güzel biri olduğumu söylerler ama önceki ilişkimde de aldatılmıştım. Galiba kısmetsizlik var üzerimde bilemiyorum nasıl bir yol izleyeceğim kimseye güvenemez oldum