Kendimizin titresim frekansini nasil olceriz?

dhardhar

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaslar. Kendi bedenimizin ortalama 300 hz civarlarinda titresime sahip oldugumuzu biliyorum. Bunu yukselttikce ozelliklerimiz gelisip sifacilik ozel yetenekler durugoru medyumluk vs yuksek titresimlerde gerceklesiyor. Teshis icin ilk once sahsim adina benim titresimimim kac oldugunu nasil olcebilirim? Organlarinki farkli farkli biliyorum belki bedeni ortak bileske bir titresim olarak algilamak lazim bilemiyorum. Haydi bakalim kafa patlatalim?

bella_swan

Kayıtlı Üye
Bunu duymuştum fakat detayını bilmiyorum, Nikola Tesla titreşimlerin ve frekansların sırrını çözmüş kişi olarak biliniyor, bunun çözen dünyanın sırrını çözer deniliyordu okuduğum bir kitapta

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Çoğu insan dünya ile aynı titreşime sahiptir , bunu coğrafya, içinde yaşadığınız toplum, beslenme tarzınız dinlediğiniz müzik bile etkiler. Bir yerde şiddet kan zulüm haksızlık varsa kadına çocuğa hayvana doğaya değer verilmiyorsa kök çakradan yukarı çıkamadıkları için 200 hertz bile titreşmez insanlar. Farkındalık artıkça titreşim artar. Ama gün içinde iniş çıkışlar yaşanır. Arabesk veya şiddet içeren müzik dinlemek yayın izlemek veya düşük frekanslı insanlarla görüşmek sizi de düşürür,dedikodu,yalan gibi eylemlerde sizi düşürür. Bir makine olsa da bağlansak değil mi? Belki vardır ama birkaç şeyle üç aşağı beş yukarı kendimizi bilebiliriz. Çeşitli frekansta meditasyon müzikleri var en düşüğünden başlayın sıkıldıkça hertzi yükseltin , biraz daha iyi hissettikçe frekansı arttırın dayanamadığınız kadar yükseğe gelince bırakın en azından titreşim aralığınızı bulursunuz. Klasik müzik dinlerkende bunu ölçebilirsiniz ya da dinlediğiniz müzik türü sizin frekansınızı ele verir dersem bu daha kestirme cevap olur.Benim birde şöyle ölçütüm var otobüs durağına gittiğimde eğer otobüsü kaçırır veya çok beklersem frekansım düşmüş demektir ama hemen durakta otobüs bulursam formumdayım derim? Sizde bunu uygulayın otoparka yer bulmak sırada öncelik..... kendinizi deneyin.Hangi çakranızda iseniz o da bir ölçü olabilir

dhardhar

Kayıtlı Üye
Çoğu insan dünya ile aynı titreşime sahiptir , bunu coğrafya, içinde yaşadığınız toplum, beslenme tarzınız dinlediğiniz müzik bile etkiler. Bir yerde şiddet kan zulüm haksızlık varsa kadına çocuğa hayvana doğaya değer verilmiyorsa kök çakradan yukarı çıkamadıkları için 200 hertz bile titreşmez insanlar. Farkındalık artıkça titreşim artar. Ama gün içinde iniş çıkışlar yaşanır. Arabesk veya şiddet içeren müzik dinlemek yayın izlemek veya düşük frekanslı insanlarla görüşmek sizi de düşürür,dedikodu,yalan gibi eylemlerde sizi düşürür. Bir makine olsa da bağlansak değil mi? Belki vardır ama birkaç şeyle üç aşağı beş yukarı kendimizi bilebiliriz. Çeşitli frekansta meditasyon müzikleri var en düşüğünden başlayın sıkıldıkça hertzi yükseltin , biraz daha iyi hissettikçe frekansı arttırın dayanamadığınız kadar yükseğe gelince bırakın en azından titreşim aralığınızı bulursunuz. Klasik müzik dinlerkende bunu ölçebilirsiniz ya da dinlediğiniz müzik türü sizin frekansınızı ele verir dersem bu daha kestirme cevap olur.Benim birde şöyle ölçütüm var otobüs durağına gittiğimde eğer otobüsü kaçırır veya çok beklersem frekansım düşmüş demektir ama hemen durakta otobüs bulursam formumdayım derim? Sizde bunu uygulayın otoparka yer bulmak sırada öncelik..... kendinizi deneyin.Hangi çakranızda iseniz o da bir ölçü olabilir
Ya bunu yapan doktor cocuk cerrhai bir kadin varmis ankarada. Makinaya baglayip 700tl ye olcuyormus. Isim vermeyeyim konusu baska ortamda acilinca arkadasim soyledi ben de buraya yazayim dedim ama hala kafamda sorular var soyle ki @Düşmüş Kartal a katiliyorum o ana gore moduna gore gunluk girdigin ortamlara gore cok degisecek. Alet hangisini olcecek. Bence duzenli olcumlerle ortalama almak lazim

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Genel bir ölçü için ruhun dingin ve bedenin detoksu ardından bir kaç ölçümle ortalama alınmalı , haklısın . Bence boşuna para ile ölçüm yaptırma kendini tart az çok yanılma payı ile bulursun. Bu konuda ki yayınları takip et bu konuda bilgin artınca eline aldığın şeyin bile titreşimini hissedersin.Bir ara kuş gribi varken okullarda kalabalıkta maske ile dolaşma artmıştı ya aklıma gelince gözümde canlandı gülesim geldi " çekilin, konuşmayın dokunmayın bakmayın frekansım düşüyor"?
Bunda da aşırılığa kaçmamalı öyle İsviçre'nin dağlarına falan kaçmayın frekansı pik yaptıracağız diye

dhardhar

Kayıtlı Üye
Acabaaaaaaaa tibetli rahiplerin elevasyon calismalarinin yuksek frekansiyla havalanmalari olabilir mi :) bak aydinlanmaya basladim sanki. Demek ki bu forumda @Düşmüş Kartal senin frekansin cok yuksek ve seninle bu baslikta konusmak frekansimi yukseltti :)

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
? teşekkürler yok arada otobüs kaçıyor kuyraktada bekliyorum.Tibetliler ne yapıyor bilemem ama geçen ne öğrendim bak böcüklerin kabukları varya onlar yer bizi çekemez abi diyorlarmış yerin bundan haberi var mı bilmiyorum artık???

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Frekans olgusu bütün organların hatta hücrelerin kompleks tekamül seviyelerinin bir yansımasıdır, genel olarak bedensel ve zihinsel diyet ile artar, nefsi terbiye etmek kişisel vicdanı ilerletmek gibi şeyler sizi evrende daha yüksek bir yere koyar, ancak söylenildği kadar kolay değil, bazen DNA larımız bile bize bu konuda sınır koyar, bazı ruhlar ortalama insan olarak imtihan edilir, bu kötü bir şey değil diğer insanlık realitelwrinin ne derece düşük olduğunu düşündüğünüz de