Kendimizde büyü ya da varlıklar oldugunu nasıl anlarız

Deep blue

Kayıtlı Üye
Uzun zaman sonra merhaba
Arkadaslar beni şaşırtacak derece de iyi bakan bir kaç kişiye denk geldim ve ortak payda da hem anneden gelen hem bende büyü oldugu ve ıkı varlığın oldugu soylendi ve gerçekten de birşeylerim yolunda gitmiyor
Mesela uzun süre birşeyler paylaşmak için çaba sarf etmiş biri düsünün bir anda kayboluyor
İşle ilgili parayla ilgili birşey son anda bile bozuluyor
Ben cocukluktan farkındayım aslında ama ne yapmak lazım çokta para kaybettim çözmek için gittiğim yerlerde

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Kimse yazmamış ne ilginç.. neyse..
Burada fazlasıyla işlenen bir konu arınma. Siteden bulup uygulamaları yapın. Balmumu ile arınma yapın öncelikle. Sayın Absoluta Virtue nun konularına bakın. Glifler ve Göktürk Alfabesi ile arınma ve korunma çalışmaları yapabilirsiniz.
Varlıklarla bağınızı koparmak için de Samuray Scripti deneyin.
Maalesef bu tür işlemler yapanlar çok yüksek meblağlar isteyebiliyor. Siz kendinizi geliştirin kendi yaranızı kendiniz sarın. yol gösterecek birisi yoksa.

Deep blue

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ediyorum cevabınız için
Rhea aslında katkıları var mı uzaklaştırmak yerine hayatıma olumlu katkı sağlayabilirler mi ki ( rüya yoluyla bir cok seyi gösteriyorlar) koparmak yerine bu durumu nasıl yoluna koyabilirim ? Zarar görecegınde ilşkiye izin vermiyor engelliyor olabilirler demişlerdi yani aslında isteğim profesyonel bende olanı olumlu bir hale getirmek bana yardımcı olabilecek yok mu?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Rhea aslında katkıları var mı uzaklaştırmak yerine hayatıma olumlu katkı sağlayabilirler mi ki ( rüya yoluyla bir cok seyi gösteriyorlar) koparmak yerine bu durumu nasıl yoluna koyabilirim ? Zarar görecegınde ilşkiye izin vermiyor engelliyor olabilirler demişlerdi yani aslında isteğim profesyonel bende olanı olumlu bir hale getirmek bana yardımcı olabilecek yok mu?
Yani bilemedim çünkü ben varlıklarla çalışmıyorum anlaşma davet gibi şeyler bilmem çekinirim de.. rahmaniler için namaz kılmayani dövüyorlar diye duymuştum şeytaniler de uzak olsun. Ne Şam'ın şerbeti ne Arabın yüzü.. çok mecbur kalmadıkça o tür ilişkilere gireceğimi sanmıyorum.
Tabi bunun dışında da pek çok varlık çeşidi var bunları ancak bu işleri yapanlar bilir.
Tabi insanlar ne ise varlıklar da o, kendi çıkarlarına hizmet eder verdiklerinden daha fazlasını beklerler. Ama yine de insanlar kadar fesat olduklarını düşünmüyorum.

abc123

Kayıtlı Üye

dostum uzak dur böyle şeylerden. senin istemen dışında iyi ya da kötü dahil olmamışlarsa hayatına sende dürtükleme

tavsiye tabi sadece