kendimi nasil gelistirebilirim

Me.

Kayıtlı Üye
merhaba ben bi sorunumda size danismak istedim hayatimda bircok paranormal olaya sahit oldum ve deneyimledim fakat ne kadar cabalasamda meditasyon veya diger calismalardan hicbir fayda alamiyorum sanki enerjim sıfırmış gibi beynim adeta buna musade etmiyor ornegin astral seyehate tam cikacakken asiri izleniyormus hissine kapilip sesler duyuyorum yarida birakiyorum uzun suren meditasyon calismalarimdada 3gozumu hissetsemde trans halinede gecsem odaklansamda birsey elde edemiyorum ve hicbirsey imaje edemiyorum sadece karanlik icimde bir rehberim varmidir ne kadar denesemde hickimse bana cevap vermiyor sizce ne yapmam gerek kendimi gelistirmem icin ne olursa

Berliner

Kayıtlı Üye
Yarın fıldır fıldır hoca ararsın başımdaki musallatları def etmek istiyorum diye.
Yol yakınken ben dönmeni tavsiye ederim tercih pekala senindir :)

Berliner

Kayıtlı Üye
Astral seyehat veya meditasyon musallata sebep olmaz, yanlış yönlendirmeyin lütfen

Astral veya meditasyon musallata sebep olmaz. Bunları yapmaktaki amacınız musallata sebep olur.
arkadaş bakın ne demiş yazısında
"sadece karanlik icimde bir rehberim varmidir ne kadar denesemde hickimse bana cevap vermiyor "
" astral seyehate tam cikacakken asiri izleniyormus hissine kapilip sesler duyuyorum yarida birakiyorum uzun suren meditasyon calismalarimdada 3gozumu hissetsemde "
Siz bu yöne meyilli bir insansanız, bırakın astral seyahati veya meditasyonu, 3.gözünüzü açacağına , görünmeyen alemle iletişime geçebileceğinize inanarak su içseniz musallat kapma ihtimaliniz vardır. Yapılan iş kadar meyiliniz de önemlidir. Zihninizle düşündüğünüz şeyler kapılar aralar. Evinizde, bölgenizde bir ruhani yaşıyor ise sizin de o aleme ilginiz var ise hiçbir şey yapmasanız bile ruhani alemin dikkatini çekersiniz. Bu da musallata kapı aralar. İlla ki olur denemez ama olma ihtimalini artırır. Bir ruhani sizin ilginize göre size yaklaşabilir.
Fal bakmaya başlayanlar , tarot kartlara bakmaya başlayanlar neden belirli bir süre sonra bazı şeyleri tutturabiliyor ? Bu yetenekleri olduğu için mi sizce ? Yoksa kişinin bu şeylere ilgisi neticesinde genel varlık yardımı & iletişimi sayesinde mi ?

İş düşüncenizde biter. iç huzuru için meditasyon yapan biriyle, çakralarını açabilmek için uğraşan 2 kişide meditasyon aynı etkiyi yaratmaz. yapılan iş kadar yapılma niyeti de önemlidir.

arifaydin

Kayıtlı Üye
kendimi gelistirmem icin.........
.......... ne olursa
5. Yoğunluk derecesinden 6. Yogunluk derecesine geçmeyen calisan toplumsal bellek bilesimi varlığı bulunduğu sevgi katını 20 milyon yilda geçmiş. ( ra bilgileri kitabinda okumus olabilirim) normalde 15 milyon yıl mış. Sevgi ye takılıp kalmışlar. Merdivenin, (zamanı geldiğin de) bırakılması gereken bir basamağı olduğunu çok sonraları anlamıştır.
Karşında bir göl var. Bulunduğun yerde de kayık. Kayığâ bindin (sevgi) karşıya geçtin. Sonra Kayığı sırtlayip yürümeye devam edermisin.....
"Sen çekilirsen aradan kendini gösterir yaradan" diyen mevlana kitaplarını atmış.
Galiba, kendimizi bırakmamız gerekirken, geliştirmeye çalışmak.... mak....... mayi...... deneyebilirsin.... Başka da birsey soylemim, bu kadarı bile saçma gelmiş olmalı.
İnsanlarin hayat sorumlulugunu bir başkası üstüne almamalı ymış. Sonra sorun çıkıyormuş.

Kendini geliştirmek için ; akıllı insan kendi hatalarından ders alır. Üstün inşa ise baskalarinin hatalarindan da ders alır. Demem o ki Bol bol kitap oku.....