kendimi geliştirmek için neler yapabilirim?

satomiarya

Kayıtlı Üye
öncelikle herkese merhaba,
ben küçüklüğümden beri kendimde farklı bir şeyler olduğunu hissediyordum.hislerim güçlü gibi hissediyordum fakat bunları araştırmak için olanağım yoktu.şimdi sizlere sormak istiyorum.küçüklüğümden beri gördüğüm rüyaların çoğunluğunun gerçek hayatta olacaklarla alakasının çok fazla olduğunu fark ettim.doğal şeylerin bana güç verdiğini hissediyorum özellikle ay,güneş ve yıldızlardan inanılmaz bir doğaüstü enerji alıyorum.doğaüstü olaylardan korkmuyorum,bazen bazı varlıkların benimle iletişime geçmeye çalıştığını hissediyorum ve onlardan korkmayıp sakince davranabiliyorum.büyü ve ritüel tarzı şeylere hep kendimi yatkın görüyorum fakat bu tür olayları başarıp başaramayacağımı henüz bilmiyorum çünkü internet ortamındaki büyü,ritüellere pek güvenmiyorum,yanlış etki yapabileceğinden korkuyorum.gerçek büyü denemeleri hakkında beni aydınlatabilecek varsa çok sevinirim.ayrıca kendimi ateşe çok yakın hissediyorum hatta bir bağ oluşturduğumu bile hissediyorum.insanların bazen neler düşündüklerini,hatta o an ne söyleyeceklerini garip bir şekilde tahmin edebiliyorum.fal konusuna da oldukça ilgili olduğum için kendime bir tarot destesi aldım ve bakma çalışmalarına başladım.yaklaşık 4-5 ay önce çok da yakın olmayan(özel hayatı hakkında hiçbir bilgim olmayan) bir arkadaşıma bakmıştım ve kız bana dediğim her şeyin gerçekleştiğini söyledi.geçen yine aynı kıza baktım,bir olay gördüğümü ve 3 rakamı hissettiğimi söyledim,3 gün sonra gerçekleştiğini söyledi.hiçbir şey ile iletişime geçmeden sadece içimden geleni,hissettiğimi söyleyerek bakıyorum.fakat her bakışımdan sonra o gün içinde fiziksel olarak bir rahatsızlık yaşıyorum.buna engel olmak için öneriniz var ise sevinirim.aynı zamanda babamın anneannesinin sağlam bir falcı olduğunu da biliyorum,yani genetik faktörler ne kadar etkilidir bilmiyorum ama.sizce.dine tam anlamı ile inanan biri değilim ve kendimin farkına varmamla wiccanlık bana oldukça yatkın gelmeye başladı.sizce ben neyim,kendi potansiyelimi tam anlamı ile nasıl görebilirim,kendimi nasıl,ne şekilde geliştirebilirim? teşekkür ediyorum şimdiden.

Tayleigh

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhabalar forumumuza hoşgeldiniz. Rüyaları görüp gerçekteki olaylarla bağlantısı olduğunu vesaire söylemişsiniz. Rüyalar çoğu zaman size mesajlar verir. İçindeki figürler insanlar bir şeyi temsil eder. Olduğu gibi çıkması da haberci rüyadır. Beynimiz bazen bizim çözüm bulamadığımız konulara rüyalarda çözüm bulur bazen bize yardım eder ve çözüm sunar. Etrafımdaki çoğu insana rüyalarını sabah kalktıktan sonra hatırlamasını ve bir yere kaydetmesini istediğim zaman bu insanlar rüyalarını gün geçtikçe daha net ve çokca yaşadıklarını dile getirdiler. Bu sizin başınıza gelen rüya olayı her insanın başına gelen şeydir. Bazı insanlar farkında olurlar bazıları olmazlar. Kimileri ise hiç rüya görmediklerini iddaa ederler. Bu bilincinizin farkındalık seviyesiyle alakalıdır. Hücrelerimiz güneşten ay dan yıldızlardan enerji alabilir fakat bunu hissetmemeniz lazımdır. Nasıl hissediyosunuz bilmiyorum ama çok net hissediyorsanız bu ayrı bir konu eğer ki duygu düşünce değişimi tarzında ise dediğim gibi farkındalığınızın yüksek olmasından dolayı. büyüler başka boyutun kapılarını açar ve üzerinizdeki perdeyi kaldırır. Sizi savunmasız hale getirir. Kötü varlıklar sizin enerjinizi emebilir. Bu işler ciddi işlerdir. Bulaşmamanızı tavsiye ederim. Çocukluktan beri cinlerle başka varlıklarla iletişim kuran insanlar oluyor. Bu özel insanlar enerjilerini frekansları çok rahat kontrol edebiliyor. Sizin isteğinizi birdaha gözden geçirmenizi ve bence büyüden uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Her insan özeldir ve her insanda ruh denen şey olduğu için diğer varlıkları ara sıra hissedebilir. Bunu bazen rüyada bazen gerçek hayatta çok farketmeden yapar. Çok çok doğaüstü olaylar başınıza geliyorsa gerçekten farklı şeyler dönüyorsa etrafınızda bunun zaten farkında olmanız lazımdı. Anlattıklarınızdan farklı olarak deneyimleriniz olduysa yazabilirseniz iyi olur. Sevgiler

KronoM

Kayıtlı Üye
Kardeşim dinini bilmiyorum ama konuya şöyle gireyim, bu Evren’de yalnız değiliz. Babana bile güvenemeyeceğin zamandayız. Varlıkların ömrü bizim ömrümüze kıyasla çok uzundur, güçleri olabilir, bu söylediğin şeyleri sen yapıyorsun gibi gösterebilir, aklını çelebilir. Amaçları genellikle kötülük yaptırmak , vücuduna zarar vermek, girmek veya ele geçirmek olabilir. Önce varlığın olmadığına emin ol sonra istediğin yolu seç senin yolun. Eğer varlık varsa seni wiccan yapıp vücudunla birleşebilir veya düşük ihtimalde olsa ele geçirebilir.
Vücudunla birleşirse koordineli hareket edersiniz. Sanki onun dediklerini sen söylemişsin gibi hissedersin belki şuan bile içinde olup sana istediğini yaptırıyordur. Kontrol ettirmen lazım.
Mantıcımla konuşuyorum Sosyallik ve teknoloji çağındayız wiccanlığa gitmek mantıklı değil seni o götürüyordur muhtemelen. Yanlış anlamayın ama bana mantığıken büyüyle uğraşmak saçma geliyor. Türkiye’de çalışmaktan insanların hali kalmıyor bide bu insanlara büyü yapıyolar ya çok saçmageliyor .Bana göre çelimsiz insanlar büyü yapar. Bura parapsikoloji formu ama yine de söylüyorum. gerçektede büyü yapıyorum desen insanlar sana garip bakar gerçekte de büyü yapan biri gelsin yüzüne söylerim normal değilsin diye. (İlim için yapıyorsa bişey demem ama doğruda bulmam dinime göre) Büyüyle ilgilenmemeni tavsiye ederim enerjisel boyutlar işin içine giriyor, varlıkların enerjisi sana kolay erişebilir senin iyiliğin için diyorum. Eğer kendini geliştirmek istiyorsan 3. Göz açma çalışmaları , çakra açma çalışmaları , telepati , telekinezi , zihin majisi , durugörü , auralar , astral seyehat gibi büssürü şeyler var :)

satomiarya

Kayıtlı Üye
ikinize de çok teşekkür ediyorum güzel yorumunuz için :) dediklerinizi detaylı bir şekilde inceleyeceğim,araştıracağım