Kendi Mataryellerimiz ile bir müchever yaparsak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fako

Kayıtlı Üye
Benim dede mesleği demircilik gayet iyi bir ortam var mekan olarakta malzemeler falan yani filmlerdeki gibi döküm için taş kazan yol ve kalıpar mevcut bir süredir meditasyon yapıyorum düzenli olarak 1 aya yakın oluyor ve pyrokinezi ile ilgileniyorum yanlış yazdıysam özür dilerim ancak günlere göre enerjim değişiyor bir gün enerjikken bir gün çok bitkin oluyorum bende iyi olduğum günlerde bir taşa kendi enerjimi depolama gibi bir fikir geldi mümkünmüdür hatta kendime kendime ait ne bileyim kan,saç,tükrük gibi şeyler ekleyip bu malzemeleri kazandan döksem ve bir taş haline getirsem bu çalışmalarımda bana enerji kaynağı olarak dönebilirmi

origanum

Yönetici
Olur. Ama bunun öncesinde o enerjiyi kontrol ve transfer etmeyi öğrenmeniz gerek.

fako

Kayıtlı Üye
Olur. Ama bunun öncesinde o enerjiyi kontrol ve transfer etmeyi öğrenmeniz gerek.
Çok özür dilerim görememişim cevap yazdığınızı . Yani Enerjiyi uzun bir zaman dilimi boyunca enerji transferine maruz bırakırsam transfer ettiğim enerji o nesnede sürekli birikecek ve yorgun olduğum günlerde o nesnedeki enerjimi kullanabileceğim peki aklıma takılan bir soru daha var o nesnede biriktirdiğim yüksek miktarda enerji diğer varlıkları yada parazitleri çekermi ?

origanum

Yönetici
Hayır yanlış anlamışsınız. Enerjiyi uzun zaman diliminde enerji transferine maruz bırakmak diye bir kavram yoktur. Nesnede sürekli enerji birikecek diye birşey de yoktur. Kendiniz büyücü değilseniz bir büyücü ile ortak çalışın, o nasıl yapılacağını bilir. İşlenecek madene DNA örneğinizi katar ve istediğiniz kalıpta dökersiniz. Bu sizin yapacağınız kısım. DNA örneğinizi kazana katma sırasında ve kalıplaşmış madde olduktan sonra da ona enerji yükleyip size güç vermesi için tılsımlaştırma da büyücünün yapacağı kısım.
Parazit çekme kısmına gelince sadece beceriksizlerin yaptığı işler böyle acayip, istenmeyen olaylara yol açabilir. Profesyonelle çalışırsanız endişe etmeden kullanabilirsiniz.

fako

Kayıtlı Üye
Hayır yanlış anlamışsınız. Enerjiyi uzun zaman diliminde enerji transferine maruz bırakmak diye bir kavram yoktur. Nesnede sürekli enerji birikecek diye birşey de yoktur. Kendiniz büyücü değilseniz bir büyücü ile ortak çalışın, o nasıl yapılacağını bilir. İşlenecek madene DNA örneğinizi katar ve istediğiniz kalıpta dökersiniz. Bu sizin yapacağınız kısım. DNA örneğinizi kazana katma sırasında ve kalıplaşmış madde olduktan sonra da ona enerji yükleyip size güç vermesi için tılsımlaştırma da büyücünün yapacağı kısım.
Parazit çekme kısmına gelince sadece beceriksizlerin yaptığı işler böyle acayip, istenmeyen olaylara yol açabilir. Profesyonelle çalışırsanız endişe etmeden kullanabilirsiniz.
Bir büyüce ile çalışma gibi bir imkanım yok ne yazıkki kendimde büyücülükle ilgili bilgi sahibi olmadığım için bu iş mümkün değil o zaman :( enerji transferine maruz bırakmaktan kastım sürekli olarak enerji depolanmasıydı yani o nesneye sürekli enerji depolanıp içindeki enerji arttırılamıyor değilmi ? sadece güç vermesi için çalışmalarda kullanılabiliyor

origanum

Yönetici
1.Hayır.
2.Evet.
Büyücü bilmiyorsanız neden urumdan destek istemiyorsunuz, o yapıyor tılsım, size de yapar, detayları görüşüp aranızda anlaşırsanız. Yönetim büyücü, cadı kaynıyor siz bulamamak diyorsunuz. Kendi ayağınızla gelmişsiniz ya.

fako

Kayıtlı Üye
1.Hayır.
2.Evet.
Büyücü bilmiyorsanız neden urumdan destek istemiyorsunuz, o yapıyor tılsım, size de yapar, detayları görüşüp aranızda anlaşırsanız. Yönetim büyücü, cadı kaynıyor siz bulamamak diyorsunuz. Kendi ayağınızla gelmişsiniz ya.
Sorularımı cevapladığınız için ve ilgilgendiğiniz için teşekkürler ederim :hurray: yönetimin büyücü ve cadı kaynadığını bilmiyordum aslında ama benim tılsım istememi umursarlarmı yani sonuçta normal biriyim herkesle ilgilenmiyorlardır diye düşünmüştüm urum a özel mesaj atıyım o zaman

origanum

Yönetici
Bedelini ödedikten sonra neden ilgilenmesin, meslek olarak yapıyor sonuçta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...