Kendi büyümüz

• Konbuyu başlatan Üye silindi 67799
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 67799

Merhabalar yaptığım büyüler tutmuyor çok fazla acı çekiyorum kendi kafama göre büyü yapsam tutar mı İnternet te okuduklarım olmuyo hayalgücüm yeterli olur mu bu ilişkiye emek göz yaşı verdim yardımcı olurmusunuz teşekkürler

KronoM

Kayıtlı Üye
Ne büyüsü yapıyosun ? uçma ışınlanma kilo verme boy uzatma büyüleri mi ?

Amerika gitgide teknolojik anlamda gelişirken bizim toplum hala büyü karı koca ayırma gibi saçma şeyler yapıyor. Bu durum beni üzüyor.

Fantastik filmler izleyip gaza gelip yapıyosan o işlere benzemiyo bu iş, yıl 2020 olucak büyü mü kaldı yav. Cyberaskim hocam sağolsun tüm büyü sihir iptallerini verdi foruma ondan tutmuyodur.

Ü

Üye silindi 67799

Ne büyüsü yapıyosun ? uçma ışınlanma kilo verme boy uzatma büyüleri mi ?

Amerika gitgide teknolojik anlamda gelişirken bizim toplum hala büyü karı koca ayırma gibi saçma şeyler yapıyor. Bu durum beni üzüyor.

Fantastik filmler izleyip gaza gelip yapıyosan o işlere benzemiyo bu iş, yıl 2020 olucak büyü mü kaldı yav. Cyberaskim hocam sağolsun tüm büyü sihir iptallerini verdi foruma ondan tutmuyodur.
burası büyü sitesi değil mi

İbisu

Kayıtlı Üye
Büyücüden eğitim almadan büyü yapmanız zor olur ancak büyücülerin paylaştığından okuyup bilgi edindiyseniz olabilir nasıl yapıldığına dair. Kaldı ki internettekilerin çoğu eksik veriliyor ve zaten büyü ritüelden ibaret değil. Böyle bir durumda başka yöntemlere başvurmanızı öneririm, belki forumdaki arkadaşlarımız da yardımcı olabilir isterseniz olan biteni anlatın.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Kafaya göre büyü mü?

Büyü en genel manada evrensel ahkal kurallarına aykırı olmakla birlikte İslam dininde haram hatta dinden çıkma sebebi ama bütün bunlar büyünün kendi içinde bir sistematiği olmadıgı anlamına gelmiyor.

Vaziyetiniz aşikar ve bir şey bilmediğiniz de besbelli iken, istediğiniz şeyin mümkün olmadığını artık sizde biliyorsunuzdur.

Enerjisinerji

Banlı Kullanıcı
Her şeyi daha da beter edersin.Kendi başına büyü yapamazsın Eğer varlıklarla iletişimin Yoksa.Varlıklarla iletişimin olsa bile senden yaptıkları karşısında muhakkak bi şey isterler

Ü

Üye silindi 67799

Kafaya göre büyü mü?

Büyü en genel manada evrensel ahkal kurallarına aykırı olmakla birlikte İslam dininde haram hatta dinden çıkma sebebi ama bütün bunlar büyünün kendi içinde bir sistematiği olmadıgı anlamına gelmiyor.

Vaziyetiniz aşikar ve bir şey bilmediğiniz de besbelli iken, istediğiniz şeyin mümkün olmadığını artık sizde biliyorsunuzdur.
Bilmiyorum deneyip öğrenicem artık herşey olabilir

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Büyü, bir takım nizam, intizam, adab gerektiren ve aynı şekilde belirli saat, gün ve zaman aralarında yapılır.
Vay efendim bugün eşimi kendimden ayırayım, ertesi gün kaynanam halamın oğluna aşık edeyim, komşu oğlunun erkekliğini bağloyayım kafasındaysan üzülürüm açıkcası.
İnternetten edindiğim bilgiler ile büyü mü olur. El İnsaf!
Ayrıca, rızası olmadan insanların bilincini etkilemek onlara istemediği şeylere karşı boyunduryk tutmanın ne Dinde yeri var, nede insanlıkta.

Hasvili

Kayıtlı Üye
1- Varliklarla once anlasma , sonrasi al gulum - ver gulum olmadan buyu olmaz
2- Sartlari ve zamani noksansiz saglamalisin. Yapacagin her islemin belli bir gun ve saati var.
3- Enerjini yuksek tutmalisin.
4- Tecruben olmali ve mutlak bu isi bilen birinden en azindan ciraklik gormelisin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...