Kehanetleri saptırmak mümkün mü?

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Bir kehanet var ama ben bilmiyorum ablam biliyor onunla da iletişimim koptu. Bende sevgilimden ayrılmamak için çok seviyorum ve dikkat ediyorum. Bu zamanı severek ve dikkatli şekilde geçirirsem, gelecekteki kehanetin sapma olasılığı kaç olur? Ve kehanetler %100 çıkar mı?!?!?! Lütfen yardım edin ağlıcam yaa ?????

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Adı üstünde kehanettir, hiçbir zaman %100 çıkma olasılığı yoktur. Ayrıca bence kehanete bağlamadan zaten sevgilinizle severek ve dikkatli bir şekilde vakit geçirmeniz gerekmez mi?
Hıhı...ama ne olduğunu bilmemek beni geriyor. Ondan böyleyim...tabi kalp bağı yaptığımız için de onun hissetiklerini bende hissediyom...karnım ağrıyor kasıklarım vs.....neyse! Bide ani duygu değişimlerimin sebebi vampirlikten de kaynaklanıyor. Ayrıca sevgilim bana hastayken (bayağ) ruhsal olarak kanını içirmişti oda melez. Dolunay yaklaştığı için de böyle olabilirim.. teşekkür ederim :)

Merdut

Kayıtlı Üye
Hıhı...ama ne olduğunu bilmemek beni geriyor. Ondan böyleyim...tabi kalp bağı yaptığımız için de onun hissetiklerini bende hissediyom...karnım ağrıyor kasıklarım vs.....neyse! Bide ani duygu değişimlerimin sebebi vampirlikten de kaynaklanıyor. Ayrıca sevgilim bana hastayken (bayağ) ruhsal olarak kanını içirmişti oda melez. Dolunay yaklaştığı için de böyle olabilirim.. teşekkür ederim :)
Özel değilse vampirlik mevzusunu açabilir misiniz merak ettim açıkcası olay nasıl işliyor diye..

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Özel değilse vampirlik mevzusunu açabilir misiniz merak ettim açıkcası olay nasıl işliyor diye..
Şöyle ki hilal olduğunda için içine sığmıyor sinirli oluyon bayağ biri bişey dese bağırıyon falan. Ablam bana regl misin dedi lan mcmsmsm benim vampirliğim atalarımdan geliyor. Ailem çok fazla kullanmasa da ben hızından bayağ faydalanıyorum ? hilal günü dışarıya çıkıp koştuğun zaman yorulmuyon hacı!!! Kan isteği pek yok ama acık ucundan denemişliğim var. Gözler desen sinirlendiğimde koyulaşıyor ve görüşüm daha da parlıyor falan..en son patrona sinirlenmiştim yemyeşil gözlerim kararmış haberim yok herif geri adım attı kzjzjxjdjsj bele işte. Başka merak ettiğin? :)

Ü

Üye silindi 58480

Kehanetler degismez. Mukadderdirler. Ancak sektirilebilir.

Play Stationda futbol oyunu kehanet kodlari ile yazilmistir. Belli sartlar olusursa gol olur. Gol olmasi kehanet olarak onceden verilebilir. Ama mekanizma gol atmayi ya da gol yemeyi gercekligi egip bukerek savusturabilir, yani usta bir oyuncu ile oynarsaniz kehanet gerceklesir.

Kiyamet kopacak. Bu mukadder. Ama belli sartlari insanlar ne zaman olusturursa o zaman sistem bozulacak ve kopacak.
IStanbul illa fetedilecekti. Bunu da zaten yukselen son din eli ile ancak Musluman bir ulke yapacakti. O yuzden ovuldu. Ama bu 1453 de degil 1299 da da olabilirdi. Kehanet o zaman Osman Beye atfedilecekti.

Kehanet degismez. Ama kimin ne sekilde o kehanetin bas aktoru olacagini bilemeyiz.
Aslinda bilinen bir neticedir de cok korkunc derin bir konu. Allah bunu bizim muallakta birakmamizi istiyor bir yandan, bir yandan de kendisinin her deyati bildigini soyluyor. Aklimiza ilahliginin sirlarini araliyor ve gorduklerimiz karsisinda dehsete kapilarak aklimizi aciz birakiyor.

Furking

Kayıtlı Üye
Kehanetler degismez. Mukadderdirler. Ancak sektirilebilir.

Play Stationda futbol oyunu kehanet kodlari ile yazilmistir. Belli sartlar olusursa gol olur. Gol olmasi kehanet olarak onceden verilebilir. Ama mekanizma gol atmayi ya da gol yemeyi gercekligi egip bukerek savusturabilir, yani usta bir oyuncu ile oynarsaniz kehanet gerceklesir.

Kiyamet kopacak. Bu mukadder. Ama belli sartlari insanlar ne zaman olusturursa o zaman sistem bozulacak ve kopacak.
IStanbul illa fetedilecekti. Bunu da zaten yukselen son din eli ile ancak Musluman bir ulke yapacakti. O yuzden ovuldu. Ama bu 1453 de degil 1299 da da olabilirdi. Kehanet o zaman Osman Beye atfedilecekti.

Kehanet degismez. Ama kimin ne sekilde o kehanetin bas aktoru olacagini bilemeyiz.
Aslinda bilinen bir neticedir de cok korkunc derin bir konu. Allah bunu bizim muallakta birakmamizi istiyor bir yandan, bir yandan de kendisinin her deyati bildigini soyluyor. Aklimiza ilahliginin sirlarini araliyor ve gorduklerimiz karsisinda dehsete kapilarak aklimizi aciz birakiyor.

Muhammed, 38.. Ayet: İşte sizler, Allah yolunda harcamaya çağırılan insanlarsınız. Ama bir kısmınız cimrilik ediyor. Oysaki, cimrilik eden kendi aleyhine cimrileşmiş olur. Allah Ganî'dir; yoksul olan sizlersiniz. Eğer yüz çevirirseniz, Allah yerinize başka bir toplum getirir. Ve onlar, sizin benzerleriniz olmazlar.

Bu ayette durum güzel bir örnekle bildiriliyor.
Zaten Allah yolunda harcama yapılacak. Ama kimin yapacağı kişilerin seçimlerine kalmış. Cimrilik eden olursa, o görevi onun yerine yapacak başkası getirilir... sistem böyle işliyor olsa gerek

D

DAİMON

Bahsettiğiniz kehaneti ablanız hangi yolla bildi onu açar mısınız? Rüya olabilir, bir hocaya gitmiş olabilir, fal olabilir, tarot belki... Ya da bir histir.
Yani kendisi kehaneti nasıl tanımlıyor ve ne görmüş yani siz ve sevdiğiniz erkek/kız hakkında tam olarak ifade ettigi nedir? Detaylarına vakıf olmadan... Kehanet dediniz hiçbir çıkarım yapamıyorum şu an. Eee diyorum eksik bilgi var.
Detayları verirseniz daha isabetli yorum yapabiliriz.

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz kehaneti ablanız hangi yolla bildi onu açar mısınız? Rüya olabilir, bir hocaya gitmiş olabilir, fal olabilir, tarot belki... Ya da bir histir.
Yani kendisi kehaneti nasıl tanımlıyor ve ne görmüş yani siz ve sevdiğiniz erkek/kız hakkında tam olarak ifade ettigi nedir? Detaylarına vakıf olmadan... Kehanet dediniz hiçbir çıkarım yapamıyorum şu an. Eee diyorum eksik bilgi var.
Detayları verirseniz daha isabetli yorum yapabiliriz.
Ablam sandığınızdan daha güçlü zihnine girerek görmüş olabilir bilmiyorum ama iletişimi kesti. Ben söyleme dedim kehanetleri sevmem dedim ama saptırmak mümkün mü bilmiyorum be nası bi kehanet onu da bilmiyorum

D

DAİMON

Ablam sandığınızdan daha güçlü zihnine girerek görmüş olabilir bilmiyorum ama iletişimi kesti. Ben söyleme dedim kehanetleri sevmem dedim ama saptırmak mümkün mü bilmiyorum be nası bi kehanet onu da bilmiyorum

Şu durumda bize biraz ablanızı, sizle olan iletişimini, kendince ortaya attıgı kehanetinden önce sevgilinize dair görüşlerini ve ilişkinize yönelik düşüncelerini anlatmalısınız.

Ü

Üye silindi 58480

Evet harika bir tespit. Tebrikler @Furking !
Bir algoritma sistemi uzerinden isletiliyoruz. Kader mukadderdir. Kader=Olcu demektir cunku. Girdilere gore algoritma surekli o kehaneti erteler ya da one alir. Ya da sonsuza kadar savusturabilir. Ama kehanet degismez.