Kediler

Ü

Üye silindi 45859

İki kedi sahibi, günlük hayatta da sokak canlarıyla fazlasıyla içli dışlı biri olarak hayvan psikolojisine ilişkin şunları söyleyebilirim; sizi seviyor ve zamanını sizinle paylaşmak istiyor olabilir, olası bir tehlike sezinlediği için sizi korumaya çalışıyor olabilir, alanında sizi tehdit olarak görüyor olabilir. Tüm bunların dışında farklı enerjileri ve frekansları algılıyorlar, örneğin evde huzurlu bir konu konuşuluyorsa (evrenle alakalı veya dini sohbetler) son derece huzurlu ve sakin kalıyorlar ancak evde herhangi bir enerjisel değişim hissederlerse direkt kilitlenip kalıyorlar. Değişimi, enerji akışını çok kolay algılayabiliyorlar. Saldırganca bir tutumu yoksa, kalktığınızda size atılmadıysa sorun yok demektir :) Ayrıca bence sorunun cevabı aslında sizde, tahminleriniz olduğunu hissediyorum. Onlara kulak verin.

Alakan

Kayıtlı Üye
Kediler negatif enerjiyi çeker. Sorunlarınız olduğunda, üzgün, mutsuz, kafası karışık, hasta vb durumlarda kediler her zamankinden biraz daha farklı yaklaşabilir size.
Ben buraya yazmıştım daha önce. Hayatımın en zor dönemlerinden birini (psikolojik) pencereme gelen kediyle atlattım.
Ayrıca kediler hastalık tespit etme konusunda da çok iyiler.