kayıp eşyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Benim çocukken bir bileziğim ve muskam vardı. Bilezik demirden ve ortasında mor renkte güzel bir taşı vardı. Garip ve keskin kokuyordu. Muska deri kaplı değilde kumaş kaplı bir şeydi. Aileme soruyorum nerde diye öyle bir şey yok diye bana gülüyorlar.
Bende eminim, hatırlıyorum. Nasıl olduklarını şekillerini anlatıyorum, öyle bir şey olsa bilirdik diye ısrar ediyorlar. Bende vardı diye ısrar ediyorum. Ne zaman kaybetttım nereye gitti bilmiyorum. Tam bir paradokstayım, anlamıyorum.Böyle bir şey olabilir mi?

codzombi

Kayıtlı Üye
belki de hayal görmüşsün... belki de ailen söylemek istemiyor, olabilir böyle şeyler

Yalan Dunya1

Kayıtlı Üye
Cinlerin boyle seyleri calma yetenekleri var. Onun icin bir yere bir sey koyarken hep besmele ile koyacaksin. Sandik felan acarken hep besmele cekeceksin.

67890

Banlı Kullanıcı
bazen bende çocukluğuma dair bazı şeyler anlatıyorum sonra acaba rüyamıydı gerçekmiydi diye ikilemde kalıyorum.aileme sorduğumda bazıları doğru bazıları rüya olduğunu anlıyorum.
bazen çocuklara rüyalarını soruyorum.bir keresinde küçük bir kız rüyasında gökkuşağının içinde gördüğünü bir adamın gelip ona sen bir meleksin deyip kolye verdiğini söyledi.
meditasyon esnasında böyle bir şey yaşadım bir varlık bana kolye vermişti.
demek istediğim rüya alemide olsa burada nasılki maddeleri beynimiz algılıyor ve gerçekse oralardada gördüklerimiz gerçek.

veya başka bir boyutta başka bir BEN imiz olabilir bunları yaşayan.

mezardansesler

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadasim. Boyle bir olay benimde basimdan gecti. Koydugum muskayi yerinde bulamadim. Bu konuyu bilgili bir kisiye sordugumda muska buyu gibi seyleri cinlerin aldigini ogrendim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...