Kayıp eşya

greenandkitchenwitch

Kayıtlı Üye
Merhaba GizliMabet üyeleri..... Erkek arkadaşımın bana verdiği yüzüğümü kaybettim. Ve kaybedeli bayağı uzun süre oluyor. Daha önce pandül ile aramayı denedim ama olumlu sonuç alamadım. Ya da yaparken bir yerde hata yaptım bilmiyorum. Eğer bileniniz varsa pandül ile veya normal bir şekilde kayıp eşyayı nasıl bulabiliriz? Daha önce Ethem dede adlı ritüel ya da başka bir şey biliyorum ama onu duymuştum, pek ilgimi çekmediği için denemek istemedim. Çokça yazısını da okudum. Eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler..

Işıkla Kalın.

Alakan

Kayıtlı Üye
Pandül ile ne şekilde aradınız tarif edebilir misiniz? Bir de evin içinde mi kaybettiniz

greenandkitchenwitch

Kayıtlı Üye
Pandül ile ne şekilde aradınız tarif edebilir misiniz? Bir de evin içinde mi kaybettiniz
evet evin içinde kaybettim. Masamın üstüne koydum ve daha sonra bulamadım. Ki masamın üstü sürekli dağınık olsa da kaybolmayacak bir yerdeydi. kaybolmasının üstünde 3 veya 4 kez komple oşaltıp tekrar dizsem de bulaadım. Pandülü elimde tuttum (avucumda) ve tanrıçama bana yol göstermesini, ışığını bana doğrultup, yüzüğümün kaldığı karanlıktan çıkmasını istedim. pandülü elimde sallandırdığımda hiç bir şekilde sallanmadı. ne evet yönüne yani ne olumlu yönüne ne de olumsuz yönüne, daha sornra denemedim

Alakan

Kayıtlı Üye
evet evin içinde kaybettim. Masamın üstüne koydum ve daha sonra bulamadım. Ki masamın üstü sürekli dağınık olsa da kaybolmayacak bir yerdeydi. kaybolmasının üstünde 3 veya 4 kez komple oşaltıp tekrar dizsem de bulaadım. Pandülü elimde tuttum (avucumda) ve tanrıçama bana yol göstermesini, ışığını bana doğrultup, yüzüğümün kaldığı karanlıktan çıkmasını istedim. pandülü elimde sallandırdığımda hiç bir şekilde sallanmadı. ne evet yönüne yani ne olumlu yönüne ne de olumsuz yönüne, daha sornra denemedim
Pandüle daha basit sorular sorun bu kadarına gerek yok. Yüzüğüm yatak odamda mı? Evet derse mesela yönünü göstermesini isteyin. Pandülün o yöne doğru işaret etmesi gerekir. Odada değilse yani pandül ilk soruya hayır derse evin odalarını gösteren basit bir çizim yapın ve teker teker bu odada mı şeklinde sorun. Mutlaka bir cevap almanız gerekiyor.
İkinci bir yöntem tarot bakıyorsanız tarotla da cevap alabilirsiniz fakat tarotun cevapları daha geniş kapsamlı olduğu için ben çok sık tercih etmiyorum. Genelde başkasının kayıp eşyası için kullanıyorum bu yöntemi.
Son olarak üzerinden ne kadar zaman geçti bilemiyorum ama böyle küçük eşyalar genellikle elektrikli süpürgenin toz torbasından çıkıyor haberiniz olsun :)

greenandkitchenwitch

Kayıtlı Üye
evet bunu deneyebilirim, süpürgemiz su ile çalışıyor, eğer ona takılsaydı her seferinde suyu boşaltırken yakalayabilirdik ama maalesef, üzerinden 4 ay geçti