kayıp eşya yardımı

dünyalı

Kayıtlı Üye
İyi geceler forum ahalisi...
Benim için çok farklı bir deneyim olmakla birlikte konuyla ilgili yardımlarınızı ve tecrübelerinize ihtiyacım var...

Ufak bir kızım var ona bir hediye aldım fakat kendisi değiştirmek istedi değiştirdik açıkçası basit bir olay iken akabinde daha buraya yazmadığım ve bu oyuncakla alakalı biraz nahoş durum yaşadık kızımla....Akabinde kızım değiştirdiğimiz bu oyuncağı çok sevdi ve kendi seçimiydi
2.3 gün güzelce oynadı onunla duygusal bir bağ kurduğunu hissettim bende oyunlarına eşlik ettim...
Aradan 3 gün geçti ve oyuncak garip bir şekilde ortadan kayboldu...Eve gelip giden olmadı ve evin bakmadığım yeri kalmadı ama yok...
Ben ve kızımın hatırladığı oyuncağın en son uyuturken onun başucunda olduğuydu....
Ben anlam veremedim olanlara
Bu arada istediği oyuncaktan kalmamış spot ürün gibi birseymiş :(
Uykuda arıyor yokluğunu huzursuz kızım ve üzgün. ..Yardımcı olursanız çok sevinirim

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Parola kelimeler var. İlginç bir konu. Bugün ya da yarın çeviri yapıp koyarım makaleyi.
Birşey bulmak için parola kelimeler bunlar: BİRLİKTE BULUYORUZ ŞİMDİ

Aynen yazdım gibi söylemek gerekir, bunlar bilinçaltı için komutlar. Sonra da hiç aramayın, kendiliğinden bulunur.
Bende hep işe yarar.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Parola kelimeler var. İlginç bir konu. Bugün ya da yarın çeviri yapıp koyarım makaleyi.
Birşey bulmak için parola kelimeler bunlar: BİRLİKTE BULUYORUZ ŞİMDİ

Aynen yazdım gibi söylemek gerekir, bunlar bilinçaltı için komutlar. Sonra da hiç aramayın, kendiliğinden bulunur.
Bende hep işe yarar.
Oyuncakla ilgili içime doğan his artık evin içerisinde olmadığı yönünde... :(

Oyuncakla ilgili içime doğan his artık evin içerisinde olmadığı yönünde... :(

Oyuncak bulundu...Çok alakasız bir yere saklamış kızım işin tuhaf tarafıda oraya ben defalarca baktım çocuk bu sağı solu belli olmaz diye baktım orayada ama yoktu...Bu konuyu açmamla birlikte sanki biri gelip oraya bıraktı gibi....
Çok teşekkür eder iyi günler dilerim. ..