Kaybettiğim yeteneğimi geri kazanmam mümkün mü

Hopemore

Kayıtlı Üye
Herhangi bir duaya gerek olmaksızın bir olayın hayırlı mı hayırsız mı olacağını bilmeye, görmeye niyet edip uykuya daldığım zaman çok net şekilde renklerle bu durum bana bildiriliyordu. Herkese anlatırdım. Anlatınca bu gibi özellikler kayboluyormuş. Anlatmama rağmen devam ediyordu o yüzden aldırmayıp gene de bir şeyler gördüğümde anlatmaya devam ediyordum çevreme. Bir süre sonra olmamaya başladı uzun zamandır da enerji çalışmalarına dair gram çalışma yapmıyorum vaktim olmuyor. Bu geri kazanılır mı?... cidden başkalarına anlatınca kaybolan bir şey mi? :/

Ü

Üye silindi 58480

Zaten verilmekte olan bir yetiyi suur altinda taktir edip ve sukurle karsilayamadiginiz icin,
Hatta belki o yetiyi kendi cabanizla kendi iradenizin bir tekeline almaya meylettiginiz icin irtibati kaybetmis olabilirsiniz.\

Cunku taktir edebilmek ve sukur enerjisi zaten arttirici ve garantileyici bir ozellik iken ; dogal bir sekilde baslamis olan akisa, suni mudahale etmek zaten direk blok sebebidir.

Bu gibi yetilerin kayba ugramasinin en dogal sebebi budur. Sizi bilemem ama.

PEygamberimize SAV gecmis kavimlere dair bir soru soruyorlar. O da Rabbime sorup soylerim diyor. Cunku dogal akista hep oyle oldu. Ama bu sefer vahyi kendine maal ediyor ve vahiy gecikiyor. PEygamberimiz mahcup olacakken sirlarla dolu bir ayet geliyor :
Mealen diyor ki dogal akisa yapay mudahalede bulunma. Frekansi bozarsin. Hicbirsey icin bunu garanti olarak yapacagim deme. Yani kisisel gelisime uyarlarsak, sakin bu yetenegim ben ne zaman istersem calisir zannina kapilmayin. Dogal akista kalin. Kendinizden birsey katmayin ki en isabetli hali ile bilgi size ulassin.

Ayriyetten bazi yeteneklerin de bilinc gibi dinlenmeye ihtiyaci vardir. Bilincinizi nasil ki surekli acik tutmaya guc yetremezseniz, 6. hissiniz icin de bu gecerlidir. Bekli de kapanip acilma periyotlarini iskaladiniz. Belki farkedemeden insanlarin bir kismindan enerji yapisti ustunuze ve arinma periyodu gerekiyor artik. Insan diyetten sonra 1 hafta baklava yedi diye kilo almaz. Ama almaya baslamistir. 1 ay sonra kila almis hale geldiyse sebepleri icin 1 ay geri gitmelidr. Yetiler de boyle bir anda kesilmez. Illa ki arinik olma ile terazisi bozulmustur.

Ü

Üye silindi 58480

Bir süre sonra olmamaya başladı uzun zamandır da enerji çalışmalarına dair gram çalışma yapmıyorum vaktim olmuyor. Bu geri kazanılır mı?... cidden başkalarına anlatınca kaybolan bir şey mi? :/

GEri kazanilir hem de upgreat edilmis olarak.
Baskalarina anlatinca kaybolur. Ama soyle kaybolur, Size gelen bir seyin bir kismini sir olarak saklayabilecek olgunlukta degilseniz kaybedersiniz.

Insan sir tutabilen bir varlik degil. Ifsa etmekten daha cok ruhsal tatmin yasayan bir varlik cunku.

Ü

Üye silindi 55028

İnsan hayatında hayır cevapları aldıkça huysuzlaşır zarar verir.Sizin çevrenizden evet cevapları alıp herşeyin istediğiniz gibi olması çalışma yapmanızı engeller çünkü zaten elinizde herşeyiniz vardır.
'Hayat' yeteneklerinizi unutmanızı sağlayacak bir düzen kurmaya çalışıyor da olabilir.Sonra duvara toslamanız için.

Hopemore

Kayıtlı Üye
İnsan hayatında hayır cevapları aldıkça huysuzlaşır zarar verir.Sizin çevrenizden evet cevapları alıp herşeyin istediğiniz gibi olması çalışma yapmanızı engeller çünkü zaten elinizde herşeyiniz vardır.
'Hayat' yeteneklerinizi unutmanızı sağlayacak bir düzen kurmaya çalışıyor da olabilir.Sonra duvara toslamanız için.

Evet-hayır durumu yok ortada.