Katinanin olumsuz sonuçları?

Koalabebek

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Katina ve tarot destesi kullaniyorum. Birlikte de açsam ayri da acsam katina her soruya olumsuz cevap veriyor. Tarot ve katinanin verdigi cevaplarin arasinda cok fark oluyor. Böyle bi sey yaşayan var mi? Sebebi nedir ne yapmam lazim? Katina anksiyetemi nüksettiriyor bu şekilde ?

Keira

Moderator
İkisini birlikte kullandığınız için olabilir mi acaba ? İkisine de hakim değilsiniz. Katina zaten başka bir desteyi istemez bi de üstüne henüz profesyonel değilsiniz sorun bundan kaynaklanıyordur. İkisinden birini tercih edip yolunuza öyle devam etmelisiniz. Katina Destesi başlığındaki birçok konuda bu soruna değinmiştik bakabilirsiniz.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
2 veya daha fazla deste ile açılımlarda ve soru cevapta desteler farklı sinyal çakıyorsa o metodu bırkaın. Yada o ikili deste kulanımını değişikliğe yöneltin. Ki Katina Destesi zaten alışılagelmiş özel bir destedir. Okumak çok ayrıdır. Tarot ile işlevsellik yapmayabilir. Metodlarınızı değiştirin.

Koalabebek

Kayıtlı Üye
İkisini birlikte kullandığınız için olabilir mi acaba ? İkisine de hakim değilsiniz. Katina zaten başka bir desteyi istemez bi de üstüne henüz profesyonel değilsiniz sorun bundan kaynaklanıyordur. İkisinden birini tercih edip yolunuza öyle devam etmelisiniz. Katina Destesi başlığındaki birçok konuda bu soruna değinmiştik bakabilirsiniz.
Neden bu kadar sert bir şekilde yazdığınızı ve üstten konuştuğunuzu anlamadım ve üzüldüm. Kart kullanmayi öğrenerek doğmadım zamanla öğrenmeye çalışıyorum. Teşekkürler

Koalabebek

Kayıtlı Üye
2 veya daha fazla deste ile açılımlarda ve soru cevapta desteler farklı sinyal çakıyorsa o metodu bırkaın. Yada o ikili deste kulanımını değişikliğe yöneltin. Ki Katina Destesi zaten alışılagelmiş özel bir destedir. Okumak çok ayrıdır. Tarot ile işlevsellik yapmayabilir. Metodlarınızı değiştirin.
Teşekkür ederim tek desteyle devam edeceğim ? katinayi tek deste olarak kullandigimda da olumlu cevap alamadigim için biraz uzak durmaya karar verdim?

Keira

Moderator
Neden bu kadar sert bir şekilde yazdığınızı ve üstten konuştuğunuzu anlamadım ve üzüldüm. Kart kullanmayi öğrenerek doğmadım zamanla öğrenmeye çalışıyorum. Teşekkürler
Gereksiz bir alınganlık yapmışsınız, ben ne üstten konuşurum ne de sert cevap yazarım, soru sormuşsunuz cevap verdim ki bununla ilgili Sır Kartları bölümünde Katina Destesi sekmesinde bir sürü yazı yazılmıştı.