Katina falı

Gizossla

Kayıtlı Üye
Merhaba katina aşk falı baktırmak istiyorum yardımcı olur musunuz ?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bana da bakabilirsin, boştayım, terazi, kova, yada akrep burcu gerisi kurtarmaz, zeki (analitik anlamda kurnazlık değil), karakterli, sadık, 1.80 boylarında tercihen kumral, esmerse koyu renk gözlü karanlık bakışlı bir bey varsa alırım..

Ü

Üye silindi 76175

Bana da bakabilirsin, boştayım, terazi, kova, yada akrep burcu gerisi kurtarmaz, zeki (analitik anlamda kurnazlık değil), karakterli, sadık, 1.80 boylarında tercihen kumral, esmerse koyu renk gözlü karanlık bakışlı bir bey varsa alırım..

Bana bakabilirsin ama hayatımda kimse yok. Aşkta yok baya bomboş yani o taraf. 1.90 kaslı kumral gamzeli göbeksiz karakter sahibi sadık işinde gücünde oğlak burcu bi bey varsa okeyim. Gerisini söylememeni rica ederim.

Ben burçta elendim şeyh @Retro

Alakan

Kayıtlı Üye
Bu katinada sadece aşk bakılmıyor değil mi? Arada bir farklılık olsun bakılıyorsa ben de kariyer istiyorum 🤗

Ü

Üye silindi 76175

@Mya Dediğin gibi işte, tam arası.
Gerçek gurmeler için sevdiceğinin yeri ayrıdır.

Sevgiyi bilen dostluğu da bilir, sadakatin bir gönül bağı olduğunu da. Gönlü birinde kalamayan suçlar durur birilerini, anladığımız biçimde sıddık olmak daha yüce varoluşlara hitab eder.

Hicab duyarım :)

Retro

Kayıtlı Üye
Ben burçta elendim şeyh @Retro

Olsun, elenmek daha pratik bir yolunu bulmaktır. Hile yapmak zeka belirtisidir.

@Kami No Dorei
Boyun da oynuyor 1.80-1.90 arası, boyun bile oynuyorsa her yerin oynuyordur

Niki bile oynuyor gibi geldi bana :

Kami, no no, no kami; Dorei

bir süre önce gurmelikten bahsederken ne ara sadık oldun

Sadakatini ispatladı bence o ya. 😀

Son düzenleme:

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Kami No Dorei
Çok haklısın.. Sadakat başka bir şey, ben de mesela inst dan telegramdan, face den wp den, DM den hep birilerine yürürüm, kimiyle başkalarının dedikodusunu yaparım kimine şiir yazarım, şarkı armağan ederim, ortak listemiz bile vardır-şarkı listesi yani başka şey değil- bazısıyla gece takılırım, bazısıyla gündüz de gezerim, tatile giderim filan ama sadık olduğum biri vardır o bilir ben bir tek onu seviyorum, ve beni anlar anlayışla karşılar bizim aşkımız çok Ulvi(!) olduğu için ama sizler anlamazsınız :ROFLMAO:

Retro

Kayıtlı Üye
@Kami No Dorei
Çok haklısın.. Sadakat başka bir şey, ben de mesela inst dan telegramdan, face den wp den, DM den hep birilerine yürürüm, kimiyle başkalarının dedikodusunu yaparım kimine şiir yazarım, şarkı armağan ederim, ortak listemiz bile vardır-şarkı listesi yani başka şey değil- bazısıyla gece takılırım, bazısıyla gündüz de gezerim, tatile giderim filan ama sadık olduğum biri vardır o bilir ben bir tek onu seviyorum, ve beni anlar anlayışla karşılar bizim aşkımız çok Ulvi(!) olduğu için ama sizler anlamazsınız 🤣

Senin çoğalman lazimmmm🤩🤩

Ü

Üye silindi 76175

@Mya

Yok bu başka bir şey, anlattığının uygulanışını bilmem.

Başka bir şey dedim aslında, neyse.

Erkekler ölsün.

Ben hariç.