KATİNA DESTESİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKİLENLER?

Solomon Noah ZENGIN

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba herkese güzel günler diliyorum, çok yakın bir zamanda elimde olan tüm tarot destelerini bir kenara bırakıp; kendime yeni birKatina Destesi satın aldım.

Deste çok hoşuma gidiyor, tüm kartlar birbirinden özel ve anlam içeriyor. Hepsine teker teker zaman ayırıp inceliyorum. Sanırım aşık oldum gibi, ahah.

Bu Katina Destesi hakkında yorum yapabilecek durumda bilgiye sahip olan arkadaşlarımdan fikirlerini beyan etmelerini istiyorum.

Sorularım şunlar...

1) Katina Destesi ile fal bakarken 4 tane ruh kartı var, 4 tane element kartı var, 4 tane atlar var ve sonrasında beyler, hükumdarlar; hanımlar, sultanlar var.. Bunları nasıl karıştırıyoruz desteye katıyor muyuz fal bakarken nelere dikkat ediyoruz?

2) Tüm kartlarda düz-ters anlamları internette içeriyor ama bazı kartların birde aşk anlamları var... Bazılarında aşk anlamları bulamadım. Şimdi ben ilişki için açılım yaptığımda aşk anlamı olmayan bir kart geldiğinde ne yapıyorum :)

3) Desteyi yeni satın aldığım için şuan sadece eğitim sürecindeyim. Kartların anlamlarına dikkat ediyorum. görsellere dikkat ediyorum. Acaba ne zaman açılımlar için pratik yapmaya başlayabilirim?

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
566
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
128
Üye silindi 77822