Katina destesi hakkında bilgiler?

Koalabebek

Kayıtlı Üye
Merhaba forumdaslar,
Katina destesiyle ilgili forumda açılan tum konulari okumaya calistim. Aklımda kalanlar ve cevap bulamadıklarımla ilgili bu konuyu acma gereksinimi duydum.

1) katina destesinin kıskanç bir deste olduğunu nerden öğrendiniz? 2 kitabi da okudum -hem izmir büyücüleri hem kartlarin yaninda gelen- böyle bir bilgiye rast gelmedim. Bu şekilde katina destesiyle ilgili daha derin bilgiler edinebilecegimiz bir kaynak varsa okumak isterim.

2) Yazarın kartları romandan güç alıp daha cok kazanç sağlamak amacıyla kendisinin ürettiğini, destenin uydurma oldugunu söyleyenler de var. Bu konu hakkındaki düşünceleriniz nedir?

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba forumdaslar,
Katina destesiyle ilgili forumda açılan tum konulari okumaya calistim. Aklımda kalanlar ve cevap bulamadıklarımla ilgili bu konuyu acma gereksinimi duydum.

1) katina destesinin kıskanç bir deste olduğunu nerden öğrendiniz? 2 kitabi da okudum -hem izmir büyücüleri hem kartlarin yaninda gelen- böyle bir bilgiye rast gelmedim. Bu şekilde katina destesiyle ilgili daha derin bilgiler edinebilecegimiz bir kaynak varsa okumak isterim.

2) Yazarın kartları romandan güç alıp daha cok kazanç sağlamak amacıyla kendisinin ürettiğini, destenin uydurma oldugunu söyleyenler de var. Bu konu hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Koalabebek, 1-) kıskançlık diye birşey diyemem sevgili koalabebek yalnız şöle birşey var enerjinizi tam vermek ve desteye adepte olmak bunlar oldugunda istediginiz her soruya yanıt alıyorsunuz ve gerçekten içinizden isteyerek yapmak merak ettiğiniz bi konuda sarılıp sonra deteyle iletişimi kesmek gibi durum oluyorsa vermiyor dediklerini bizzat deste sahiplerinden duydum.tarot desteleri ile tamamlamaya gelince,aslında katina baştan sona cevap için size yetecektir lakin katina da bir kart net bi cevap vermediği için yorumlayanlarda yorumcu arkadaslarda çok net anlayamadıklarından dolayı kolaylaştırmak maksadı ile bu durumu tarot ile destekliyorlar ( ben hiç yapmadım tarot'un da t'sinden anlamam bi şekilde katinayı çözmeye çaba sarf edilirse farklı anlamları da olsa ne demek istedigini belli zaman sonra anlıyorsunuz.)

2-) Peki sen gerçekten samimi olarak uydurma oldugunu düşünüyor musun ? sadece kendimden söyleyeceğim bunu ben şimdiye kadar desteye ne sordu ise destenin dilini anlamadığım zamanlarda bile bana bunu vermiş resimlemiştim sonradan başıma gelen aşk açılımlarında çok net çıkan kartlarla yasadıktan sonra bagdastırması kolay oldu oradan dolayı anladım. isterseniz ben daha önce yaşanılan açılımlar üzerine resimlediklerim soruları ile burada paylaşırım yorum getirirsiniz, arkasından yasanılan durumları da söylerim aslında o kadar net vermiş dersiniz ki önce yapılan açılımlar ve sonra yaşanılan durumlar ....UYDURMA MI DEĞİL Mİ karar sizin ;)