Kart Enerji Sıfırlama Teknikleri

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Merhabalar :)

Danışmak istediğim konu şu; Tarotlarımın üstünde bir takım olumsuz enerjiler var. Kartları kendim sıfırlayamıyorum. Dolunayı beklemek ve kartları tuza gömmek pek benlik bir durum değil. Bunların dışında bildiğiniz bir temizleme yöntemi mevcut mu ?

K_kop

Kayıtlı Üye
Defne yapraklsri yakip tutsuleyebilirsiniz adaçayi yakip tutsuleuebilirsiniz

K_kop

Kayıtlı Üye
3 gün ay ıșığında kutsanmis defne yapraklsri adacayindan daha gucludur

Seraphine

Kayıtlı Üye
Aslında normal bakımlardan sonra niyet ile beraber tüm kartları düzelterek dizmek enerjinin salınmasını sağlıyor. Yani mesela desteyi elinize aldınız ve en üst sırada Kupa Kraliçesi kartı bulunuyor. Bu karttan itibaren her kartı düz konuma getirin ve destenin en arkasına koyun. Tekrar kupa kraliçesini gördüğünüzde işlem tamamlanmış olacak.

Eğer bunun yeterli gelmediğini düşünüyorsanız çok basit bir uygulama ile sorununuzu çözebilirsiniz.
1. Destenizi avcunuzun ortasına alın ve tüm kartların düz olduğundan emin olun.
2. Gözleriniz açık veya kapalı, nasıl rahat hissediyorsanız. - Şimdi başlamadan önce enerjiyi ya kendinizden vereceksiniz ya da evrenden destek alarak uygulamayı gerçekleştireceksiniz. Eğer sadece kendi enerjinizi vermenin sizi yoracağını düşünüyorsanız, ikinci seçenek en iyisi olacaktır.- Seçiminize göre çok bir şey değişmeyecek, sadece uygulama aşamasında ufak bir farklılık olacak. Avucunuzun içinde ki kartlara yoğunlaşın. Üzerlerinde barındırdıkları enerji, onları nasıl kullandığınız ve aldığınız sonuçlar. Bir süre sadece bunlara yoğunlaşın ve analizinizi gerçekleştirin.
3. Kartlarınız hakkında biraz bile bilgi edindiyseniz, durumunu analiz edebildiyseniz tamamdır. Bundan sonra yapmanız gereken, kartlara altın rengi bir enerji aktarmak olacak. Daha önce belirlediğiniz yöntem doğrultusunda kartlara enerji aktarmaya başlayın. Acele etmenize gerek yok, yavaş ve sabırlı bir şekilde yapın bunu. Şimdi derin bir nefes alın ve başlayın. Enerji, kartları sarıyor ve özümsemiş oldukları tüm yabancı enerjileri uzaklaştırıyor. Bu enerjilerin evrende dönüşmek üzere kartlarınızdan ayrıldığını veya yandığını imgeleyebilirsiniz. Buna ek olarak eğer içinizden geliyorsa sözler ile de eşlik edebilirsiniz. ' Şu an burada, sahibi olduğum tarot kartlarımı bana ait olmayan tüm enerjiler den arındırıyorum. Uzaklaşıyorlar/İlahiliğin alevi ile yanıyor ve dönüşüyorlar. '
4. İçiniz rahatlayana/işlemin tamamlandığını hissedene kadar bunu sürdürün ve daha sonra sonlandırın.

Altın rengi bazı kaynaklarda Tanrı'nın ışığının rengi olarak kabul edilir. Beyaz bir enerjide kullanılabilir belki ama altın sarısı daha yoğun bir enerji verecektir. Ayrıca evrenden enerji çekimi yapılıyorsa hem başlarken izin alınmalı, bitirirken de teşekkür edilmeli. Bu tür detaylar önemsiz gözükse de dikkat edilmelidir. Yine inancınız doğrultusunda bazı eklemeler yapabilirsiniz, ben en salt halini vermeye çalıştım. Mesela bir wicca/cadı için bu uygulamayı çember ile gerçekleştirmek alınacak sonucu kuvvetlendirecektir. Burada önemli olan kartları bir eşya olarak görmemek ve onlara verdiğiniz değeri belli etmek. Kartlarınız ile ne kadar uyumlu iseniz alacağınız sonuçların isabetli olma ihtimali de o kadar yüksek olacaktır.
Tanrı'nın ışığı yolunuzu aydınlatsın.

Son düzenleme:

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Aslında normal bakımlardan sonra niyet ile beraber tüm kartları düzelterek dizmek enerjinin salınmasını sağlıyor. Yani mesela desteyi elinize aldınız ve en üst sırada Kupa Kraliçesi kartı bulunuyor. Bu karttan itibaren her kartı düz konuma getirin ve destenin en arkasına koyun. Tekrar kupa kraliçesini gördüğünüzde işlem tamamlanmış olacak.

Eğer bunun yeterli gelmediğini düşünüyorsanız çok basit bir uygulama ile sorununuzu çözebilirsiniz.
1. Destenizi avcunuzun ortasına alın ve tüm kartların düz olduğundan emin olun.
2. Gözleriniz açık veya kapalı, nasıl rahat hissediyorsanız. - Şimdi başlamadan önce enerjiyi ya kendinizden vereceksiniz ya da evrenden destek alarak uygulamayı gerçekleştireceksiniz. Eğer sadece kendi enerjinizi vermenin sizi yoracağını düşünüyorsanız, ikinci seçenek en iyisi olacaktır.- Seçiminize göre çok bir şey değişmeyecek, sadece uygulama aşamasında ufak bir farklılık olacak. Avucunuzun içinde ki kartlara yoğunlaşın. Üzerlerinde barındırdıkları enerji, onları nasıl kullandığınız ve aldığınız sonuçlar. Bir süre sadece bunlara yoğunlaşın ve analizinizi gerçekleştirin.
3. Kartlarınız hakkında biraz bile bilgi edindiyseniz, durumunu analiz edebildiyseniz tamamdır. Bundan sonra yapmanız gereken, kartlara altın rengi bir enerji aktarmak olacak. Daha önce belirlediğiniz yöntem doğrultusunda kartlara enerji aktarmaya başlayın. Acele etmenize gerek yok, yavaş ve sabırlı bir şekilde yapın bunu. Şimdi derin bir nefes alın ve başlayın. Enerji, kartları sarıyor ve özümsemiş oldukları tüm yabancı enerjileri uzaklaştırıyor. Bu enerjilerin evrende dönüşmek üzere kartlarınızdan ayrıldığını veya yandığını imgeleyebilirsiniz. Buna ek olarak eğer içinizden geliyorsa sözler ile de eşlik edebilirsiniz. ' Şu an burada, sahibi olduğum tarot kartlarımı bana ait olmayan tüm enerjiler den arındırıyorum. Uzaklaşıyorlar/İlahiliğin alevi ile yanıyor ve dönüşüyorlar. '
4. İçiniz rahatlayana/işlemin tamamlandığını hissedene kadar bunu sürdürün ve daha sonra sonlandırın.

Altın rengi bazı kaynaklarda Tanrı'nın ışığının rengi olarak kabul edilir. Beyaz bir enerjide kullanılabilir belki ama altın sarısı daha yoğun bir enerji verecektir. Ayrıca vrenden enerji çekimi yapılıyorsa hem başlarken izin alınmalı, bitirirken de teşekkür edilmeli. Bu tür detaylar önemsiz gözükse de dikkat edilmelidir. Yine inancınız doğrultusunda bazı eklemeler yapabilirsiniz, ben en salt halini vermeye çalıştım. Mesela bir wicca/cadı için bu uygulamayı çember ile gerçekleştirmek alınacak sonucu kuvvetlendirecektir. Burada önemli olan kartları bir eşya olarak görmemek ve onlara verdiğiniz değeri belli etmek. Kartlarınız ile ne kadar uyumlu iseniz alacağınız sonuçların isabetli olma ihtimali de o kadar yüksek olacaktır.
Tanrı'nın ışığı yolunuzu aydınlatsın.

Bunlarıda yapılacaklar listeme ekliyorum. Kartlar aşırı enerjik, açılım yaparken her bir kart syrı ayrı bağırıyor be i aç beni aç diye. Ama bazen soru cevap kartlarını çekerken ciddi karamsarlığa düşüyorum. Verdiğiniz cevap için teşekkürler, esen kalın.
Mucizeler ve ışığı sizlerle olsın...

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bazı yazım hataları yaptığımı fark ettim, kusura bakmayın onlar için. Sesli bir ortamda düzgün yazmak benim için zor olabiliyor :D Bu uygulamayı yaptığınızda istediğiniz sonucu alacağınıza eminim. Benim de bizzat kullandığım bir yöntem çünkü. Yıllardır ne tütsüledim, ne dolunayda beklettim ne de tuza gömdüm.

Kartlardan aldığınız enerji aslında sizin heyecanınızı gösteriyor. Muhtemelen biliyorsunuzdur ama kart seçimini sol el ile yapmak bu karışıklığı önlemek içindir. Kalbinizin işin içine girdiğine ve sizi yönlendirdiğine dair bir inanç vardır çünkü. Karamsar olmanıza gerek yok. Kartların hepsi size yol göstermek için bekliyor, doğru kartı/kartları birazcık daha fazla bekleyerek bulabilirsiniz.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Bazı yazım hataları yaptığımı fark ettim, kusura bakmayın onlar için. Sesli bir ortamda düzgün yazmak benim için zor olabiliyor :D Bu uygulamayı yaptığınızda istediğiniz sonucu alacağınıza eminim. Benim de bizzat kullandığım bir yöntem çünkü. Yıllardır ne tütsüledim, ne dolunayda beklettim ne de tuza gömdüm.

Kartlardan aldığınız enerji aslında sizin heyecanınızı gösteriyor. Muhtemelen biliyorsunuzdur ama kart seçimini sol el ile yapmak bu karışıklığı önlemek içindir. Kalbinizin işin içine girdiğine ve sizi yönlendirdiğine dair bir inanç vardır çünkü. Karamsar olmanıza gerek yok. Kartların hepsi size yol göstermek için bekliyor, doğru kartı/kartları birazcık daha fazla bekleyerek bulabilirsiniz.

Kartları karıştırmaktan, desteyi yaymaktan, kartları seçmeye kadar herşeyi sol elimle yapma konusunda dikkat ederim. Ancak dediğim gibi kartlarda ki enerji yer yer çok geliyor. Karamsarlığa itiyor. Ancak bir müddet daha bakınca seçimi yapmam gereken kart gereken işareti veriyor.

Dnz1

Kayıtlı Üye
Ben reiki ve altın üçgen enerjisi kullanıyorum ve bir bardak su ile

Dnz1

Kayıtlı Üye
Çakralar ölümle ancak ebediyete kadar kapanır.

Dnz1

Kayıtlı Üye
Çakralarin hepsi açık zaten aktif etmek mesele usui reiki ile cakra çalışmanız şart değil tarot için söylemiştim usui reiki ellerden akrar evrenden çekerek ben