kara büyü

dertlim

Kayıtlı Üye
arkadaslar yeni actığım whatsapp karabüyü grubuna bekliyorum sizi, kara büyü ile ilgili her türlü sorunuza cevap verebilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
Gizlimabet Kuralları;

20. Üyeler site içinde özel mesajlar ile iletişim bilgilerini paylaşamaz.

Bu kuralın sadece özel mesaj olarak olduğunu da düşünmüyorum. Kimlik paylaşımı yapmamız yasak herkesin güvenliği için.

Okuyup arkadaşa mesaj atmaya çalışacak arkadaşlara söylüyorum. Gaza gelip lütfen tanımadığınız birisine böyle bir mesaj atmayın.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kaç defa konularını sildim. Kendisini kaç defa uyardım. Ben büyüdem anlamam ki tanıdık büyücüler var dedi onlara paslayacağım dedi. Birde yurt dışında yaşıyor. Kim öle kim kala. Üyelerin güvenliği için iletişim bilgisini paylaşmayı bu gibi insanlar sebebi ile yasakladık çok da iyi yaptık.

PateNoS

Kayıtlı Üye
Kaç defa konularını sildim. Kendisini kaç defa uyardım. Ben büyüdem anlamam ki tanıdık büyücüler var dedi onlara paslayacağım dedi. Birde yurt dışında yaşıyor. Kim öle kim kala. Üyelerin güvenliği için iletişim bilgisini paylaşmayı bu gibi insanlar sebebi ile yasakladık çok da iyi yaptık.
Mesajını editleyip kullanıcıyı banlarsanız daha iyi olur diye düşünüyorum Urum bey :) insanlar için problem oluşturmasın forumda kural ihlali olan bir konu çünkü.