kapının arkasındaki adam

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar dün gece birden normal şekilde uyandım yatagımdan kalkmadım saat 3-4 gibi içerisi ahfif aydınlıktı kapının arkasına bir adam oturmuş ağaların başköşeye oturdukları gibi çay içiyordu eski tip kıyafeti vardı 10-15 dakika hiç kımıldamadan izledim, bir yere dalıp duruyordu. sanki birşeyler düşünür gibi aradada çayını yudumluyordu. gözlerimi kapatıp birkaç kere besmele çektim birşey olmadı sonra birkaç dua okudum gitti o korkuyla yataktan çıkamadım uyuyup kalmışım zaten, rüya değildi aklıma hiç birşey yoktu, günüm normal geçmişti, hatta kamedi filmi bile izledim yani rüyadır,yanımsamadır,gün içinde etkilendiğin birşeyin dışa vurumudur felan demeyin.:willy_nilly:

enesuynk

Kayıtlı Üye
Benimde bir arkadaşım benzer bir durum anlatmıştı. Oda sizin gibi uyanmis ve karsi koltukta birini görmüş ortam loşmus yüzünü görmediğini söyledi lakin sigara içtiğini söyledi hatta bir iki kez sigara dumanini yüzüne doğru uflemis sigara dumanini hissetigini söyledi arkadaşım hatta rahatsız olup birkaç kez öksürmuş ve arkadaşımın dedigine göre evde kimse sigara kullanmıyormuş ve misafir falanda yokmuş. Sonra oda gözünü kapatıp dua okumuş ve adam ortadan kaybolmuş. işin garip tarafı arkadaşım o sabah
Annesinden odada sigara içtiği gerekçesiyle fırça yemiş. Durumu da izah edememis. Arada böyle şeyler yaşayan bir arkadaşım olduğu için bize trajikomik gelir alıştık artık. Durum birz buna benziyordu anlatmak istedim. Saygılarımla
GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

donzula

Kayıtlı Üye
Sayın MONOTAMU direk onu demeyin bunu demeyin diyerek zaten kendinizi paranormal olmayan bir algıya kapatmışsınız ancak yinede ufak bir açıklık getirmek isterim. Uykuda olmadığınızı ve orda bir adamın çay içtiğini söylüyorsunuz. Evet bu olabilir de olmayabilir de ama kapınızda bi adamı çay içerken görünce 10-15 dakika öylece izlemek sizce gerçek hayatta ne kadar mümkün bir şey ? Bilinçaltınız gün içine odaklanmak zorunda değildir bundan 10 sene önce ki bir olay bile ansızın aklınıza gelebilir, rüyanızda görebilirsiniz. Korkmanızı gerektiricek bir durum olduğunu düşünmüyorum. Varlık olduğunu var sayarsak tekrar onların çay içtiğini de düşünmüyorum ancak içinleri mevcutsa bunu bilen arkadaşlar belirticektir. Bence korkmanız gereken bi durum yok yine de size çok büyük bi etki yarattıysa yatmadan önce Ayetel Kürsi çemberi kurabilirsiniz rahatlamanızı sağlayacaktır. Sevgiyle kalın.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Rüya olup olmadığını anlamak için bişiler yaptınız mı? Bi sarssaydınız kendinizi belki uyanırdınız

teknik67

Kayıtlı Üye
herkes bir şeyler iddia ediyor.olabilirde olmayabilirde ,lakin herkesde fotoğraf çekebilen cep telefonları olmasına rağmen bir türlü ne hikmetse fotoğraf veya video çekmek akıllara neden gelmez ?bunu yazmamın amacı kimseyi eleştirmek değil ,halüsünasyonla gerçeği ayırmak.yani bir şey görüyorsanız mutlaka videoya alın veya fotoğrafını çekin ki baktığınızda bir şey yoksa sıkıntı yok.yalnız fotoğrafta bir şey görmemeniz varlıkların olmadığı manasına da gelmez. tabii ki onlar beyindeki görüntü merkezine etki ederek de ,görüntü oluşturabilirler.yani diyeceğim varlık kendini gerçek görüntü olarakta oluşturabilir,halüsünasyonda olabilir yani bir şey içmişinizdir,yada varlık sadece beynin görüntü merkezine etki ederekte görüntü oluşturabilir.

erturkgurses26

Kayıtlı Üye
herkes bir şeyler iddia ediyor.olabilirde olmayabilirde ,lakin herkesde fotoğraf çekebilen cep telefonları olmasına rağmen bir türlü ne hikmetse fotoğraf veya video çekmek akıllara neden gelmez ?bunu yazmamın amacı kimseyi eleştirmek değil ,halüsünasyonla gerçeği ayırmak.yani bir şey görüyorsanız mutlaka videoya alın veya fotoğrafını çekin ki baktığınızda bir şey yoksa sıkıntı yok.yalnız fotoğrafta bir şey görmemeniz varlıkların olmadığı manasına da gelmez. tabii ki onlar beyindeki görüntü merkezine etki ederek de ,görüntü oluşturabilirler.yani diyeceğim varlık kendini gerçek görüntü olarakta oluşturabilir,halüsünasyonda olabilir yani bir şey içmişinizdir,yada varlık sadece beynin görüntü merkezine etki ederekte görüntü oluşturabilir.
Diğer arkadaşları bilemem ama öyle bir durumda ben olsam kalkıp video çekmeyi düşünmem bile korkudan.

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
Sayın MONOTAMU direk onu demeyin bunu demeyin diyerek zaten kendinizi paranormal olmayan bir algıya kapatmışsınız ancak yinede ufak bir açıklık getirmek isterim. Uykuda olmadığınızı ve orda bir adamın çay içtiğini söylüyorsunuz. Evet bu olabilir de olmayabilir de ama kapınızda bi adamı çay içerken görünce 10-15 dakika öylece izlemek sizce gerçek hayatta ne kadar mümkün bir şey ? Bilinçaltınız gün içine odaklanmak zorunda değildir bundan 10 sene önce ki bir olay bile ansızın aklınıza gelebilir, rüyanızda görebilirsiniz. Korkmanızı gerektiricek bir durum olduğunu düşünmüyorum. Varlık olduğunu var sayarsak tekrar onların çay içtiğini de düşünmüyorum ancak içinleri mevcutsa bunu bilen arkadaşlar belirticektir. Bence korkmanız gereken bi durum yok yine de size çok büyük bi etki yarattıysa yatmadan önce Ayetel Kürsi çemberi kurabilirsiniz rahatlamanızı sağlayacaktır. Sevgiyle kalın.
Ben rüyada olduğum için değil korktuğum için yataktan çıkmadım izledim ne yapacağımı bilemedim.

Ben korkudan yatakdan çıkamadım kımıldamadım birşey yapar mı? çarpar mı? diye sen fotoğraf diyorsun. :)

donzula

Kayıtlı Üye
Hala varlıkların çay içmediği konusunda ısrarlıyım. İsterseniz bu durumu bi kaç hafta denetleyin ve tekrarlarsa psikiyatri merkezine başvurmanızı öneririm. Dünyada başımıza gelebilicek bin türlü hal varken en ufak bi sanrıyı varlığa bağlamamak gerekir. Ayrıca bu tarz konularla uğraşmıyorsanız çok yanlış bi yerde bulunmadığınız müddetçe varlıkların sizi rahatsız etmek isteyeceklerini düşünmüyorum, bence rahat olabilirsiniz. Sevgiyle kalın.

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
Hala varlıkların çay içmediği konusunda ısrarlıyım. İsterseniz bu durumu bi kaç hafta denetleyin ve tekrarlarsa psikiyatri merkezine başvurmanızı öneririm. Dünyada başımıza gelebilicek bin türlü hal varken en ufak bi sanrıyı varlığa bağlamamak gerekir. Ayrıca bu tarz konularla uğraşmıyorsanız çok yanlış bi yerde bulunmadığınız müddetçe varlıkların sizi rahatsız etmek isteyeceklerini düşünmüyorum, bence rahat olabilirsiniz. Sevgiyle kalın.

Bazı aylar özellikle dinle ilgili seyler yaptığımda oluyor, geçenlerde bir şeytan kadınla uğraşıyordum o rüyaydı. Lucid rüya gibi ama mekanları kontrol edemiyordum, dini inkar etmiştim son günlerde dalga bile geçiyordum o rüyada baya dua ettim ama dinle ilgili işlerle uğraşmaya başlayıncada oluyor. Annem çok fazla paranormal olay yaşar, öncesinde çokta yaşamış konuştuğu insanlar kimseye sölememesini söylemiş ama annem sobet ederken hep anlatır. Ablamında böyle durumları vardır, hatta yıllardır ablam geceleri uyuyamaz sadece gündüzleri kestirir. ben yada annem onun evinde kaldığımızda rüyalarımıza girerler yaşlı bir kadın siyah çarşaflı zayıf buruşuk yüzlü, ablamın evinde kalan herkez görür, geçenlerde ablamın çocuğuda görmüş 1.sınıfa gidiyor çocukğu psikoloğa götürdüler, ama ben bu olaylara fazla takılmam bu ilk değil annem ve ablamda benim gibi deneyimler yaşıyorlar onlar alıştı, birbirlerine anlatıyorlar bugün yine uğraştılar diye, eniştemde inanmıyordu dua bile etmeyi saçma buluyordu ama oda artık korkuyor başına işler geldi. ben sadece merak ettim burda paylaştım. Ama korkuyorumda çok kötü, burda olayı yaşayanlar vardır diye yazdım nasıl çözüm buldular dua'yla bile gitmiyenleri biliyorum. böyle yazdığıma bakmayın bu işlerle sabah akşam uğraşmıyoruz ailecek yalnız tanıdığım herkez paranormal olaylar yaşıyor siz devamlı başka şeylere yoruyosunuz. Belkide sizde korkularınızı böyle baştırıyorsunuz. Ama ben ne zaman abdestli uyusam kesin bir işler geliyor başıma.

donzula

Kayıtlı Üye
Siz beni tamamiyle yanlış anlamışsınız. İlk baş anlattığınız olayla şimdi yazdıklarınız çok farklı şeyler. Birisinin halüsinasyon olma ihtimali çok yüksek iken ikinci anlattığınız olay yani o evde kalan herkesin görmesi büyü olma ihtimalini ortaya çıkarır. Duayla gitmeyenlerini görmenizin sebebi dini inkar etmenizden kaynaklıdır. Unutmayın ki önemli olan şey inanç. Durum bu kadar kötüyken aile büyüklerinizin daha önce bakım yaptırdığını varsayıyorum ancak yeniden bir bakım yaptırmanın faydası olucaktır. Forumdan Sayın Yule'ye mesaj atarsanız bu konuda yardımcı olur. Ben size iki yol önerdim. Birisi Ayetel Kürsi çemberi diğeri ise olayı belli bi süre deneyimledikten sonra duruma bağlı olarak doktora başvurmanız. Emin olun ki korkularımın hiç biri benden üstün değildir sadece forumda ki konuları her açıdan ele almamız gerekir. Açılan konuların hepsine varlık damgası vurulursa bu insanları psikolojik olarak çökertmekten başka bir işe yaramaz. Sevgiyle kalın :)

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Buna benzer bir şey bir arkadaşıma da oldu. O dönem melek kitaplarına sarmış okuyorduk birde varlıklar çay içmez diyorsunuz doğrudur belki ama içiyormuş gibi yapmazlarmı ?

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
annem gençken babamın alkolü bırakması için arkadaşında bir kitap almış. Başına gelen olayları anlatsam inanmazsınız zamanında hocaya gitmiş bazıları içeri almamış bazılarının yalanlarını ortaya çıkarmış o kadar içine girmiş ki görmeye başlamış gerçek bir hoca bulmuş başını açmasını ve kuran okumayı bırakmasını söylemiş hatta bu dönemden kalma arkadaşlarının hepsi bu işlerle uğraşmış şimdi hepsi bırakmış başlarına kötü işler gelmiş bırakmadan önce 21 yaşındayım bazen bende okuyorum burda küçük çocuklar yazıyor gülüyorum ama gerçek ben belli zamanlarda görüyorum. daha bana bir zararları olmadı. Yani demek iştediğim büyü değil annemin uğraşmasından dolayı olan birşey zaten ablamada o dönemde olmuş.