Kapımızın Üzerinde Bulunan Kurşun

hiroraijin

Kayıtlı Üye
Merhabalar, olayın şoku ve ofkesiyle yazıyorum ellerim titriyor öfkeden hâla. Bizim 2 Katli yazligimiz var akdenizde, bundan 2-3 sene once annem ust katini alti, alt katinida ayri satiyorlarmis annemde cok uygun bir fiyata arkadasina aldirdi yabancı olmasın altimizdaki kisi diye hemde arkadasi yazlik ev almak istiyordu tek kız cocugu var onunla yasiyor eşi yok. Herneyse, dedem 75 yasinda adam bizim o evimizde kaliyordu, kaldigi surec icinde o kadinin her işine koştu sicagin gunesin altinda herseyini tüm evrak işlerini yapti ama bu kadinin kötü kalbi sonradan ortaya cikti ne cirkeflikler hainlikler gorduk kisaca anlatiyorum, bizde bizim olan terastaki kismi kapattik kendi yerimizi. Buda kendisine yediremedi orada komsulara insanlara vs. Hakkimizda cok kotu konusmalar yapiyormus neler neler duyduk, yazlik boştayken bu kadının bu kurşunu kapimizin uzerine biraktigini dusunuyorum annem telefonda arkadasina anlatirken duydum ve resmini gizlice kendi telefonuma attım lütfen ilim ve bilgi sahibi uyeler cevaplarsa cok sevinirim olayi kisaca anlattim.IMG_20220905_202713_615.jpg

hiroraijin

Kayıtlı Üye
Bu kurşunu evimizin kiracisi boya yaparken kapinin uzerinde bulmuş.

hiroraijin

Kayıtlı Üye
Sakin olun. Ben o fotodan çok ama çok düşük bir negatif enerjisi algılıyorum. Zarar vermeyecek kadar düşük.

Sakin olun. Ben o fotodan çok ama çok düşük bir negatif enerjisi algılıyorum. Zarar vermeyecek kadar düşük.
O kadının hayatını mahvetmek istiyorum soyu kurusun en buyuk acilari ceksin istiyorum o dereceye geldim ama cidden o olduguna emin olursam elimden geleni yapacagim. Fiziksel olarak yerle bir ederim onu ama kadın sonucta karsimdaki olmaz, kendi silahi ile vurmak istiyorum. Birinin bize bunu yapacagini hic dusunmezdim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
O kadının hayatını mahvetmek istiyorum soyu kurusun en buyuk acilari ceksin istiyorum o dereceye geldim ama cidden o olduguna emin olursam elimden geleni yapacagim. Fiziksel olarak yerle bir ederim onu ama kadın sonucta karsimdaki olmaz, kendi silahi ile vurmak istiyorum. Birinin bize bunu yapacagini hic dusunmezdim.
Bakınız bu tür büyüler amatör tarafından yapılarak, gayet başarılı olabiliyor. Sebebi büyü malzemeleri bulan insanların, onlara büyünün yapıldığını inanıp o psikoloji ile yaşamaları. Sürekli bir kötülük, bir şanssızlık, bir kaza , bir bela bekleyerek yaşamaları. O frekansa bağlanmalari. Kendi kendini lanetliyorlar. O yüzden siz ailenizle konuşun, rahat olsunlar. Siz de sakinleşin. Kim yaptı ise becerememis. Hem negatifin derecesi çok düşük. Hem bulan, eline alan sizin ailenizden biri değil. Korunuyorsunuz ailecek. ;)

hiroraijin

Kayıtlı Üye
Bakınız bu tür büyüler amatör tarafından yapılarak, gayet başarılı olabiliyor. Sebebi büyü malzemeleri bulan insanların, onlara büyünün yapıldığını inanıp o psikoloji ile yaşamaları. Sürekli bir kötülük, bir şanssızlık, bir kaza , bir bela bekleyerek yaşamaları. O frekansa bağlanmalari. Kendi kendini lanetliyorlar. O yüzden siz ailenizle konuşun, rahat olsunlar. Siz de sakinleşin. Kim yaptı ise becerememis. Hem negatifin derecesi çok düşük. Hem bulan, eline alan sizin ailenizden biri değil. Korunuyorsunuz ailecek. ;)
İcimi nasil rahatlattiniz inanın tarif edemem. Çok teşekkür ediyorum :)