Kandan gelen ilim

Gorillaz

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba konuya nerden nasıl başlasam bilemedim hatalarım varsa affola
Cinlerle ilgili bir çok olay yaşadım. Hiç görmedim ama yakınımdaki insanlara verdikleri zararları gördüm şahit oldum ve bunlardan birinde bir yakınımın havas ilmiyle uğraştığını öğrendim meraklı olduğum için bayağı konuştuk bilgiler aldım. Asıl sormak istediğim şu en son yaşadığım olayda yanımdaki arkaşımda musallat vardı bu yakınım sayesinde halledildi. Güvende olduğunu bilmek için sabaha kadar yanındaydım sesler konuşmalar duyduğunu söyledi sabaha karşı benimle ilgili olduğunu ve bana söyleyemeyeceğini söyledi sonradan söylediği ise yakınımın bu ilminin gücü kandan geldiğini ve bir gün sıranın bana geleceğini söyledi benim çevremdeki musallatlı insanların beni buna hazırladığını söyledi ve kandan yani soyumuzdan geldiğini biliyorum yakınımda öyle söylemişti başka kişilerde bunu dogruladı. Bir şeylerin beni cektiginin farkındayım Bu seçimi yapmak zorundamıyım yapmasam ne olur bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim ( bu arada her türlü bilgiye her türlü sohbete açığım )

Ü

Üye silindi 58480

`Kan ilmi` fikri bana çok temelsiz geldi.

Kan sadece vesiledir. İnsan fıtratını bozan hem tamir eden temel bahanedir. Kötü hava solursunuz bakteri kana karışır, haram olan leş, kan, kanlı et, çiğ et vs yersiniz kana karışır
Sağlıksız beslenirsiniz kana yansır. KAN Beyni bozar !

İnsan, beyni ile hayatta kalan ve beyni ile evrenin feyzini yakalayarak yücelen bir varlıktır. Beyni dekoderidir. Şifre kırıcısıdır. Sırlara ulaştırıcısıdır. Kan ise haramlar ile mutasyona uğratıldı mı beyin beslenemez. Periyodik olarak Upgreat edilemez ve hayvanatın arasına karısacak kadar daralır. Temel ihtiyaçlar odaklı yaşar.

Şimdi beyne oksiyeni de potasyumu da omegayı da KAN götürür. Siz kanı toksik hale getirirseniz sağliklı beslenmek bile artık boşuna olur. Kana bu yüzden yatırım yaparlar. Uzun vade yatırımıdır bu. Temelden bozan, bilinci bulandıran hatta bilincin hakimiyetini sallayan fiziksel faktör kanın artık kirlenmiş ve beynin kıvrımlarını besleyemeyecek hale gelmiş olmasıdır. Özellikle de boyutları idrak ettiren operasyon müdürümüz "epifiz bezi" kurursa beyin çöpe gider.

Kandan geçen büyüler olabilir. Ama büyü mutlak değildir. Soy bağı kan bağına bakmaksızın kesilebiliyor çünkü. Hz. İbrahim bunu yapmıştır. Babası kafir ölmüştür. Kan temizlenebilir. Sancılı olsa da herzaman insan fabrika ayarlarına dönebilecek özelliklerdedir. Fabika ayarlarımız Kuranda FITRAT olarak tanımlanmıştır.

O halde kana gerektiğinden fazla fonksiyon yüklenmesi hikmetin özünü de ıskalattırır.

xax2

Kayıtlı Üye
Ocak vardır sülalenizde ocak öldükten sonra geçen birşey değildir birisi size azıcık yardım ederse devamı iplik söküğü gibi gelir . Bunun bi farklı versiyonuda el alma olayıdır bu tanıdığınız size ölmeden önce el verirse size geçer siz ölmeden önce kimseye el vermesseniz öylece kalır ama ileride sülaleden birinde muhakkak çıkar tekrar . Ocakta aynı şeydir . Sadece birisi akı biri karası aynı şeyler

D

DAİMON

Kanla gelen fizik bedeninizin genetiginizin aktarımıdır. Soy bagı desek daha dogru olur.
Gerçek şu ki ocak diye bir şey var. Eskiden tıp mı vardı. Böylesi bilim mi vardı. Şimdi insanlık tarihi katlana katlana ilerliyor her şeyin bir sistematigini bulmuşlar tecrübe ede ede her yüzyılın her zaman diliminin ihtiyaçlarını Allah bir şekilde karşılıyor. Eskiden ise ocaklılarla bu ihtiyac belli gideriliyordu. Şimdi onlarsa kesildi bir bir.. Kesiliyor.Bunda soy bağı önemli oluyordu çünkü yetenekler huy vs bir çok aktarım bedenen senle aynı kanı taşıyana geçiyordu birde izin verilince şifa yöntemleri öğretilince Ocak diye şifa yöntemleri aktarılır oldu. İnsanlar böylece iyileşiyorlardı, dertlerine çare bulabiliyorlardı. Temriye ye iyi gelen, romatizmal hastalıklara iyi gelen, nazara iyi gelen ve sırf kurşun döken ocaklar var Anadolu da. Hepsi ayrı ayrı böyle... Kadın mesela doğum yaptırıyor ebelik, bzı insanlar gerçekten bunu iyi başarıyor bak el bile almamış düşünsene. Hani ocaga da bazen gerek kalmayabiliyor izne yani.. çok mucizevi görünenler varsa da sıradan gibi duran ama soy bagıyla aktarımı olan bi sürü yeteklerde var. Boşuna soy sop demezler insanlar. Önemli. Bazı kimselerin eli bereketli olur. Kimi soydna gelenlerin aşcılık özelligi vardır iyi yemek yaparlar. Var yani şu zamane döneminde bunlar pek anlaşılmasa da şartlar değişmiş olsa da ve bir çok yöntemi insanlar az çok taklitle yapsa da bi hakkın yapan yetenekli kimseler var. Siz cin çıkaranı görünce kurşun dökeni görünce cilt hastalıkları yani temriye hastalığını gidereni görünce dikkat kesiliyorsunuz ama her soyun bir yetnegi oluyor zaten. Hatta kimi soya mensup olanlar çok zeki olurlar, iradeli olan soylar var iyi egitim tahsil eden... Şu zamanda sanıyorsunuz ki yok çalıştı yaptı filan ama ırsi yatkınlıkla yapanlar var. Sığ düşünüyor günümüz insanı ve dünya şimdi hiç olmadıgı kadar karışık bir dönemi yaşıyor. İnsanlık o yüzden tehlike altında. Artık insanlar yeteneklerini değil öğretileni sıradan bir şekilde yapıyor ya da yaptıgını sanıyor. Devir liyakatten yoksun. İşi ehline verin derken kastedilen şeylerden biri de bu sözün aslına bakarsak. Senin duruma gelirsek. Etrafındaki kimseler bir eşyler biliyorlar ama cahiller. Ailede bir eşyler olabilir ama cehalet bütün yeteneklerin üstünü örter başı da belaya sokar. Sen sıradan bir insansın bunu es geçme. Kendine üstün nitelikler yükleme, kendini asla ayrıcalıklı görme. Yok öyle bir şey. At bu düşünceleri kafandan kısacası. Sana sadece bela getirirler. Sen kurtarıcı degilsin, sende herkes gibisin kendi hayatın kendi sorumlulukların ve kendini hazrlaman gereken bir dünya var önünde. Zamanını iyi değerlemdirmelisin. Görev filan yok sen yaşayıp gideceksin hayat snein önüne kendi kendine bir şeyleri zaten çıkacaksa çıkarır o ayrı. Bu şekilde cinlerin elinde oyuncak olursun, başını belaya sokarsın. Cinlerin nüslümanı bile salan söyleyebilir %100doğru yok hatasız yaratık yok. İsmet sıfatına sahip olan peygamberden başka günahsız bulamazsın. Hazırlıkmış bilmem neymiş böyle şeyler yok duydukların ve etrafındakiler gerçktende sığ insanlar bu konuda. Hazırlıksa hazırlıktır degilse değildir. Etrafındakiler cahil olmasalardı eger seni kendi haline bırakırlardı.
Senin için en dogrusunu yapan seni iyi ve doğru yetiştirip güzel ahlak verip egitip seni kendi haline bırakandır.
Gerisi teferruat, zihin israfı, zaman israfı...

Bİraz karışık olabilir yazdıklarım ama bir çırpıda böyle yazabildim çok vaktim olamıyor.

Gorillaz

Kayıtlı Üye
Öncelikle teşekkür ederim cevaplarınız için başlıga yazacak bir şey bulamadığım için öyle yazdım yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın ? dediğiniz gibi ocak yüksek ihtimalle yakınım dediğim akrabam zaten amcam havas ilminde gelişmiş bir insandır. Bana söyleyen o değildi şifa gören arkadaştı ona cinler söylemiş dediğin gibi yalan da söylemiş olabilir. Ama xax2 nin de dediği gibi bir yardım aldım ve iplik söküğü gibi gelmeye başladı her şey amacım sadece bilgi almak bu konularda kendimi hazırlamak istiyor gibiyim

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Cinler musallat olamazlar Kuranı anlayarak okursanız bunu gorursunuz yıllardır yazıyorum

Gorillaz

Kayıtlı Üye
Cinler musallat olmazlarsa benim gördüklerim yaşadıklarım neydi

Gorillaz

Kayıtlı Üye
Aslında bir yönden haklı ? Müslüman olanlar musallat olmaz ya diğer cinler diğer varlıklar onlar ne olacak ?

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Aslında bir yönden haklı ? Müslüman olanlar musallat olmaz ya diğer cinler diğer varlıklar onlar ne olacak ?
:) en iyi siz bilirsiniz ne olduğunu
Bende cin yok dediler cin artık geldi ruyama ben varım , seninleyim dedi düşün
Yani doğduğumdan beri var hemde
Sen de bilirsin aslında ne var ne yok
Hem bendeki cin cadı, kadın erkek de değil erkekler var sa da yandaşları
Arkadaşları..

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
:) en iyi siz bilirsiniz ne olduğunu
Bende cin yok dediler cin artık geldi ruyama ben varım , seninleyim dedi düşün
Yani doğduğumdan beri var hemde
Sen de bilirsin aslında ne var ne yok
Hem bendeki cin cadı, kadın erkek de değil erkekler var sa da yandaşları
Arkadaşları..
Kadın diye şaşırıyorum çünkü bende bir kadınım:D

Gorillaz

Kayıtlı Üye
Ben bilemem dostum o kadar bilgim yok ?
Kadın cinlerin kadınlara musallat olduğuna şahit olmuşluğum var. Umarım bir çözüm bulursun

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Ben bilemem dostum o kadar bilgim yok ?
Kadın cinlerin kadınlara musallat olduğuna şahit olmuşluğum var. Umarım bir

Kadın kadına nasıll musallat olur ki , hocalar hep şaşırdı bana Allah allah dedi
Çünkü genelde erkek kadına kadın erkeğe musallat olurmus

Sende bi çözüm bulursun insallah

Öncelikle herkese merhaba konuya nerden nasıl başlasam bilemedim hatalarım varsa affola
Cinlerle ilgili bir çok olay yaşadım. Hiç görmedim ama yakınımdaki insanlara verdikleri zararları gördüm şahit oldum ve bunlardan birinde bir yakınımın havas ilmiyle uğraştığını öğrendim meraklı olduğum için bayağı konuştuk bilgiler aldım. Asıl sormak istediğim şu en son yaşadığım olayda yanımdaki arkaşımda musallat vardı bu yakınım sayesinde halledildi. Güvende olduğunu bilmek için sabaha kadar yanındaydım sesler konuşmalar duyduğunu söyledi sabaha karşı benimle ilgili olduğunu ve bana söyleyemeyeceğini söyledi sonradan söylediği ise yakınımın bu ilminin gücü kandan geldiğini ve bir gün sıranın bana geleceğini söyledi benim çevremdeki musallatlı insanların beni buna hazırladığını söyledi ve kandan yani soyumuzdan geldiğini biliyorum yakınımda öyle söylemişti başka kişilerde bunu dogruladı. Bir şeylerin beni cektiginin farkındayım Bu seçimi yapmak zorundamıyım yapmasam ne olur bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim ( bu arada her türlü bilgiye her türlü sohbete açığım )
Nasıl olduğunu merak ettim