Kalp gücü nasıl kullanılır? (Tek)

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Kalp çakrasının gücü single olarak ne kadar güçlü? Ben yapıyorum hatta videosu da var ama hala ne kadar güçlü anlayamadım.
Kendi açtığım kanalım.

Hopemore

Kayıtlı Üye
Fade mir vardı vefat etmeden önce buna benzer videolar yapıyordu takip ediyodum, telekinezide bu videoya göre bence onun kadar kendinizi geliştirmişsiniz veya doğuştan mı bilmiyorum. Çok özendim size gerçekten:) keşke yapabilsem

Ü

Üye silindi 62166

Bende şu telekineziyi çok merak ediyorum birgün kafede çalışıyordum. iki genç kız kutu kola içiyorlardı.. Biri teneke kolaya bakın şimdi dedi..
bende garsondum. Bakmaya çalıştım kutu kolayı bir ileri geri oynatıyordu... Kızların psişik yetenekleri vardı... Daha sonra bende evde denedim
kutu kolayı oynatmayı başaramadım :)

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Bende şu telekineziyi çok merak ediyorum birgün kafede çalışıyordum. iki genç kız kutu kola içiyorlardı.. Biri teneke kolaya bakın şimdi dedi..
bende garsondum. Bakmaya çalıştım kutu kolayı bir ileri geri oynatıyordu... Kızların psişik yetenekleri vardı... Daha sonra bende evde denedim
kutu kolayı oynatmayı başaramadım :)
Onlardan biriyle sevgili olsaydın keşke mcmsm şanslıymışsın. Çünkü pek insan yeteneğini etrafta göstermez.

Ü

Üye silindi 62166

Onlardan biriyle sevgili olsaydın keşke mcmsm şanslıymışsın. Çünkü pek insan yeteneğini etrafta göstermez.

Ama kızlarda öyle bir psişiklik vardı ki şok olmuştum Sonra kıza sordum bu kutu kolayı nasıl oynattınız diye? Kızda dediki kimyasal olarak düşünmen gerekiyor örneğin bir kutu kola yok gibi düşün yaparsın falan dedi... Evde çok denedim olmadı oynatamadım kolayı :)

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Ama kızlarda öyle bir psişiklik vardı ki şok olmuştum Sonra kıza sordum bu kutu kolayı nasıl oynattınız diye? Kızda dediki kimyasal olarak düşünmen gerekiyor örneğin bir kutu kola yok gibi düşün yaparsın falan dedi... Evde çok denedim olmadı oynatamadım kolayı :)
O zaman ben şanslıymışım...çünkü benim hem psişik sevgilim var hemde kurt vampir melezi :)) ayrıca benden iyi hava büküyor jcksks.

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Hayırlı olsun hocam vampirse dikkatli ol kan ihtiyacı duyabilir :)
Aaaam....şöyle kii...biraz ısırma meraklısı jfksk birazda ikinci besini olan kanı seviyor ama pek vampiri kullandığı söylenemez. Yani kurt level 3 vampir level 1 hesabı. Bu arada teşekkür ederim hocam :) Allah sana da nasip etsin inşallah :) ister psişik ister normal insan. Aşk ırk yada yetenek ayırmaz...güzel sözmüş lan mgmdmd rez alın bunu. ??
*Gecen enerjiyle dolsun*