Kalif Kartı Kayboldu

lousal

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Katina kartlarımla her gün belirli süreyle oynar onları sıraya dizerim. Ancak bu gece fark ettim ki Kalif kartım yok. Deste'yi evden dışarı çıkarmadım. Evde de tek yaşıyorum. Muhtemelen Desteyi karıştırırken bir şekilde düştü ama aradığım halde de şu an bulamıyorum. Deste'nin her hareketinin genelde bir anlamı oluyor bu yüzden size sormak istiyorum. Deste şu an bana ne anlatmak istiyor?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Merhaba.Benimde katina kartlarım var.2005 yılında ilk çıktığı dönem almıştım.Benimde karıştırdığımda düşen,kaybedip bulamadığım,yatağımın aralarına kadar giren kartlarım olmuştu.Tarot tada Katina da da kaybolan kart durumunu yaşadım.Hatta ben bazen aynı yere defalarca baksamda göremediğim kartı sonra ev halkından birinin elime tutuşturduğuda oldu.Ben hiç özel bi durum olduğunu düşünmemiştim.Bana kalırsa o tip kartların kendini kaybetmesi gibi büyük mesaj içeren olaylar sadece orjinal kartlarda yaşanan istisna durumlardır.Bizlerin kitapevlerinden aldığımız kartlar ancak iyi ellerde başarılı okuma çîkarabilir diye düşünüyorum.Tabi bu benim fikrim,daha farklı yorumlar mutlaka gelecektir.

lousal

Kayıtlı Üye
Tarot Destesine sahipken bu tesadüfleri çok önemsemiyordum. Ancak Katina geldikten sonra tüm diğer destelerden uzaklaşıp Katina ile bağ kurdum. Katina'yı anlamaya çalıştıkça ve araştırdıkça bu tip şeylerin önemli olduğunu gördüm. satın alınan bir destede bir kart eksikse mesela o kartın temsil ettiği şeylerin alan kişinin hayatında olmayacağına ilişkin işaret olarak yorumlanmış ve bunun gibi bir çok şey. Mesela uyarı olsun diye sürekli aynı kartı bir şekilde önüne çıkarması gibi. Ayrıca desteyi karıştırırken ortaya çıkan kartların da özel anlamları ve işaretleri olduğunu düşünüyorum. dediğim gibi bahsettiğimiz Katina olunca ben biraz şüpheci olabiliyorum.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Tarot Destesine sahipken bu tesadüfleri çok önemsemiyordum. Ancak Katina geldikten sonra tüm diğer destelerden uzaklaşıp Katina ile bağ kurdum. Katina'yı anlamaya çalıştıkça ve araştırdıkça bu tip şeylerin önemli olduğunu gördüm. satın alınan bir destede bir kart eksikse mesela o kartın temsil ettiği şeylerin alan kişinin hayatında olmayacağına ilişkin işaret olarak yorumlanmış ve bunun gibi bir çok şey. Mesela uyarı olsun diye sürekli aynı kartı bir şekilde önüne çıkarması gibi. Ayrıca desteyi karıştırırken ortaya çıkan kartların da özel anlamları ve işaretleri olduğunu düşünüyorum. dediğim gibi bahsettiğimiz Katina olunca ben biraz şüpheci olabiliyorum.
Desteyi karıştırırken birden dikkat çeken kartın yada sürekli gelen aynı kartın bi anlamı olabilir katılıyorum ancak çok derin bilgimde olmadığı için yanlış yönlendirmek istemem.Ben daha çok çektiğim kartların kombinasyonunun anlamına yoğunlaşmışımdır hep.

Keira

Moderator
Hayatınıza bir bakın neler yaşıyorsunuz şuan? Kalif gibi biri mi hayatınızda yoksa siz mi Kalifsiniz bu aralar?

lousal

Kayıtlı Üye
Şu aralar gerçekte bir Dastar ve ariman olsam da karakter olarak Kalif değil ama Selçuksasa ya da Parsadra olurdum herhalde. Hayatıma girip girmeyeceği belli olmayan ve evet biraz da Kalif karakterinde biriyle ayda bir iletişimimiz oluyor ama ben onu daha çok tagral ve saah ile yorumlayabiliyorum. Tam olarak Kalif değil ne o ne de ben ne de mevcut yaşantım.

Keira

Moderator
Belki de o kişiyi hayatınızdan çıkarmanız gerekiyordur. Ama bunun öncesinde evinizi alt üst edin bakalım Kalif kartı bir yerlere sıkışmış mı? Ya da eve gelen bir misafir çocuğu almış olabilir mi? Çok fazla olasılık var bu olasılıkların dışında Deste size o kişiyi hayatınızdan çıkarın da diyor olabilir.

lousal

Kayıtlı Üye
Teşekkürler, iyice bakacağım evime 1 gün içinde giren çıkan kimse olmadığı için koltuk aralarına tekrar tekrar bakacağım. Bir yandan da ihtimaller ve olasılıklar düşüneceğim. İçimden bir his doğru ihtimali bulduğumda kartın ortaya çıkabileceğini söylüyor. Zaman. Katinaya bu konuyu sorabilir miyim sizce ne anlatmak istediğini?

lousal

Kayıtlı Üye
Neden Kalif'i desteden uzaklaştırdın anlamam gereken ne diye sorduğumda bana ;anahtar - valide - adhamdeva kartlarını açtı ve en azından ben 2 farklı şekilde yorumladım;
1. yorumum benim kalif gibi yaşamaya meyil etme ihtimalime göre;
anahtar; bağımsızlık ve gücü kalif gibi olmayı başararak ilk başlarda yalnızlığından kurtulacağını ve ileriye yönelik iyi şeylere yardım edeceğini söylese de validenin gelmesi bu yaşam tarzında ısrar ettiğim sürece kötü şans ve mutsuzluğu getirecek ve istediklerimin gerçekleşmesini engelleyecek ve adhemdeva da bu şekilde yaşamaya devam edersem yaşayacağımın hayal kırıklığı olacağını söylüyor.

2. yorumum hayatıma girmek üzere olan kişi için;
anahtar onunla beni yalnızlıktan kurtardığını ve mutlu ediyormuş gibi gösterse de valide onun benim iyi şanslarımı yok edip beni mutsuz edeceğini ve onunla birlikteyken kendime ait gelecekteki planlarımı gerçekleştiremeyeceğimi söylüyor adhemdevada beni hayal kırıklığına uğratacak biri olduğunu söylüyor ayrıca muhtemelen aldatılacağımı ve acı çekeceğimi söylüyor

diye yorumladım. siz ne düşünürsünüz?

Keira

Moderator
Her sorunun tek cevabı vardır iki farklı yorum getiremezsiniz. Size önce ben sorayım siz ne düşündünüz? Hangi yorum size daha mantıklı geliyor?

lousal

Kayıtlı Üye
Ben 2. yorumu daha yakın hissettim aslında. Ne zaman o kişi için kart açsam devamında uzak durmamı ima eden kartlar açtı hep. Peki sizce kartlara göre yaptığım yorum yerinde mi? yoksa biraz fazla mı dramatize etmişim?